ротцвеники• 10 октября 2023

Английский в садике дополнительно. Посещать или нет?

Гос садик, просто дополнительно платно будет приходить преподаватель и заниматься. По 30 минут занятие. Ребёнку 5 лет. Надо оно или нет? Я вообще настроена не посещать эти занятия, считаю что это бессмысленно, зачем тратить на это деньги. Но интересно, может я и ошибаюсь? Был у вас такой опыт? Английский в садике для детей нужен или нет?
автор ротцвеники • 10 октября 2023
Ответ дляГореотума
Англійська сьогодні потрібна -це очевидно.
Інша справа що завжди буде робочий клас, якому навряд чи потрібне вивчення мов і багато чого іншого. Тому тут однієї думки не буде.
Мені і моїм дітям потрібна 100 %. Бо я вкладаю в їхню освіту.
Так я взагалі тільки за англійську, і це те що в майбутньому потрібно обов´язково добре вчити і займатися обов´язково додатково від шкільної програми. Не в цьому питання. А наскільки ефективні ці заняття зараз в садочку і чи дійсно вони потрібні якось впливають на подальше вивчення мови. Ну пару слів дитина і зараз знає, назви тварин, кольори... Чи потрібно мені платити гроші зараз? В майбутньому то так, репетитор обов´язково

Гореотума• 10 октября 2023
Ответ дляротцвеники
Залежить від якості занять, точніше від викладача
бювет_в_обед• 10 октября 2023
Ні, це тупо викинуті гроші. Ми почали англ з 3 класу, зараз в 4 пішов, за рік суперово з репетитором вивчив, рівень гарний, я з ним деколи говорю (я перекладач). В школі з 1 класу, але там до жопи теж, чисто є для галочки
Анонимус Я• 10 октября 2023
Нет, не нужен. Выучить, привет, как дела, как тебя зовут, цвета, животных и тп можно и самому дома, даже по мультику Даша путишественница.