Хата на мати• 06 октября 2023

Ипотека

Почему люди гордяться тем, что выехали из села в Киев, и продали себя в рабство´ипотеку?
Да мы вот заработали! Та вы погрузли в кредитах на 30 лет) а за этот промежуток времени, что угодно может случится
Позаземний розум• 06 октября 2023
Краще жити повноцінно і платити по трохи кредит , ніж пахати без відпусток зарази нерухомості, яка потім може і непотрібною стати
Татьяна-bfd8• 06 октября 2023
Вам ипотеку не одобрили и вы пришли ядом всех полить?
Мастер Класс• 06 октября 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Ну, зачем Вы так? Автор коренная киевлянка, которой бабушка оставила в наследство хрущ.
А ось і я• 06 октября 2023
А что скажете о тех кто из Киева в ипотеке
viter33• 06 октября 2023
Якщо іпотека на 10-15 років (що за європейсько-американськиими мірками небагато), то місячний іпотечний платіж - не вище місячної оренди + залишиться квартира ’в кінці’
Якщо гривнева іпотека - то інфляційні ризики ’працюють на позичальника’
Є стимул ’напружитися’ і погасити достроково
І ціни на нерухомість постійно зростають (тобто, беремо в іпотеку квартиру за 50 тис.дол., а за 5 років вона ж коштує 80 тис.)
Суцільний ’профіт’
УжеВотДа• 06 октября 2023
Ответ дляviter33
Суцільний ’профіт’
Я теж так думаю, тому взяли іпотеку під пільгові 3%. Місячний платіж менше оренди, яку ми платили. Ті 3% інфляція з´їсть)
автор Хата на мати • 06 октября 2023
Ответ дляПозаземний розум
Ничего не поняла
Позаземний розум• 06 октября 2023
Ответ дляХата на мати
Ничего не поняла
Не намагайтесь , це не ваше
автор Хата на мати • 06 октября 2023
Ответ дляМастер Класс
Стереотип
ИМХОля• 06 октября 2023
Ответ дляviter33
Суцільний ’профіт’
Ага, взяли за 50, а к концу отдали 100, а стоит она 80)))
Я в дамках• 06 октября 2023
Іпотеку в Україні, на жаль, не так просто отримати. Тож це цілком собі досягнення, яким люди вправі пишатися.
А жити в селі без іпотек..ну в маленькому місті, звідки я родом, знайти роботу на 10 тис - неабияке досягнення. І я бачу прірву у рівні життя тих, хто залишився там і у тих, хто виїхав до міста побільше. Нехай і з іпотекою, але більшість моїх знайомих, хто опинився у великих містах, могли раз на рік з´їздити до Туреччини і раз - до Буковелю (я звичайно не беру в розрахунок період після 2022).
УжеВотДа• 06 октября 2023
Ответ дляИМХОля
Треба в грн брати, а не в $
ИМХОля• 06 октября 2023
Ответ дляУжеВотДа
Треба в грн брати, а не в $
Если найдете таких, сейчас все чаще с норм условиями идет привязка к доллару. Если в грн от 20% годовых.
УжеВотДа• 06 октября 2023
Ответ дляИМХОля
Ми вже взяли) Під 3 % річних. По програмі Єоселя. Місячний платіж менший від оренди, яку ми платили
ИМХОля• 06 октября 2023
Ответ дляУжеВотДа
Так это не для всех же, там условия есть, кто может получить такую ипотеку. ((
К тому же, если глянуть на рынок, в том же олх, с ипотекой от эосели квартиры дороже, чем аналогичные.
Стервочка• 06 октября 2023
Автор, а вы где живете?
УжеВотДа• 06 октября 2023
Ответ дляИМХОля
Нам повезло, ціна нормальна, квартира хороша. Ми дуже раді, що все получилось. Живемо вже 2 місяці. Трохи довго шукала підходящий варіант, бо там трохи є умов до квартири, але все получилось. Там головне мати суму на перший внесок
ИМХОля• 06 октября 2023
Ответ дляУжеВотДа
Классно. Я давно присматриваю, могу сразу купить, но война, а живу в Харькове...
Україна наше все• 06 октября 2023
Ответ дляИМХОля
Я взяла в гривне под 3%
УжеВотДа• 06 октября 2023
Ответ дляИМХОля
Ми в Луцьку, тут не порівняти з Харковом звісно. Але оренда дорога була, тому наважилися.
НеКонец-Света• 06 октября 2023
Ми виплатили за 3 роки🤷‍♀️
Україна наше все• 06 октября 2023
Ответ дляИМХОля
Для других есть под 7%, тоже выгодно
Партизанка• 06 октября 2023
Ответ дляИМХОля
А сколько бы отдали дяде за съем?
Партизанка• 06 октября 2023
Ответ дляУжеВотДа
Треба в грн брати, а не в $
В долларах и не дают
viter33• 06 октября 2023
Ответ дляЯ в дамках
Розумієте, коли ’іпотеку легко отримати’ - тобі бум кредитування (2005-2008) і ціни ростуть ’як дурні’.
Тому дешева і доступна іпотека сильно підніме ціни на нерухомість і це ’не гуд’
Я в дамках• 06 октября 2023
Ответ дляviter33
Так тут наче тема не про плюси/мінуси іпотеки як явища і його вплив на економіку в цілому, а про доцільність виїзду з сіл і придбання житла в іпотеку для сімей.
Щодо впливу іпотеки на економіку - ну, тут двояко. З одного боку - за умови адекватних ставок попит був би і 2 роки тому, а зараз з усіма руйнуваннями, він тільки виросте, уже виріс (в тому ж маленькому місті, про яке я писала, зараз квартира з аналогічними характеристиками вдвічі дорожче, ніж була 5 років тому, і мова про Сумську область), і якщо дати доступний для багатьох інструмент - виросте ще більше. Знову-таки, усі будуть прагнути поселитися в великих містах, тому що надто вже великий рівень дисбалансу можливостей і рівня життя зараз, а це означає, що там де і так проблеми з незаконною і надто щільною забудовою - вони посилюватимуться.
З іншого - якщо іпотека працюватиме адекватно - це в перспективі нове будівництво, нові робочі місця, вторинна зайнятість (працівники, зайняті на будівництві, мають гроші і готові витрачати їх на товари/послуги, тим самим даючи заробити тим, хто ці товари/послуги виробляє).
Усміхайлик• 06 октября 2023
Хіба зараз іпотеку виїдають під 3% ? Держава навіть військовим не надає такі кредити, не те щоб простим смертним.
Вільний митець• 06 октября 2023
Ответ дляУжеВотДа
А як ви з продавцем розрахувались? Його влаштувало що частина в валюті готівкою, а решта гривня на карту чи ви ходили знімали і міняли на валюту? Дякую
Україна наше все• 06 октября 2023
Ответ дляУсміхайлик
Як раз таки військовим контрактникам, поліцейським, науковцям я вчителям дають під 3%. Решта громадян можуть використовуватися яти під 7%, якщо у власності нема житла 52квадрати на людину
УжеВотДа• 06 октября 2023
Ответ дляУсміхайлик
Видають, програма запрацювала літом. І реально багато беруть, ми в черзі чекали в менеджера в банку на оформлення. Чоловік в правоохоронних органах і підлягає в ті категорії.