Пробачила чоловіка. Так як розумію що він може дати їй більше ніж я сама. Але сьогодні знов видьоргнув одіяльце з дитиною ледь не вивернув їй шию якби сильніше. Своє я можу пробачити, те що стосується дитини ні. Пересидів у друга спокійний робить вигляд що нічого не було, проситься щоб пустила, стоїть під вікном. Я розумію що жити ми більше не будемо. Але куди мені з малою дитиною, коли не хочу від нього нічого, ні аліментів ні його присутності в нашому житті. Хочу бачити щасливу дитину, але що я їй дам сама?
Хтось може щось порадити про аб´юз чи насилля в сім´ї? Шукаю хочу послухати толкових психологів
Ответ дляMs. Wonka
Санта Барбара онлайн продолжается)
Вам би таку, я б подивилась на це
Ответ дляМарина ФР
Куда вам з малою дитиною....ну Ви ж звідкись прийшли туди де ви є зараз
Працювала в Запоріжжі, там з ним і зійшлась, зараз в сестри поки він на війні ,будує дім переписує на мене, якби жили разом
Ответ дляTaFo
бил?
Спочатку все ідеально. Потім сварки, і пішов на війну
Ответ дляМарина ФР
То на війні чи під вікном? Я щось не розумію
Відпустка при народженні дитини, зараз вдома
Ответ дляМарина ФР
То ви нічого від нього не хочете, чи чекає е поки він добудує дім і на вас перепише?
З жалості була останні дні, і вдячністю за хороше, дім мені не потрібен
Ответ дляOnyx83
Так насилие в чем? Бил вас?
Коли на його образи кажу що ненавиджу так
Автор, у вас свекруха—бісить, колишня дружина чоловіка— вівця. Тристапісят тем настрочених( це я так, краєм ока глянула).
Може, треба починати з себе? А якщо вже так все погано—встала,зібралась, та пішла. Він же цей, бувший чоловік вівці, — вас за ногу до батареї не прикував?
Ответ дляOnyx83
Ну так разводитесь. Статья про насилие тоже есть, но вам надо было по факту совершения обращаться в полицию...
Не хочу афішувати. Позор.
Ответ для__Jane__
Колишня норм, просто терпіла теж що і я. Зараз мені її шкода
Ответ дляOnyx83
Вы как из лесу. Вам просто на форуме поговорить, ничего вы делать не будете.
Буду. Вже точно вирішила що не жити разом
Ответ для__Jane__
Так , а що ви терпите? Може, у вас післіпологова депресія?
І я сама себе луплю при дитині, кричу? Я спокійна поки його нема. Дитина теж не налякана
Ответ дляМарина -dd09
Вы вопрос задали у себя в стартпосте: кто и что вам посоветует, если есть насилие и абьюз в семье. Уйти, развестись и обратиться в полицию. По сабжу имеем: это позор, ничего не надо и делать не буду, гола, боса і в віночку.
Ответ дляOnyx83
Так і є.