Магиня• Изменено 09 октября 2023

Вопрос разных мнений. Израиль и Палестина

Не большой я историк. Так же слежу за новостями, как и все. С момента 7 октября была уверена, что напали на Израиль и Палестина виновна.

Но комментарии и публикации в том же ббс ньюс высвечивают и ужасные удары по Палестине и в комментах много людей ЗА Палестину, много митингов в поддержку.

Объясните, почему такое разное мнение?

Как ту пишут, ’ не все так однозначно’ !?
Зяблик протестант• 09 октября 2023
Ответ дляДона Ко Ко
А є єврейське громадянство?
Так, є. Вона громадянка держави Ізраїль.
Дона Ко Ко• 09 октября 2023
Ответ дляЗяблик протестант
То може ізраїльське громадянство, а не єврейське
Директор Пляжу• 09 октября 2023
Автор, уничтожали и тех, и тех
В 1929 году погромы евреев, 2 мировая война то же, а в 100 каком-то году нашей эры римляне решили уничтожить иудейское государство. Территория Палестины их исторически.
Вкаблучках• 09 октября 2023
Дональд Трамп-младший:

’Как такое возможно, что за несколько часов я видел больше видео о войне в Израиле, чем за почти 2 года - из Украины?’
Накладні мюслі• 09 октября 2023
Ответ дляВкаблучках
Дональд Трамп-младший:

Надо было просто глаза ему разуть
brightFuture• 09 октября 2023
Ответ дляМагиня
Да я даже от своих друзей вижу много лайков ЗА Палестину ( от сильных патриотов)

Разобраться полностью самой в вопросе и прийти к истокам думаю не выйдет
Может вам эти фильмы помогут! Сама сейчас смотрю и в шоке
Дама-мадама• 09 октября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Вам мало войны в Украине?
Вот за Израиль голова точно не болит. Оружия у них достаточно, хорошо обученных резервистов - тоже.
Вот именно. А то ж всполошились все куда уж там, по 100 тем в день
brightFuture• 09 октября 2023
Радостина• 09 октября 2023
Ответ дляВкаблучках
Дональд Трамп-младший:

ну как бы 200 ракет за раз это реально больше чем когда либо за последнее время.
Накладні мюслі• 09 октября 2023
Ответ дляРадостина
Да нет, не в этом дело. Трампы могли рассказывать, что это в Украине ничего страшного и иметь при этом поддержку части республиканцев. А если он что-нибудь в таком же духе ляпнет про Израиль в США, он политический труп. Вот его сынок и прозрел резко.
ol_kin• 09 октября 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Какая разница, как они могли проспать? Как это оправдывает зверские убийства не одно, не двух, а 260 человек!!!?
Просто представьте себе, что это за существа такие, котрые идут и планомерно убивают сотни людей? Просто так.
Не 260, а вже 700 і цифра росте, так як невідомо скільки вбили заручників. 260 це найшли вбитими на фестивалі, дуже багато зниклих безвісти і судячи по деяким відео шанси, що вони живі невеликі.
ol_kin• 09 октября 2023
Ответ дляочки_ннадо
Господи, люди! ЗАЧЕМ вам чужой конфликт? Чего вы все туда второй день лезите?!
У нас своё горе - война, оккупация, ни конца ни края не видать. Но вам мало тем для срача, ссор и распрей
Ви розумієте, на скільки ця ситуація реально має до нас відношення?
Lydmila408• 09 октября 2023
Я підтримую Ізраїль.
А дезінформації зараз повно всюди..
Інфо-це така ж війна,як і зброєю.
ol_kin• 09 октября 2023
Ответ дляруки_Крюги
Удалено администрацией...
Нічого не міняється
Lydmila408• 09 октября 2023
В самому Ізраїлі напередодні була складна політична ситуація.
Мабуть решили використати це.
Арина85• 09 октября 2023
Все однозначно
Які не були територіальні претензії країн одна до одної, мирні люди, діти не мають гинути
MashaizDusha• 09 октября 2023
Ответ дляруки_Крюги
Удалено администрацией...
А там зброї нема? Ви впевнені? Бо ж ті хамасівці такі добропорядні люди що ніколи б такого не дозволили собі? Вони лиш бабусь викрадають, дітей та дівчаток гвалтують а потім трупи возять по вулицях і на них плюють. А в школі створити склад щоб туди не вдарив Ізраїль їм релігія не дозволяє, ага.
MashaizDusha• 09 октября 2023
Там уже десь є відео як вони ріжуть голову якомусь заробітчанину, якого викрали. Я не шукала й не буду дивитися. Мені й так зрозуміло, з ким воює Ізраїль. І ніяки його огріхи не стоять в єдиному ряду з тим варварством, на яке здатні терористи як хамас і русня.
MashaizDusha• 09 октября 2023
Ответ дляЗяблик протестант
В мене сестра заміжня за євреєм, має єврейське громадянство, живе там сьомий рік. І от знаєте, ні вона, ні я відповідно, не ’в курсі’, як ’злий Ізраїль’ бомбить бідних палестинців в секторі Газа? І, що дивно, увесь світ не в курсі, крім проплачених троликів Московії. А напишіть, будь ласка, з доказами, кого там євреї бомблять. Сестрі перешлю, хай буде в курсі, відкрию їй очі, так би мовити.
8 літ дамбілі бамбас!
70 років геноцидили Газу!

