Чашечка кофе• 10 октября 2023
Перелік злочинів цих днів бачили?
Ізраїль попереджав, що мешканцям міста треба перейти в іншу частину або виїхати взагалі звідти.
Tory_Victory• 10 октября 2023
тоже не понятно( Это вообще законно ровнять целые поселения с землей? чтобы там ни было
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Сейчас срач будет
Я скрізь читаю, що наші пишуть, потрібно далі бомбити Газу.
Так швидко перевзутися? Чи бляха що відбувається?
«высокоточным оружием по военным базам и целям нацистов»
Tory_Victory• 10 октября 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Перелік злочинів цих днів бачили?
попереджав...
так пусть бы как-то посодействовали
даже у нас множество жителей на оккупированных территориях. так что их, ровнять с землей?
так пусть бы как-то посодействовали
Nathalie27• 10 октября 2023
Людей вже настроїли, що в Газі цивільних немає і там хлопчиків ще з дитячого садочку навчають ненавидіти США і вбивати євреїв.
Ответ дляTory_Victory
Когда на вашу территорию приходят террористы, убивают, насилуют, забирают детей, стариков, женщин в плен. Отрезают головы, просто закидывать гранатами мирных...что надо желать, когда речь идёт о потере территории и населения?
Ответ дляЧашечка кофе
Перелік злочинів цих днів бачили?
Так?
Він вивозить людей чи допомагає вивозити? Чи в них там налагоджені зелені коридори?
english book• 10 октября 2023
Ніхто не радіє, ви помиляєтеся.
Достатньо подивитися Al Jazeera.
Такі саме кадры, як Israel news, тільки з іншого боку. Цивільних там достатньо.
Достатньо подивитися Al Jazeera.
Ответ дляTory_Victory
Я просто в шоці що там відбувається.
Але ще більше в шоці від того, де Україні пишуть, що потрібно бомбити їх далі.
Потому что мы видим в их жертвах свою Бучу. А на этом фестивале - кто были? Военные? А в кибуце, где сегодня 200 человек нашли и детей и младенцев растреляных? И израилитяне могут сделать то, что не можем пока сделать мы - украинцы- отомстить. А так то никто не радуется. Злые просто все
Ответ дляNasta9019
Як з терористами розмовляти? Купити Ізрїль їх намагався, ресурси, паливо, їжа, не вміють цінувати, роблять звірячи напалию так зай отримують у відповідь.
Всі терористи? От прям всі?
150 українців проживаючих на території газу теж терористи?
Ответ дляTory_Victory
попереджав...
так пусть бы как-то посодействовали
это НАШИ жители с НАШИХ оккупированных территорий. и Украина все время делает коррилоры, обьявляет эвакуацию. волонтеры пробиоаются туда и везут еду и лекарства.
просто пи.дец что за мука у людей в башке
Ответ дляZhukOlena
Я з вами згідна, багато людей стали заручниками дій своєї влади/ або людей в чиїх руках влада...це страшно
Саме так
Заручники ситуації.
Чашечка кофе• 10 октября 2023
Ответ дляNathalie27
Терористичні угруповання беруть дітей з 9 років. Ця практика є у Іділ, Хамас, Хезболла