Мамаша в бигудях• 06 октября 2023

Фен- щітка babyliss, який обрати

Обираю між цими двома, але якщо хтось знає кращий за ці гроші, то порадьте ,будь ласка. Є ще багато з потужністю 650, але мені здається, що це замало
Тут надолго• 06 октября 2023
В мене такий як на фото 2, тільки старіша модель. Вже роки 4 в мене, я ним задоволена
К.а.л.и.н.а• 06 октября 2023
Ответ дляТут надолго
Та сама історія.
Дивне створіння• 06 октября 2023
Можна і звичайний вібратор обрати. Не обов‘язково щітку. Але в кожного свої вподобання
автор Мамаша в бигудях • 06 октября 2023
Ответ дляДивне створіння
Вібратор в мене вже є, а ось фена-щітки ще немає
semper-idem• 06 октября 2023
В мене як на фото 1. Брала на notino, декілька раз вклала і перейшла знов на фен, так звичніше.
Дякую що нагадали, треба продати її
Укр_жіночка• 06 октября 2023
Подруга купила - деньги на ветер
Не пользуется
Трахтибидох• 06 октября 2023
У мене такий,повністю задоволена,але мій без додаткових насадок,є така сама модель із насадками
Ответ дляУкр_жіночка
Подруга купила - деньги на ветер
Не пользуется
Чому?
Повітруля• 06 октября 2023
На фото 2 щітка крутиться в обидві сторони і є іонізація. У мене такий і дуже класний він для каре .
По фото здається що діаметр першого фена невеликий а значить більше шансів що буде путати і закручувати волосся
жінка незаміжня• 06 октября 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Подруга купила - деньги на ветер
Не пользуется
А яке в неї волосся?
Довге не зручнр, а ось кпре і типу того добре. Я коли відрощую, то перехожу на фен. Зимою знов каре зробила, бо ті блекаути, висущити волосся, нижче лопаток був квест, то знов дістала зручно, що не потрібно в одній оуці щітку, в іншій фен. Але якщо волосся,лопатки і нижче, то незручно, феном дійсно простіше.
Укр_жіночка• 06 октября 2023
Ответ дляжінка незаміжня
А яке в неї волосся?
У нее каре
Но она пару раз пробовала
А потом перешла на свой любимый браш и фен
Ответ дляПовітруля
Діаметр першого 4 та 5 см, великий. Відмінність наче тільки в тому, що перший професійний, а другий - ні, але в ньому більше насадок . Але я не знаю чи потрібні ці насадки
Патриоточка• 07 октября 2023
У мене такий, як на фото 2. Для волосся довжиною по плечі просто знахідка. Але двома з цих насадок не користуюсь, тому що просто підсушити волосся феном швидче виходить. А та, що для вирівнювання волосся, на моєму жорсткому не працює.