Всім шампаньського• 08 октября 2023
Дівчата, покажіть зимове взуття
Шукаю собі зимове взуття
Не спортивного стилю
Жінка, 40+.
Головний критерій тепле і натуральне
Не уггі і не кросівки і не 8000+ гривень і не бабцястайл
Покажіть своє, чи на що задивляєтеся
Дуже дякую
Не спортивного стилю
Жінка, 40+.
Головний критерій тепле і натуральне
Покажіть своє, чи на що задивляєтеся
Дуже дякую
Творог для розжига• 08 октября 2023
По опыту кожанная обувь, даже на овчине не такая теплая как спортивная или угги
Всім шампаньського
• 08 октября 2023
Ответ дляТворог для розжига
У мене були шкіряні на овчині,- теплі як і уггі
Вподобайден• 08 октября 2023
Ответ дляВсім шампаньського
В вас точно були оригінал угги?
Всім шампаньського
• 08 октября 2023
Ответ дляВподобайден
В вас точно були оригінал угги?
Вони в мене і зараз є.
зробити фото доказ?
Марічка• 08 октября 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Цікавий смайлик
. Що не так з питанням?
Тому що ніяку шкіру і овчину не порівняти по зручності і теплоті з сучасним ненатуральним термовзуттям. Ви ніде не побачите полярника чи туриста в засніжених горах в овчині і шкіряному взутті.
Кундалина• 08 октября 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Цікавий смайлик
. Що не так з питанням?
А в чем вопрос,идите в магазин и примеряйте сапоги на цигейке.Что толку от картинок
Всім шампаньського
• 08 октября 2023
Ответ дляМарічка
Сучасне термовзуття має більш спортивний вид. А зараз шукаю більш сучасну класику
Всім шампаньського
• 08 октября 2023
Ответ дляКундалина
Питання подивитися сучасні актуальні моделі
Кундалина• 08 октября 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Мировые бренды не шьют на меху практически,это наше изобретение,и турки с китайцами еще
Сосиска_Втесте• 08 октября 2023
Ответ дляКундалина
І цікаво чому, в них що зими немає
Джем Шакіри• 08 октября 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Цікавий смайлик
. Що не так з питанням?
Та так, дивно, що жінка дожила до 40 рочків і не має уяви про зимове взуття. Напевно, до цього року десь у Африці жила і босоніж ходила
Джем Шакіри• 08 октября 2023
Ответ дляТворог для розжига
Уггі давно роблять шкіряне взуття на хутрі.
Кундалина• 08 октября 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
І цікаво чому, в них що зими немає
В городских условиях они не нужны,транспорт,помещение машина.А на прогулку ,в горы теплые спортивного вида.Плюс на боте можно переобуться в модельную обувь,а не париться в черных сапогах на цигеечке)
Кундалина• 08 октября 2023
Ласую колобками• 08 октября 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Цікавий смайлик
. Що не так з питанням?
Автор, вам 40 років.
Ви хочете модне, але хочете класичне.
Хочете теплючн, але шкіряне.
Це трохи різні речі тепер.
В даний момент теплючн - це мембранне, той же гор-текс, і не шкіра, яка притягує холод. І можно - це не про класику. Класика - на те й класика.
Але по вашим відповідям - ви не мерзляк, якщо вам тепло в шкірі на цегейці. То просто оберіть які подобаються.
Мені 46 -класику не люблю. Мені в ній холодно. Тому порадити не можу.
Ви хочете модне, але хочете класичне.
Хочете теплючн, але шкіряне.
Це трохи різні речі тепер.
Мовчу, але хочу• 08 октября 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Всім шампаньського
• 08 октября 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Мені дивно, що ви зайшли і написали, - блєснулі розумом і гострим язиком
Всім шампаньського
• 08 октября 2023
Ответ дляЛасую колобками
Автор, вам 40 років.
Ви хочете модне, але хочете класичне.
Хочете теплючн, але шкіряне.
Це трохи різні речі тепер.
Ви хочете модне, але хочете класичне.
Хочете теплючн, але шкіряне.
Це трохи різні речі тепер.
Я хочу модне, але не спортивне і не валянки типу угг. Класика для бабусь не хочу.
Мовчу, але хочу• 08 октября 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
І цікаво чому, в них що зими немає
Я во Франции в деми полуботинках Вагабонд хожу ну и кроссовки
У дочки полностью кожаные высокие: обула раз 10 за зиму. На два для снега - зимние ботинки Скетчерс
Тут вообще модой не заморачиваются и никто никого не судит по внешнему виду.
А вообще всегда улыбает, как люди, далёкие от моды, пишут ’подскажите что модно в этом сезоне’ :)
Мовчу, але хочу• 08 октября 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Может автор про моду только узнала и подумала, что ’и мне нннада’🤷♀️
Всім шампаньського
• 08 октября 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
*люді дальокіє от моди
Мовчу, але хочу• 08 октября 2023
Ответ дляВсім шампаньського
*люді дальокіє от моди
Не далёкие и без советчицы знают во что обуться/одеться
Как и те, кому важен свой комфорт, а не косые взгляды забредших в Сильпо со страниц интернета инстасамок
Ласую колобками• 08 октября 2023
Ответ дляВсім шампаньського
*люді дальокіє от моди
Автор, от я не модна і мені все одно що модно. Ношу що подобається і що зручно.
Ті, хто розуміється в моді - самі знають що носити. І такі питання не задають.
Всім шампаньського
• 08 октября 2023
Ответ дляЛасую колобками
Я за вас рада
Ласую колобками• 08 октября 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Я за вас рада
Я маю на увазі, що якщо ви питаєте, що модно - ви за модою раніше не слідкували. Нащо вам це тепер?
Купіть що подобається і що зручно.
Навіть якщо вам фото напидають - не факт, що вони вам сподобаються
Купіть що подобається і що зручно.
Да Щас же• 08 октября 2023
Ответ дляЛасую колобками
Купіть що подобається і що зручно.
Ну, може автор слідкує за модою, просто в неї виникло бажання запитати в інших, що б подивитися, хто що носить зараз в реальному житті. Не сподобаються їй фото того, що накидають, то не буде таке носити.
Навіть, якщо і не слідкувала вона за модою, все одно питання дивне - «нащо вам це тепер», в стилі «не жили багато, не треба починать».
Ласую колобками• 08 октября 2023
Ответ дляДа Щас же
Як на мене простіше вийти на вулицю і подивитись хто що носить
Кундалина• 08 октября 2023
Ответ дляЛасую колобками
Ещё рано для сапог на меху)