Мишка-шалунишка• 07 октября 2023
Дуже прошу напишіть будь ласка що їсть ваша дитина
Бо я мабуть мама яка не різноманітно кормить
Дитина наче їсть одне і те ж
Паніка в мене, треба щось з цим робити
Допоможіть урізноманітнити раціон
Накидайте улюблених страв своєї дитини
Дуже дякую
Дитина наче їсть одне і те ж
Паніка в мене, треба щось з цим робити
Допоможіть урізноманітнити раціон
Накидайте улюблених страв своєї дитини
Дуже дякую
Мамина квіточка• 07 октября 2023
Боже,я зла як собака-пів дня моя дитина нила що хоче піццу. Домашню,тільки з одного виду ковбаси, тільки з того сиру. Ганяла я по місту як в сраку ранена шукала ту ковбасу, прийшла додому,спекла-’щось не то’якась вона не така’ та *п же ж вашу мать- це гімно мале сидить над тою піцою,один раз тільки вкусило. Так хочеться взяти ременя і так відшмагати щоб аж срака синя була. І то ж не мала дитина. 15 років. Нічого не їсть взагалі. Зла не хватає
сама себе прекрасная• 08 октября 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Все что и мы)
Завтрак омлет тосты салат
Обед уха, салат
Ужин сливовый пирог с молоком
Завтрак омлет тосты салат
Обед уха, салат
Ужин сливовый пирог с молоком
сама себе прекрасная• 08 октября 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
О розкажіть деально
Я не можу свою до супів привчити
Один момент був постійно требувала пельмені.. потім так погано стало що не може на них дивитись
Я попереджала що їсти пельмені 3 рази в тиждень це занадтт.. а вона тільки ними нормально могла наїстись
Я не можу свою до супів привчити
Все что не обила, в крем суп
Мастер Класс• 08 октября 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Сніданок: омлет з броколі запечений, стрники, ліниві вареникт
Обід: в школі, а на вихідних суп з фрікадельками/ курячий/ гречаний/ борщ. З лаваш-тостом, або тостом з сиром, піцею.
Вечеря: равіолі з кролика і салат с хамоном, хачапурі по-аджарськи, рамен та рисик з креветочками - це улюблене. Каша/макарони/картопля з котлетами/сосисками/відбивними/нагетсами/запеченою куркою/мітболами, шаурма, риба в клярі.
Рідше голубці, тушена картопля, запечена скумбрія.
Оце у Вас вечеря,з розділу улюблене ,як у ресторані
Статус Ква• 08 октября 2023
8 років,Вівсянка
Гречка
Котлета
Пельмені
Відбивна
Шашлик
Картопля фрі
Бургер
Салат цезарь
Спагеті
Суп
Огірки
Піццу
Сирники
Творожок дитячий
Млинці
Сир
Рис не любить особо, рибу не ість, фрукти взагалі не їсть, як не вмовляти. Борщ не ість, картоплю будь-який вид, крім фрі, сидить над нею і все на місці. Овочі лише салат, капусту, огірок, кукурудзу теж над нею сидить і звиду дивишся майже не ів
Гречка
Котлета
Пельмені
Відбивна
Шашлик
Картопля фрі
Бургер
Салат цезарь
Спагеті
Суп
Огірки
Піццу
Сирники
Творожок дитячий
Млинці
Сир
Масяня Я• 08 октября 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Ну, совсем же недавно была тема, и тоже такой возраст у ребенка. Честно, лень повторяться.
СКИБИДЫШь• 08 октября 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
О розкажіть деально
Я не можу свою до супів привчити
Она их ела с раннего детства. Ее не кормили тогда ни пельменями, ни фастфудом. До школы на ПП была. Супы все подряд готовим и едим, мы их любим, и обычные, и крем-супы. Когда маленькая была, сварила сырный суп, назвала французским, а она как раз Леди Баг смотрела, ну как не понравится французский суп? Завтра хотим сварить сливочный с лососем. Недавно уху варила и дикого лосося - зашла, хотя рыба не очень последнее время ест, но эта хорошая, без запаха.
СКИБИДЫШь• 08 октября 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Рибу нє
Овочі запечені ні
Салати ні
Тільки огірок із овочів їсть
Наличнмки з творогом
Ягоди
Картоплю в різному вигляді
Омлет щоб жовток був рідкий
Кукурудзу
Банан
Йогурти
Сир твердий
Каші гречка, рис із цибулею та морквою
Сардельки
Такий скудний набір(
Овочі запечені ні
Салати ні
Тільки огірок із овочів їсть
Наличнмки з творогом
Ягоди
Картоплю в різному вигляді
Омлет щоб жовток був рідкий
Кукурудзу
Банан
Йогурти
Сир твердий
Каші гречка, рис із цибулею та морквою
Сардельки
Такий скудний набір(
А интересуется чем-то? Моя сейчас интересуется корейцами. Ест лапшу палочками и всякую ерунду, которую читает, что они едят.
СКИБИДЫШь• 08 октября 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Рибу нє
Овочі запечені ні
Салати ні
Тільки огірок із овочів їсть
Наличнмки з творогом
Ягоди
Картоплю в різному вигляді
Омлет щоб жовток був рідкий
Кукурудзу
Банан
Йогурти
Сир твердий
Каші гречка, рис із цибулею та морквою
Сардельки
Такий скудний набір(
Овочі запечені ні
Салати ні
Тільки огірок із овочів їсть
Наличнмки з творогом
Ягоди
Картоплю в різному вигляді
Омлет щоб жовток був рідкий
Кукурудзу
Банан
Йогурти
Сир твердий
Каші гречка, рис із цибулею та морквою
Сардельки
Такий скудний набір(
Мяса не нашла.
ЗавЛабСнаб• 08 октября 2023
Син 10 років
Обов’язково суп або борщ з м’ясом кожен день. Без першого не може
Вранці бутерброд з шинкою, запеченим м’ясом, ковбасою, це не дуже добре, але вранці більше нічого не буде. Іноді може млинці з сиром, сирники, вареники з вишнями
Другий сніданок фрукти яблука банани груші виноград персики диня хурма полуниця, що є
На обід перша страва
Полуденне йогурт або кефір чай печиво або булочка
На вечерю що є голубці, плов, гуляш, котлети м’ясні або рибні биточки, макарони по флотськи, гречка, рис, млинці з м’ясом, пельмені, вареники, картоплю не їсть, фаст фуд не їсть, іноді сосиски, салат огірки, зелень, перець, кукурудза, помідори не їсть
На обід перша страва
Оябунчик• 08 октября 2023
Мій молодший не любить борщ та деякі супи.
Все інше їсть, у нього гарний апетит. зараз взагалі дуже полюбляє солодкий перець.
Сьогодні
Гранола домашня з молоком
Сирний суп
Гречка
Котлети
Млинці з сиром
Млинці з куркою в сметані
Завтра планую
насмажити пиріжки з картоплею або піцу
Відбивні курячі
Плов.
Постійно є пастила та різні сушені фрукти на перекус.
З сушених фруктів дуже любить яблука з медом та горіхами.
Сьогодні
Гранола домашня з молоком
Сирний суп
Гречка
Котлети
Млинці з сиром
Млинці з куркою в сметані
Завтра планую
насмажити пиріжки з картоплею або піцу
Відбивні курячі
Плов.
Оябунчик• 08 октября 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Все что и мы)
Завтрак омлет тосты салат
Обед уха, салат
Ужин сливовый пирог с молоком
Завтрак омлет тосты салат
Обед уха, салат
Ужин сливовый пирог с молоком
Мммм хочу ухи. Клас, дякую