Щаслива Я• 05 октября 2023
Як умру то поховайте мене ….
Дівчата , не розумію і не зрозумію цього….
Навіщо ховати і приходити оплакувати.
Я цього не потребую. Мені після смерті всерівно де я буду похована. Везуть із-за кордону за сотні тисяч гривень.., хоронять, оплакують , памʼятники ставлять …квіти носять….
Вважаю це грубим егоїзмом ….
Давайте клюйте мене. Я троль, я тупа, я погана….
Але я не розумію цієї ,,традиції,, Вмерла людина-відпусти!!!!!
Навіщо ховати і приходити оплакувати.
Вважаю це грубим егоїзмом ….
Я Головна• 05 октября 2023
Автор, у людей є бажання. Ну, так вони хочуть.
І іх бажання також є на себе і після смерті.
Ну так люди звикли жити.
Їх бажання має бути реалізовано після смерті. Така традиція.
Мій дідусь, помер в 1984.
Він говорив на цю тему наступне: що не кидайте під ноги живі квіти на моїх похоронах,- квіти даруйте живим, і не замовляйте музику похоронну.
Бабуся і мама зробили так,як він хотів.
У Вас свої бажання,- шговорить про це своїм нащадкам і близьким.
Це-нормально.
Ну так люди звикли жити.
Мій дідусь, помер в 1984.
Бабуся і мама зробили так,як він хотів.
Це-нормально.
Ms. Dolly• 05 октября 2023
Ответ дляЩаслива Я
Дякую вам. Я думала я одна така.
Я теж така, взагалі змінила відношення до смерті.
После шести ни-ни• 05 октября 2023
Ответ длямедела
Вспомнился мультик , забыла название , где мексиканский мальчик искал своего умершего дедушку , и как важно для душ , что бы их вспоминали. Отличный мульт , пересматривали с малым несколько раз. Что-то в этом есть.
Тайна Коко.
И ещё Душа, тоже интересный
Я на хвилинку• 05 октября 2023
Я за кремацию. А потім або захоронення або розвіяти. Не бачу сенсу витрачати стільки грошей на це все. Да й скільки земель зайнято. Померлим вже байдуже...
Вакцениро Вона• 05 октября 2023
Ответ длямедела
’Тайна Коко’, чудовий мульт
Ответ дляЯ Головна
Ну так люди звикли жити.
Мій дідусь, помер в 1984.
Бабуся і мама зробили так,як він хотів.
Це-нормально.
Ну так люди звикли жити.
Мій дідусь, помер в 1984.
Бабуся і мама зробили так,як він хотів.
Це-нормально.
Я например совсем не боюсь смерти . Только очень хочется что бы она была мгновенной, что бы не была в тягость родным и не дай Бог не лежачей. Но ещё хочу пожить, чтоб сына на ноги поставить. А когда умру- попрошу кремировать, включить какую-то веселую музычку и потравить анекдоты про меня, что я чудила при жизни )
Xвостокрутелка• 05 октября 2023
Як на мене, краще креміровать, а прах вже розвіяти там, де людина б хотіла!
Але правду кажуть, лежати хочеться в рідній землі.
Мені 37, якщо що )