Это мой самый большой кошмар. Скажите мне, что я схожу с ума и этого не произойдет.
Ирина-bbd0• 11 октября 2023
Ответ дляKolibri_18
які ж вони ’цікаві’, ці оон-івці
одразу після війни:
Незалежність держави проголошено 14 травня 1948 року (5 іяра 5708 року)[14] на підставі резолюції Генеральної Асамблеї ООН № 181 від 29 листопада 1947 року. Згідно з Декларацією Незалежності, Ізраїль є єврейською державою.
недарма рашка їх пригодовує. роблять все , щоб підтримувати і розпалювати міжнародні конфлікти. як кровожерній рашці і треба.
а ви підтримуєте бойовиків, союзників рашки?
одразу після війни:
Ну почитайте тогда британский мандат в 1900 годах и расскажите как россия бритов подкармливала)))
Конфликт не в 48 начался)