А Донбас тим часом ціліше Маріуполя, якого русня бомбила кілька тижнів.
А в Газі все тріщить по швах від перенаселення. (13 в світі за приростом населення)
КрестьянинДиор• 09 октября 2023
Ответ дляНекомильфо
А кто знает, где и что посмотреть или почитать, чтоб норм обьяснили суть конфликта.
Книга ’Поговорімо про Ізраїль’ Деніел Сокач
Протру пилюку• 09 октября 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Сябри щось мутять он, наші північні захисники напряглися. Так що Київ, північ, не втрачаємо пильності
де таке прочитали7
Залізна пані• 09 октября 2023
Ответ дляруки_Крюги
Удалено администрацией...
Израиль сначала предупреждает жителей и проживающих о бомбежке в конкретном месте,потом пускает холостую ракету и только потом настоящую,именно для того что б нечаянно не убить мирных...все это знают,так что не стоарайтесь тут дискредитировать Израиль.
Залізна пані• 09 октября 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Это примерно как мы домбим бамбас 8 лет, кого вы слушаете...
MashaizDusha• 09 октября 2023
Ответ дляЗалізна пані
предупреждал. Зараз вже не буде. Я розумію, чому. Може не всі ще стільки бачили відео й фото з подій, вони спочатку в англомовному твітері з´являються, але як люди більше побачать то питання самі стануть відпадати. І неважливо стане хто на якій землі 30 чи 70 років тому що робив, бо серія таких звірств перекреслює все. А зараз палестинці в Європі та США радіють цьому й дослівно кажуть ми святкуємо, ура. Ані слова про те, що може трохи перебрали насильства. От ані слова, їм все ОК.
В моїй хаті моя правда• 09 октября 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Почему ООН даже считает, что Израиль оккупировал часть Иерусалима?
Израиль стоит на своём,что это их земля, русня так с нашим Крымом поступила, теперь поперла дальше.
Вы поддерживаете одних оккупантов потому что не ваша земля захвачена?
Я теж історії не знаю, пробувала загуглить, так до 48 року якась діра. Але ж в Біблії, яка написана 2000 років назад Єрусалим був Ізраєлем
Залізна пані• 09 октября 2023
Ответ дляMashaizDusha
Сама в шоке,что митинг в Штатах в поддержку этих садистов
tarveldy• 09 октября 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Что мы и видим из комментариев
У каждого СВОЯ правда и правильного мнения, истинного, в данном вопросе не существует

Войны потому и начинаются, что каждая сторона думает что она умнее и правее
Ні, причини війни завжди однакові - ресурси, території, гроші, влада , все інше приводи
Саджу все зарання• 09 октября 2023
Ответ дляМагиня

Ну і друзі у вас.
ПлакалаВАвто• 09 октября 2023
А куди ж без рос пропаганди?
Такіє разниє мнєнія, абяснітє..
Задовбали ви своїми темами.
Фляшунька• 09 октября 2023
Вчора в темах 100 писали
Про 1 світову, що була британська колонія, селилися там евреї с всього світу.
До Британсткої колоніі то були турки - османська імперія, вона після війни розпалася, куча ливанців, египтян, сирійців там жили, ємен..так як і села євріїв.
Держави ’ Палестина’ не існувало.
Після 2 світової домовилися 2 держави - арабську і еврєйську зробити і покрасти край протиріччям.
Але араби замість створення держави і розвитку там зробили аклав джихаду, школу терористів. Саме кусок території - Сектор Газу.
Це не палестинські автономії напали,
А Хамас