...аяприкольная• 02 октября 2023

Какой ваш любимый красный гель-лак?

Никак не могу свой найти, заказываю по палитре - приходит совсем не то. Посоветуйте свои любимые красные 🙏
Муркамурковна• 02 октября 2023
а навіщо ви замовляєте?
йдіть в магазин і купуйте те що сподобалось
Забагаловка• 02 октября 2023
Мой любимый. Классический красивый красный. И вообще пнб люблю,
Для драки• 02 октября 2023
Kodi все красные отличные, кроме двух самых светлых. Палитре соответствуют. Мы ж не знаем, что конкрентно вы ищете.
Позаземний розум• 02 октября 2023
Мій улюблений типу бази. Дуже гарно вживу. Але номер не знаю (
Вчителька з мікрорайону• 02 октября 2023
Ответ дляМуркамурковна
а навіщо ви замовляєте?
А если нужен лак какого-то конкретного бренда, которого в ближайших магазинах нет?
Муркамурковна• 02 октября 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
ми тут бачимо шо нема кольору, а не бренду
як би автор спитала про бренд конкретний шо не знає де купити це було б одне
а тут мова про цвет лака, колір
який треба вибирати дивлячись у живу, ане на картинці..бо по картинці у автора шось не так йде
З вишневого садка• 02 октября 2023
Hello
З вишневого садка• 02 октября 2023
когдадеЦкие• 02 октября 2023
цветопередача разная у всех, конечно. но мне из всех, представленных выше - ни один ни красный. то в коралл. то в розовинку
автор ...аяприкольная • 02 октября 2023
Ответ дляМуркамурковна
а навіщо ви замовляєте?
Немає часу
автор ...аяприкольная • 02 октября 2023
Ответ дляМуркамурковна
а тут мова про цвет лака, колір
Так мене саме і цікавить бренд і номер 😅 Червоні нігті я і в гуглі можу подивитися
Тётушка Лошадь• 03 октября 2023
Ответ дляЗабагаловка
О, я була фанаткою пнб, мала мабуть половину їх палітри, не пропускала прямі ефіри в інсті, знайома з технологами, їздила до них на виставки...а як почалося повномасштабне, сиділа в Ірпені під обстрілами, а пнб на сторінці пнб раша пишуть - ми нє останнім вас без красивих манікюров і новинки випустили. Бренд кримчан, який зародився і розвинувся у нас і тільки останні пару років зайшов в рф, не пішов звідти і понині. Власники живуть собі в Європі і чихать хотіли на війну, написали, що бізнес розділили, ага, сестрі відписали формально пнб раша. Але сам бренд і тут, і у них продається з однаковими етикетками і сплачує податки, там на них нам снарядів, ракет і шахедів випустять, а в нас ще й волонтерські акції запускають.
А ще...власники пнб випустили у нас дочірню марку-посестру - Джоя веган! В раші зареєстрували, щоб типу ніхто не вкрав...і в рф теж є дочірня марка, такі само флакони, з іншою назвою. І я так раділа, що така класна у нас з´явилася марка гл...блін і тут облом.

Як би мені не подобалися самі матеріали, бридко від самої ситуації, краще було б не знати. А тепер і ви знаєте...
Тётушка Лошадь• 03 октября 2023
Червоний мені подобався у Джої, вишневий відтінок з глітером 038. Яскравий літній, лососевий від Адор - Лобстер і однофазник від Йо нейлс 010 вітражний з шимером
Забагаловка• 03 октября 2023
Ответ дляТётушка Лошадь

Очень интересно, у меня пнб набор ещё есть. Там ни одного слова про Украину, только т о с что это Америка 😔 правда даже не помню, когда брала лампу, сейчас таких и нет в продаже. А на лаках не обращала внимания. Беру редко, только себе, хватает на долго. Последний раз именно пнб до войны брала...
Тётушка Лошадь• 04 октября 2023
Ответ дляЗабагаловка
Пнб завозить сировину з США великими об´ємами, не знаю, чи всю. Далі матеріали фасує у флакони ТОВ Форус б´юті’. Так багато, більшість, брендів працюють. Але починали пнб роботу, саме в Україні 10 років тому, власники з Криму, років 3-4 тому пнб зайшли на ринок рф і Казахстану, скажемо так, в рф вони значно менше розповсюджені були і відомі, ніж у нас. Є представники цієї ТМ в багатьох країнах, але більше як дрібний опт інструкторів, які завозять ці матеріали, не масово, як наприклад СНД чи Люксіо, це ТМ не світового рівня і дуже вдалі формули Причому з того ж заводу, Кейстоун продакшин, у нас точно є ще кілька брендів, наприклад, Токі-Токі.
Часто компанія-виробник закуповує матеріали в різних місцях, бази наприклад, в США, гелі в Польщі, гель-лак в Китаї. Доречі, там є заводи з різними ліцензіями виробництва, територіально Китай, а заводські технології мають сертифікат Німеччини чи США. А ще кількість китайських стендів на виставках краси завжди наочно показує, де так звані вітчизняні виробники закуповують опт. І це реально наше виробництво - розфасовка і маркування. Синтез явно ж не у нас. Більш докладно про це можуть розказати лише учасники процесу.