Лорка-хлорка• Изменено 01 октября 2023

Розказую які ми з сестрою вівці

Ми з сестрою вівці 😅👌
Розказую історію, наша мама живе в Ірландії
Дуже сумує, хоче побачити нас, онуків + здоров´я не дуже зараз, ми з сестрою завжди моніторили ціни на білети щоб зробити їй сюрприз
І ось на початку вересня ми спонтанно купляємо білети, я ще і + на двох дітей
Потім розуміємо що по любе треба купити хоч 2 чемодани по 10кг + 2тис
Потім білети на нормальний автобус до Польщі в мене це все х 3 і назад (1500х6)
Від Дубліна їхати на автобусі до їх міста 22евро і назад х6
+ в Польщі на проїзд, добре що в подруги зупинимось
Вишенька на торті, що ми дебілки не знали, що в мами зупинитись не можна і бронюємо житло ще на 15 тис від мами 2 км 🗿👌
От і сюрприз, для мене це великі гроші, але я щаслива що їду, мама каже не переживайте я трохи відклала кормити вас буду 🤣
І звісно з дітьми купа грошей піде просто на прогулянку, водичку, щось купити
А я купила поки тільки 100евро
Їхати через 2 тижня я бомж
автор Лорка-хлорка • 01 октября 2023
Ответ дляРегионщица
А ви хамка, яка сидить на шиї в мами і строчить дурні теми😂
Сидить в мами на шиї?
Боже які не розумні жінки в нас і які озлоблені
Якщо ми лікували маму 2роки від раку до ремісії як думаете ми сиділи на шиї?
В мене і в сестри діти недоїдали щоб врятувати її
автор Лорка-хлорка • 01 октября 2023
Ответ дляШальная коклетка
Так їдьте як біженці, за два місяці хоть дорогу відіб´єте, і з мамою подовше побудете, в мене знайома там, Каже на неї і 3дітей непогані виплати отримує
Та ні)
Ми працюємо, школа
Навіщо з Києва їхати (ттт)
ЛеньГуглить_правда• 01 октября 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Ні з невісткою
А, зрозумiла, мама сину допомогла, вивезла
Просто каралева• 01 октября 2023
Ответ длямиссДавеча
Из-за чего?
Концентрация радона
автор Лорка-хлорка • 01 октября 2023
Ответ дляРуда ліса
в Ірландії інша валюта)) до того ж, можна розрахуватися будь-якою картою українського банку, в тому числі й кредитною, тож за гроші я б не переживала

