Бараболька• 05 октября 2023
Хто в Польщі - яке реальне відношення поляків зараз?
Питання не про виплати чи інші фінанси, а саме про побут. Читаю в новинах та й тут на порадниці, що поляки "ненавидят" нас і все таке. Чи це правда?
Чому питаю - запропонували гарну роботу в Варшаві, але є сумніви саме через те, які будуть відносини з місцевими.
тяжкаялюдина• 05 октября 2023
В мене родичів багато і друзів - всі мене люблять. Але я як біженець там не була.
Брехушечка• 05 октября 2023
Нормальное, если и вы нормальный человек.
Без загонов и короны на голове.
Бараболька
• 05 октября 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Я не як біженець буду, але це ж на лобі не написано
Пацан к успеху шел• 05 октября 2023
Друга тема з ранку про Польщу... І ставлення до українців.
Таке враження як завжди почався ранок у курятнику.
Пишущаяся• 05 октября 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
ранкова зміна
Пацан к успеху шел• 05 октября 2023
Ответ дляПишущаяся
а ви не здогадуєтесь хто це пише?
Чого не здогадуємося, на манежі всі ті самі
Запароленое одеяло• 05 октября 2023
Дочка куми в Пілі, все добре. Живе з поляком, має дочку від першого шлюбу, працює. Відношення добре в нього до неї і до дитини, на роботі та в школі теж.
тяжкаялюдина• 05 октября 2023
Ответ дляБараболька
А хто ж вам скаже ? Мусите переконатися самі.
Пишущаяся• 05 октября 2023
Ответ дляБараболька
Хто?)
не прикидайтесь
і ви така сама сюди прийшли
культУра• 05 октября 2023
У родных все ок, работа с поляками, дети в школе много друзей нашли. Чаще неприятности с нашими были, чем с поляками.
Запароленое одеяло• 05 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
я теж усіх ненавиджу, що це міняє.
за шо вас всіх любити, понаїжджали, сидять на соціалках, нічого не роблять
500 злотих на дитину?
З вишневого садка• 05 октября 2023
Везде люди относительно одинаковые, есть хорошие и есть плохие. Кто-кто будет относится хорошо, кто-то плохо, кому-то вообще все равно. Главное самому вести себя достойно.
Аленький носочек• 05 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
я теж усіх ненавиджу, що це міняє.
ви дивна. у мене близька подруга в Польщі. так от , каже реально морально важко стало, бо поляки їх ненавидять. а знаєте за що? за те, що наші працюють за трьох на заводі і роблять все краще і швидше. через те, керівництво і від поляків хоче такого ж темпу, а вони привикли ’жить нєспєша’. так шо не треба про наших людей так образливо говорити.
Бараболька
• 05 октября 2023
Ответ длякультУра
Дякую!
Розвідка Маші• 05 октября 2023
Ми живемо з поляками з березня 2022 , якщо ви поводитеся гідно, то й з Вами також. У нас нічого не змінилося. Всі наші знайомі добрі до нас, ми товаришуємо.
Ответ дляАленький носочек
я про усіх людей так говорю
Швабристка• 05 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
я теж усіх ненавиджу, що це міняє.
Брешете. Нема в Польщі соціалки
Бараболька
• 05 октября 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Дякую!
Аленький носочек• 05 октября 2023
Ответ дляШвабристка
Брешете. Нема в Польщі соціалки
то вона про себе
Запароленое одеяло• 05 октября 2023
Ответ длякультУра
И то не на долго)
Дякую, але мене це не стосуються та не турбує
Бараболька
• 05 октября 2023
Ответ дляРозвідка Маші
Супер!
Дона Ко Ко• 05 октября 2023
Є такі що реально з ненавістью до нас, на третій день в Польші пішла в магазин і натрапила на хамло продавщиню, навіть решту не дала, а кинула. Багато таких, а можна сказати що майже всі дивляться на тебе як на фріка коли чують нашу мову, хоча я думала що вони вже звикли. Більшість звичайно хороших людей, але є і ті що нас ну дуже не люблять
Бараболька
• 05 октября 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Але більшість нормальна?
Брехушечка• 05 октября 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Поэтому касса самообслуживания лучшее решение. Да и быстрее будет.
МЕСТО_Встречи• 05 октября 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
500 злотих на дитину?
Так то що замало?в Україні багато хто отримує по 4-5 тисяч на 1 дитину до 18 років? І на тому спасибі,в Україні і того не платять