Не служанка• 02 октября 2023

Все таки уменьшают пособие в Германии.

Все уже факт, читала нашу статью. Девочки, которые в Германии? Что будете делать как жить?
Знову Я• 02 октября 2023
Ответ дляМЧСница
Ви не розумієте? Ви повинні вчити мову і йти працювати допоки ви отримуєте соціал. Якщо вам щось не подобається - живіть за свої.
Про рюкзак за плечима. Перші біженці були саме такі - перелякані, без нічого, благодарні за все. Хто приїзжає зараз? Люди які поздавали свої квартири в Україні впо і приїхали відпочити в Німеччині на соціал? Як до них ставитись?
Первые беженцы как раз были очень переляканi жители запада и центра Украины. И только потом поехали те, кто с востока. Потеряв все, помыкавшись по Украине и поняв, что не вытягивают съем квартир у первых беженцев, которых всем было очень жаль.
МЧСница• 02 октября 2023
Ответ дляЗнову Я
Ні, перші були на термінах київська область (Ірпінь і буча), Чернігів і Харків. І ці люди бачили що таке війна. От там хотілось плакати разом з ними.
НаБалКоніХодять• 02 октября 2023
Ответ дляМЧСница
А Ви прям по очам бачите, що вони квартири десь здали? З чого Ви це взяли і чому всіх гамузом осуджуєте? Такого мерзенного відношення до своїх співвітчизників ні в якій нації нема. Араби та сірійці нікого не муляють, а своїх прямо затоптати готові. Заздрість - головна риса нашої нації.
Лепешечка• 03 октября 2023
Ответ дляСито для думок
И где там ,что уменьшат пособие? Максимум, что урежут затраты на интеграцию . И перестанут заставлять ходить на курсы тех, кому это не надо.
Так это наши депутаты ноют, что не надо интегрировать украинцев, они мол временно выехали. Переживают, что некому на них пахать будет.
БеллаДонна• 03 октября 2023
Ответ дляМЧСница
І ви з такою огидою до українців працюєте в Джобцентрі з українцями? Працюйте краще з арабами... але ж вас не візьмуть бо ви знаєте російську і українську... тобто завдяки українцям ви маєте роботу в Джобцентрі, але поливаєте їх брудом.
МЧСница• 03 октября 2023
Ответ дляБеллаДонна
Шановна, я працюю зі всіма. І не тому що знаю українську, а тому що знаю німецьку як рідну і маю освіту для роботи. Роботу я маю тільки завдяки собі, а не комусь.
Брудом українці деякі поливають сами себе. Якщо для вас обманювати і красти гроші з соціала норм,то для мене ні. Всі хто мають право на допомогу її отримають, а любітєлям халяви рано чи пізно доведеться працювати або їхати додому.
БеллаДонна• 03 октября 2023
Ответ дляМЧСница
А чому ви до мене звертаєтесь, наче ви мене за руку зловили. Прикрийте свою чорноту і працюйте згідно посадової інструкції, а не діліть і не фантазуйте про своїх співвітчизників.
БеллаДонна• 03 октября 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Саме страшне, що тільки в Україні зараз діюча війна, на відміну від інших країн. Проте працівників Джобцентру в тому числі і колишні співвітчизники цього в упор не бачать і вважають що краще знають хто бачив війну а хто ні. У багатьох хтось чоловік, брат, батько воює... А араби повними сім´ями сидять, іноді поводяться як справжні дикуни, зате вони не викликають невдоволення працівників Джобцентру. В нас колишні співвітчизники то окрема категорія яка пробила дно.
Знову Я• 03 октября 2023
Ответ дляМЧСница
Если государство приняло решение платить этот социал людям, какое вы право имеете обзывать людей ворами за то, что они получают положенную по закону помощь? Нет слов! Сотрудничек, блин! Поганой метлой надо гнать таких сотрудников.
Оце так цабе• 03 октября 2023
Ответ дляБеллаДонна
Знаете почему, потому что наши себя ведут достаточно скромно и практически ничего не требуют. А вот арабы ведут себя так , что мало не покажется и порой агрессивно. И то , что сирийцы по приезду здесь творили, почему то сотрудник джобцентра , который здесь отписывается забыла написать. Как они теряли документы специально и 25 летние лбы утверждали, что они ещё школьники, то как они регистрировались в разных землях, чтобы несколько раз получить это пособие и много чего ещё. Но что вы они святые и имеют право, а наши ни на что не имеют права и должны работать и исключительно мыть унитазы . Я в шоке с наших же, настоящие немцы кстати к нам по другому относятся. Точнее ни как и сейчас пофиг , Они понимают что живут в соц.стране и ничего не изменится, если не украинцы , то другие. Но как они говорят лучше мы чем сирийцы, пакистанцы и другие арабы ( мы в отличие от них не агрессивные и хотим учиться)
БеллаДонна• 03 октября 2023
Ответ дляМЧСница
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3412877
Ось почитайте що люди пишут, Як себе почувають українці. Бо таке відчуття що ви сирота і нікого у вас не залишилось в Україні і душа ні за кого не і не за що в Україні не болить.