Лукава Кішка• 10 октября 2023

Кажуть з війною в людей немає грошей. Ага, ага….

Тільки я щось того не бачу. Київ. Торгові центри забиті. В супермаркетах тачки їжі повні і то не гречка макарони. А таки повноцінні продукти, алкоголь, мʼясо, фрукти, риба, якісь смаколики
Ресторани забиті, кіно на вихідні фіг купиш білети. Літом також загородні клуби місця бунгало по 3 тисячі викуплені за 2 тижні. Де це все- немає грошей?
Живу в спальному районі. Тут новий жк
Відкриваються кавʼярні, салони. Люди купують квартири, ремонти постійно.
Чесно вже тошнить, коли говорять- нема грошей. Бо я бачу якраз що вони є. Чого плакати тоді?
Результат:
вже голосів: 137
37 (27.01%) В мене дохід впав на 0-20%
36 (26.28%) В мене дохід впав на 20-50%
34 (24.82%) Я бомжують. Доходу ніц нема
30 (21.9%) В мене дохід впав на 50-75%