Подскажите, кто принимал лютеин для глаз, был от него результат, если да, то какой фирмы и в какой дозировке Вы принимали? Заранее благодарна
Moon shine• 05 октября 2023
а який ви хочете результат? поліпшити зір? ні.на зір ніяк не впливає. абсолютно
зеаксантин допомагає зняти відчуття подразнення.коли постійно ніби вітер в очі. я редактор і це буває від напруження. саме цей компонент знімає це. на зцр - ніяк не впливає
MashaizDusha• 05 октября 2023
Приймала колись від синдрому сухого ока й спазму акомодації.
Ноль ефекту.
Був ефект коли стала петрушку додавати в свіжочавлений сік. Там лютеїн й зеаксантин в природному вигляді й гарно засвоюється. Або зжерати десь пучечок на день, мені легше було вичавити сік й швидко випити.
Ноль ефекту.
Ответ дляMoon shine
В мене синдром сухого ока, із зором все добре, прочитала, що він знімає втому, але його багато видів, не можу визначити який спробувати
Moon shine• 05 октября 2023
Ответ дляNatali-let
якщо втома то треба зеаксантин