Марина -dd09• Изменено 10 октября 2023

Пост про розлучення

Пробачила чоловіка. Так як розумію що він може дати їй більше ніж я сама. Але сьогодні знов видьоргнув одіяльце з дитиною ледь не вивернув їй шию якби сильніше. Своє я можу пробачити, те що стосується дитини ні. Пересидів у друга спокійний робить вигляд що нічого не було, проситься щоб пустила, стоїть під вікном. Я розумію що жити ми більше не будемо. Але куди мені з малою дитиною, коли не хочу від нього нічого, ні аліментів ні його присутності в нашому житті. Хочу бачити щасливу дитину, але що я їй дам сама?
Хтось може щось порадити про аб´юз чи насилля в сім´ї? Шукаю хочу послухати толкових психологів
фафелька• 10 октября 2023
Місто Добра Марти Левченко?

Ms. Wonka• 10 октября 2023
Санта Барбара онлайн продолжается)
автор Марина -dd09 • 10 октября 2023
Ответ дляMs. Wonka
Санта Барбара онлайн продолжается)
Вам би таку, я б подивилась на це
Марина ФР• 10 октября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Вам би таку, я б подивилась на це
Куда вам з малою дитиною....ну Ви ж звідкись прийшли туди де ви є зараз
Ms. Wonka• 10 октября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Вам би таку, я б подивилась на це
Ну, как срежиссеровали, такую и получили)
автор Марина -dd09 • 10 октября 2023
Ответ дляМарина ФР
Працювала в Запоріжжі, там з ним і зійшлась, зараз в сестри поки він на війні ,будує дім переписує на мене, якби жили разом
фафелька• 10 октября 2023
Автор. Про аб´юз і насилля в сім´ї радити абсолютно нІчого. Це неприпустимо - ніколи і ні за яких умов. Що Ви хочете прочитати?
Є лише одне питання - чи хочете Ви продовжувати так, як є, і які наслідки несе це рішення.
TaFo• 10 октября 2023
Ответ дляМарина -dd09
бил?
Марина ФР• 10 октября 2023
Ответ дляМарина -dd09
То на війні чи під вікном? Я щось не розумію

автор Марина -dd09 • 10 октября 2023
Ответ дляTaFo
бил?
Спочатку все ідеально. Потім сварки, і пішов на війну
автор Марина -dd09 • 10 октября 2023
Ответ дляМарина ФР
Відпустка при народженні дитини, зараз вдома
TaFo• 10 октября 2023
Ответ дляМарина -dd09
просто ссоры? обычные бытовые или о чем там у вас, что прям видеть не могу? хочу понять, у вас гормоны или шо то там не то
Onyx83• 10 октября 2023
Так насилие в чем? Бил вас?
Марина ФР• 10 октября 2023
Ответ дляМарина -dd09
То ви нічого від нього не хочете, чи чекає е поки він добудує дім і на вас перепише?
автор Марина -dd09 • 10 октября 2023
Ответ дляМарина ФР
З жалості була останні дні, і вдячністю за хороше, дім мені не потрібен
Марина ФР• 10 октября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Ну тоді зібрали речі і пішли. В чому питання. Прикриватись дитиною не гарно.
автор Марина -dd09 • 10 октября 2023
Ответ дляOnyx83
Так насилие в чем? Бил вас?
Коли на його образи кажу що ненавиджу так
ДевушкаЛав• 10 октября 2023
А у вас есть родители? Может к ним?
Onyx83• 10 октября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Ну так разводитесь. Статья про насилие тоже есть, но вам надо было по факту совершения обращаться в полицию...

__Jane__• 10 октября 2023
Автор, у вас свекруха—бісить, колишня дружина чоловіка— вівця. Тристапісят тем настрочених( це я так, краєм ока глянула).
Може, треба починати з себе? А якщо вже так все погано—встала,зібралась, та пішла. Він же цей, бувший чоловік вівці, — вас за ногу до батареї не прикував?
автор Марина -dd09 • 10 октября 2023
Ответ дляOnyx83
Не хочу афішувати. Позор.
Onyx83• 10 октября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Не хочу афішувати. Позор.
Вы как из лесу. Вам просто на форуме поговорить, ничего вы делать не будете.
автор Марина -dd09 • 10 октября 2023
Ответ для__Jane__
Колишня норм, просто терпіла теж що і я. Зараз мені її шкода
автор Марина -dd09 • 10 октября 2023
Ответ дляOnyx83
Буду. Вже точно вирішила що не жити разом
__Jane__• 10 октября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Так , а що ви терпите? Може, у вас післіпологова депресія?
автор Марина -dd09 • 10 октября 2023
Ответ для__Jane__
І я сама себе луплю при дитині, кричу? Я спокійна поки його нема. Дитина теж не налякана
Onyx83• 10 октября 2023
Ответ дляМарина -dd09
Вы вопрос задали у себя в стартпосте: кто и что вам посоветует, если есть насилие и абьюз в семье. Уйти, развестись и обратиться в полицию. По сабжу имеем: это позор, ничего не надо и делать не буду, гола, боса і в віночку.
автор Марина -dd09 • 10 октября 2023
Ответ дляOnyx83
Так і є.