Дую на вітер• 03 октября 2023

Малярка і двері прихрванного монтажу

Хто має такі двері в квартирі вже тривалий час, у вас склохолст находить на кантик який в один рівень зі стіною, чи лише підходить до нього? У кого склохолст находить у Вас тріщин біля дверей на стінах немає?
всемВсёИмного• 03 октября 2023
У мене відійшла штукатурка яка поверх кріплень, склохолст є, але не памʼятаю чи заходить на кант

автор Дую на вітер • 03 октября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Можете фото зробити? А що робили зі штукатуркою?
всемВсёИмного• 03 октября 2023
Ответ дляДую на вітер
І таке не на одних, в мене їх 5, то на 3х десь таке. Нічого не робили , так і живемо
автор Дую на вітер • 03 октября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Схоже що у Вас є склохолст... ці двері реально геморні..
автор Дую на вітер • 03 октября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
І у Вас якраз заходить склохолст на рамку.. у Вас чорний профіль скажіть сильно царапається при використанні? Ми вже також поставили ці двері, зараз тільки на етапі малярки і знаєте, зараз би вже я ставила звичайні, а не інвізібл двері
всемВсёИмного• 03 октября 2023
У мене не чорний, а алюміній. Та і чому б йому царапатись? Я зараз би теж ставила звичайні