Техпаспорт на медузу• 04 октября 2023

Кто ест мандарины с кожурой?

Раньше снимала, а сейчас нет. Может витаминов не хватает?)
Я таке знаю• 04 октября 2023
Ответ дляСтефанія
А у киви лохматая и колючая)) Геужели вкусно)?
Шкірка ківі містить антиоксиданти у вищій концентрації, ніж сам плід. Ківі зі шкіркою зменшує ризик серцево-судинних, онкологічних захворювань, діабету й ожиріння. Вживання ківі зі шкіркою зміцнює імунітет і покращує стан шкіри та волосся

ok1904• 04 октября 2023
Шкірка дуже оброблена саме в мандаринах, колись я відпочивала в Батумі, тепер знаю, що їх нещадно обробляють хімією від хвороб, вони дуже хворобливі саме мандарини. Намагайтеся знімати шкірку
Стефанія• 04 октября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
З філіпінцями))
Эквадорцами))
Зоряний Шлях• 04 октября 2023
киви ем с кожурой,вся польза в ней
И лимон

мандарины - нет