до Польщі можна доїхати поїздом до Хелма, наприклад, ті ж гроші, але комфотніше

шкода, що Ви раніше не спитали, дешевше було б летіти в Ірландію з Дебрецена або Будапештка, та й доїхати туди простіше, швидше, дешевше, й не довелося б ночувати
Дякую за корисну пораду ❤️
Аноним_1857• 01 октября 2023
Ответ дляПросто каралева
Наверное потому, что она на 3 месте в мире по заболеваемости онкологией из-за природных явлений. Только нашим, там сидящим, не до этого
А Украина на каком месте? Полтавськая область. Родители всех знакомых и родня все от онко умерли. Некоторым правда диагноз посмертно поставлен. Чернобыль никуда не делся
автор Лорка-хлорка • 01 октября 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Це ще недорого , ми від Дубліна 50 км і 10 євро, а тут така відстань і всього 22.
Але блін я мамі білет купила на літак Познань- Дублін за 18 євро😂
Круто!
Аноним_1857• 01 октября 2023
Автор хорошей поездки!
Звездолётчица• 01 октября 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Дякую за корисну пораду ❤️
Почитайте що таке ліп карта, і де її можна придбати, в мене донька користується нею, поїздки дешевші набагато
Шальная коклетка• 01 октября 2023
Ответ дляПросто каралева
Нормальный туризм наши придумали. От войны они бегают..
Ні,вона дійсно біженка, будинку її вже немає,чоловік в зсу. Там дуже страшна ситуація.
автор Лорка-хлорка • 01 октября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Та ні, брат працює в Києві
І там взагалі окрема історія, скандал, що не кинув роботу і не поїхав з мамою
Ну невістка скандалила
Шальная коклетка• 01 октября 2023
Ответ длямиссДавеча
І теж умови проживання хороші?
Вона в хостелі проживає,але 2окремі кімнати
Кукусикиииииии• 01 октября 2023
Ответ дляаромат Жука
Подруга буде в захваті,що вас четверо приїде.
Ви їй гостинуі якісь приготували?
яка подруга? ви хоть тему читали, чи аби щось написати
автор Лорка-хлорка • 01 октября 2023
Ответ дляаромат Жука
Ви їй гостинуі якісь приготували?
Другий раз читаю про подругу, де ви таке прочитали?
Там невістка
Звездолётчица• 01 октября 2023
автор Лорка-хлорка • 01 октября 2023
Ответ дляШальная коклетка
Це готель
Двух кімнатний номер з кухнею студія
2 санвузли з душем, реально дуже багато місця
автор Лорка-хлорка • 01 октября 2023
Ответ дляШальная коклетка
Ой сорі не туди відповіла
ЛеньГуглить_правда• 01 октября 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Та ні, брат працює в Києві
Ну невістка скандалила
Так,не ображайтесь, але якось нерозумно, сину можно було допомогти... вибачте
бЭйбА• 01 октября 2023
Ответ дляПросто каралева
Ну вы ж знаете из-за чего наверное
Я думаю это давно уже все знают....а кто не знал,тот узнал в том году, когда темы по наших беженцев были- кто и куда уехал,все уже знают плюсы и минусы всех стран
ЛеньГуглить_правда• 01 октября 2023
Желаю, удачной и хорошей дороги, вашему семейству.
автор Лорка-хлорка • 02 октября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Робота, в нього теж серйозні проблеми зі здоров´ям, а знайти десь роботу не фізично йому нереально там, там де зараз мама, роботи взагалі немає від слова зовсім.
А в Києві хорошу втрачати не хоче
автор Лорка-хлорка • 02 октября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Дякую)
Скляна миша• 02 октября 2023
Дорого, але все таки позитив, що побачитесь. Гроші ще заробляться)
ГейТуда• 02 октября 2023
А сестра чего овца? По описанию только вы ))
Пухнасті штани• 02 октября 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Я не знаю як наші їздять туди сюди
Ну може з Польщі
В Ірландію дуже дорого(
Моя бывшая учительница уже второй раз за год приезжает из Ирландии в Украину.
Самолёт плюс поезда.
Наверное маме одной было бы дешевле приехать
автор Лорка-хлорка • 02 октября 2023
Ответ дляГейТуда
Купляла все вона
Вона також як і я не моніторила
ГейТуда• 02 октября 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Купляла все вона
Вона також як і я не моніторила
Но не по карману вам же, с учетом того, что все на 3 надо умножить.
автор Лорка-хлорка • 02 октября 2023
Ответ дляГейТуда
Так, знаете це як ціна 99.9
Побачила ціну на квитки в літак- ооо ок
А потім пішли всі бока, але більше підкосило саме житло, там дуже дороге житло
Не люблю натовп• 02 октября 2023
Ответ дляПросто каралева
Повезло. А то все говорят, что в Ирландии отвратительная медицина.
В Ирландии с медициной реально ж@@па. У меня в марте было кровотечение, бесплатное узи в июне, гинеколог в середине сентября. Через три месяца назначили кольпоскопию. Пусть автор не рассказывает сказки про медицину. И лекарства не копейки, а очень дорого. Просто беженцам выдали медкарты, по которым многие лекарства обходятся по 1,5 евро. Но там тоже ограничения. Ирландия самая дорогая страна Европы, транспорт дорого, еда дорого.
Фантазерша• 02 октября 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Дорожче
Тим паче ми від початку повномасштабного вторгнення ніде з дітьми не були взагалі, весь час дома
Я захотіла вивезти дітей хоча б на тиждень трохи відпочити/ відводитись
Ця поїздка +- на канікули
Лучше бы в Турции на эти деньги отдохнули, фруктов дешёвых поели и в теплом море покупались. На 2-3 недели всё включено хватило бы.