Привіт). В сина в технікумі канікули, просить приїтати до нього, бо всі чи в Україну, чи приїздять до них батьки. Грошей мало, але поїхати хочу. Може хто розуміється в логістиці, як краще дістатисьз України до Звежинця, щоб не через Люблін, буду вдячна. І основне питання, порекомендуйте місто чи міста, де гарно і недорого. Дякую)
Відносно логістики: ваша дитина добиралася якось ? Повторіть цей маршрут . Вивчайте варіанти автобусом і потягом .
Відносно відвідин : вивчайте в інтернеті, що є цікавого у Звєжинці ( музеї, аквапарки , замки і тд). Якщо нічого цікавого - більші міста поруч . Далі на Букінг і бронюйте собі житло на кілька днів. У Польщі Ваш син допоможе та навчить користуватися залізничним транспортом для пересування між містами