Трусиковед• 07 октября 2023
Ну почему ничего не покупают?
Королева ганделику• 07 октября 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Краще б не купували((( А то маю декілька курток і пальто на продаж і вже замахалась носити відправляти , а потім забирати і нести додому. Люди ніби сліпі, замірів не бачать і фото.На деякі речі вже по три відмови було,ніби пороблено)
У меня уже трижды просто не приходили за посылкой. ОЛХ доставка.
Трусиковед
• 07 октября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Кстати да , не приходят
Моторошні троянди• 07 октября 2023
Ответ дляТрусиковед
Боже какие доллары, в глаза их не видела.
Или Вы из тех кто доллары в матрасах?
Ну точно краще долари в матрасі ніж гривня
Моторошні троянди• 07 октября 2023
Ответ дляОно само купилось
Я одразу в Приват замовила на всі гривню , що була на карті, на другий день забрала.
Це коли було? в вт мені відмовилив приваті, сказали нема валюти. Хоча я теж знімала з рахунку.
Трусиковед
• 07 октября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Ничего нет
Светка-пипетка• 07 октября 2023
Ответ дляПес Патрон
Я ходила, шары не видела. Трендовые и из натуральных тканей вещи не 500 грн точно. Шерсть и кашемир от 6000 грн.
По 6000 это надо постараться найти, но они на распродаже по 2000 будут
Светка-пипетка• 07 октября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Ну, во первых, 38- это уже не детский размер.
А, во вторых, я вам не должна.
Сама занимаюсь продажей фирменной обуви, поэтому знаю цены.
и у меня стоят фирменные кроссовки от 900грн, никто даже не смотрит, не то что не спрашивает
А, во вторых, я вам не должна.
Новые фирменные? Я малому (28) искала, так таких цен в интернете не видела 🤷
Бегущаяпо• 07 октября 2023
З продажами теж не дуже. На рахунок шафи, таке враження, що про інші сайти покупці взагалі не знають. Хоча я ставлю на інших ціни менші, та на ш. людей більше, сумно, адже покупці дійсно багато там переплачують. Коли сама щось хочу купити, то спочатку шукаю на шафі, а потім по назві оголошення шукаю того продавця на інших торгівельних майданчиках, що усім і раджу. Або ще варіант писати під найдешевшим оголошенням, щоб продавець сплатив менше і вам зміг зробити знижку.
Тішуся неперетішуся• 07 октября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Лише за однією навіть не прийшли, а решта відмова.
Ніколи не збрешу• 07 октября 2023
Ответ дляПесиКот
а ви хотіли за 50?
Просто сейчас все даром отдаю. Еще и найти не могу, куда отнести. На мусорку хорошие вещи нести рука не поднимается.
Оно само купилось• 07 октября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Третього числа замовила готівку у валюті ( попередньо відкрила в кабінеті валютну карту і всю гривню перевела у долар), а 4 числа мені прийшло повідомлення, я пішла у відділення і отримала у касі .
Оно само купилось• 07 октября 2023
Ответ дляМандолина Бу
б.у и есть б.у, и 500 это дорого в данном случае
Я плаття , які купляла по 6000 за 3000 попродавала спокійно .Можливо , ви таких речей і не знаєте , це не мережа масмаркет , не некст, не зара .
Оно само купилось• 07 октября 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Что вы советуете?Там завуалированно не получится перейти за границы этой торговой площадки,система не пропустит,еще и блоканут акаунт за это,я аидеообзор вещи хотела покупателю показать,дала скрин на инсту,вещь не продалась,так мало того,что тот скрин не пропустили,так после заставляли меня процент заплатить или сказали что заблочат,хоть вещь не была продана и продавалась далее,заставили просить,что бы тот человек подтвердил,что не купил у меня товар,а она заходила раз в неделю на сайт,вообщем долго со службой поддержки переписывались,еле добилась так сказать справедливости,теперь никаких поза межами,учитывать % нужно изначально в цене,а дерут они да,немало
Ну якщо ви не вмієте , то хто вам винен ? 🤦🏻♀️нема смикалки ! Пишете о6оз68lo7I букви і цифри і все зрозуміло , ніхто не придереться, що то номер телефону !!
Лінива, не каюсь• 23 октября 2023
Ответ дляОно само купилось
Така прям ви вся ерудованна,ну треба ж😏,мабуть ви закінчили як мінимум 3 універу десь у Оксфорді,Гарварді або Кембріджі,мало хто би додумався до такого,тільки ви,геній,бо адміни і програмісти Шафи то ж лохи і всі інші з ними теж,там прога реагує на кожні,подібні витівки,адміни також і якщо у вас вийшло раз обійти якимось дивом,то іншим разом вам може так не пощастить,не тільки заставлять платити за те що і навить не продали,але і блоканут ваш профіль з оголошеннями і будете знов напрацьовути рейтинг роками,а з нольовим мало хто хочу зв´язуватись,тому не раджу до аас прислухововуватись,бо краще оплатити ту комісію,але продавати,ніж зовсім сідити з товаром місяцями
Оно само купилось• 23 октября 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
якого тільки брєда тут не почитаєш, але я роблю на то скидку
Лінива, не каюсь• 24 октября 2023
Ответ дляОно само купилось
Так,дійсно ви такий бред понавиписували,то ж не треба заходити у соцмережі,коли п´єте🤭але головне,що у вас ще присутня самокритика і ви мабуть протрезвівши,вмієте хоч визнавати,що ви,щось не так зробили,тому у вас не все втрачено,молодца😄👍