мегамоСГ• 09 октября 2023
Когда остановится повышение цен на продукты?
Со страхом ждём зиму и цены..
Как жить с доходом 8-12 тыс грн , это уже грань бомжевания
ЛюбимаЯНЬ• 09 октября 2023
Порівняно з минулою осінню базові продукти: овочі, фрукти, крупи, яйця та інші навіть подешевшали. Це вже добре, що ціни не летять безконтрольно вгору. Але звичайно 8 тис це дуже мало для нормального життя.
Налогообложу• 09 октября 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Це харчове сміття. Звичайна їжа це мясо каша і салат.
Нет, это и есть разновидность мяса и десерт, а пищевой мусор это снэки , чипсы и т.д.
Само_достаточная• 09 октября 2023
Ответ дляНалогообложу
Не розказуйте басні))
Налогообложу• 09 октября 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Не розказуйте басні))
Т.е. по вашему все, кроме сырого мяса, овощей и каш = пищевой мусор?
Само_достаточная• 09 октября 2023
Ответ дляНалогообложу
Ні, ще фрукти, риба, яйця, сир, творог, горіхи, молочні продукти, олії корисні, злаки. Це збалансований нормальний раціон. Всі перероблені продукти з трансжирами, глутаиатами і т.д. це сміття.
Але ж я розкмію, що не для всіх якщо це купують щодня.
Налогообложу• 09 октября 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Так ваш список не на один десяток тысяч грн, а у кого денег мало то покупает хоть сардельки с печеньем
Нехай щастить• 09 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Есть выход. Догадываетесь, какой?
Повіситься?