Кривая спроса• Изменено 04 октября 2023
Що це може бути на нозі? Обережно, не естетичне фото!
Люди, в кого таке може було. На нозі, над п´ятою, десь см 10-12 над нею, з´явилось якесь таке пятно. Ніби пересохша шкіра і колір не те щоб коричневий але так трохи потемніло. Не чешеться, не болить, не пам´ятаю щоб за останні півроку чимось пошкодила .
Це що псоріаз якийсь чи що це може бути. Обережно, фото таке собі, голити ноги тепер боюсь (((
Пупуговка• 04 октября 2023
Ответ дляПлакулька
Трохи не так
Існує ефект Кебнера при псоріазі насправді
Але на фото не псоріаз
У мене є псоріатична бляшка на великому пальці руки. Я стільки раз її чешу і розчешую, але вона сидить на одному місці . Іноді взагалі не проявляється і наче щезає, а потім знову появляється і нагадує про себе, бо починає чесатися. Звичайно це така реакція на ’ дуже мамі нерви зробили’.
Пупуговка• 04 октября 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
У мого чоловіка немає звички підгинати ноги. В його випадку це не могло бути якесь механічне подразнення. Я все ж таки думаю що то був грибок
Це для мене дуже важлива інформація.
Плакулька• 04 октября 2023
Ответ дляПупуговка
Ну в стаціонарній фазі не « розноситься « у вас але поняття феномену існує
Пупуговка• 04 октября 2023
Ответ дляПлакулька
Декілька раз перечитала.
Щастя-здоровля• 04 октября 2023
Ответ дляПупуговка
Це для мене дуже важлива інформація.
Це додаткова інформація по темі і на вашу відповідь про дерматолога. Не треба ’персоналізувати’ інформацію))
Плакулька• 04 октября 2023
Ответ дляПупуговка
Декілька раз перечитала.
У псоріаза три стадії розвитку висипу . Стаціонарна одна із фаз
Феномен кебнера не у всіх стадіях
Але то таке , нюанси
Всім здоров’я
Феномен кебнера не у всіх стадіях
Але то таке , нюанси
Всім здоров’я
Раз одела не бу• 04 октября 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
Пробували спиртом, йодом мазати...живуча падла((
Грибок?
Кривая спроса
• 04 октября 2023
Ответ дляЩаслива Я
Автор сходите к врачу и сделайте соскоб. Смысл гадать
Схожу, але не найближчими днями, а питання мучить
Кривая спроса
• 04 октября 2023
Ответ дляКараПузовна
У моего ребенка была СУХАЯ стрептодермия, не заразаная.
Сухая форма стрептодермии (эктима) чаще встречается у мальчиков. Характеризуется она образованием белых или розовых овальных пятен размерами до 5 см. Мазью быстро вылечили.
Диагноз ставил дерматолог. По виду было похоже на фото автора - сухие шелушащиеся бляшки
У мене коричневого кольору
Пупуговка• 05 октября 2023
Ответ дляПлакулька
Феномен кебнера не у всіх стадіях
Але то таке , нюанси
Всім здоров’я
Феномен кебнера не у всіх стадіях
Але то таке , нюанси
Всім здоров’я
Мені 46 років. Проблему маю років 25. Я прошла всі стадії?