Night1990• 10 октября 2023

Короткі спідниці

Ви б вишли зараз в короткій спідниці на вулицю? Сьогодні пройшовся по місту і бачив таких дівчат пару..офігів якщо чесно..а потім жаліються на хвороби
Like-995b• 10 октября 2023
В коротких спідницях я тіко на відпочинку)
графиняВишенка• 10 октября 2023
Хвороби не від коротких спідниць
котопёс• 10 октября 2023
А що, знову 90ті ?
КАПСЛОЧНИЦА• 10 октября 2023
А в чем проблема, я что-то не поняла?
автор Night1990 • 10 октября 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А в чем проблема, я что-то не поняла?
Вопрос задал девушкам
parele• 10 октября 2023
На улице уже минус 10?
вре_Динка• 10 октября 2023
Я не ношу короткі спідниця і влітку, вважаю це недоречним вже
автор Night1990 • 10 октября 2023
Ответ дляparele
На улице уже минус 10?
Так холодновато уже не?
Бритоножка• 10 октября 2023
Давно уже не ношу коротких юбок
Муркамурковна• 10 октября 2023
я на машині) вийшла б)) ну і + ще не так холодно)
але.. ооо, моя 13 літня дитина, яку я послала сьогодні за кормом для кицьки вдягнула колготи, лосіни, штани) майку, футболку , кофту і куртку) взуття осінне глубоко осінне) шапку тільке не вдягл, каже жарко)))
чекаю, поки буде баланс, бо минулі кілька років вдягнути щось тепліше штанів і куртки на футболку було неможливо)
Міряно-переміряно• 10 октября 2023
Такі завжди були) Ви мабуть зовсім юний, що раніше такого не бачили. Пам´ятаю мода була з короткими спідницями і такими ж куртками, що вся спина гола) І з голими щиколотками, синіми при -18)
автор Night1990 • 10 октября 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Хвороби не від коротких спідниць
А цистити? Чи що там в дівчат
Мэри Попкинс• 10 октября 2023
Ответ дляNight1990
А цистити? Чи що там в дівчат
Это не от короткой юбки
автор Night1990 • 10 октября 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Пам’ятаю це..мені 32
Мэри Попкинс• 10 октября 2023
Мне почти 45, иногда ношу.
Мэри Попкинс• 10 октября 2023
А в молодости и на морозе -20 носила и никаких проблем
IQ 80• 10 октября 2023
а вы мужчина?а мне интересно вас возбуждают такие юбки?
Бритоножка• 10 октября 2023
Ответ дляNight1990
А цистити? Чи що там в дівчат
Цистит возникает не по причине ношения коротких юбок
автор Night1990 • 10 октября 2023
Ответ дляIQ 80
Да мужчина..ну если ноги норм то ето выглядит привлекательно.
Пиу!Пиу!• 10 октября 2023
Уже вышла из того возраста, что в холод одевать по короче и тд...))) могла бы нарядиться только если идти куда то в помещение
Міряно-переміряно• 10 октября 2023
Ответ дляNight1990
Пам’ятаю це..мені 32
То що Вас дивує?) Бажання бути гарною і привабливою їх зігріває) З часом можливо стануть вдягатися, як капуста) Плюс бувають люди, які в холод ходять в легкому одязі. Пам´ятаю читала про якусь співачку корейську, яка ходить взимку в шкіряній курточці на майку чи футболку, коли інші в пуховиках, шарфах, шапках і рукавичках) Не холодно їй і мабуть не хворіє раз так одягається)
КАПСЛОЧНИЦА• 10 октября 2023
Ответ дляNight1990
Вопрос задал девушкам
И? Не все девушки могут отвечать?
автор Night1990 • 10 октября 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
И? Не все девушки могут отвечать?
Да вот отвечают
КАПСЛОЧНИЦА• 10 октября 2023
Ответ дляNight1990
Да вот отвечают
Я поняла. Отвечать можно, задавать вопросы нельзя.
Ms. Сама прямота• 10 октября 2023
Киев, в 7 вечера почти все в длинных пуховиках, большинство в шапках

какие юбки при такой погоде?
КАПСЛОЧНИЦА• 10 октября 2023
Ответ дляMs. Сама прямота

какие юбки при такой погоде?
Киев. Пальто, легкая блуза и короткая юбка. Сегодня целый день гуляла, ни одного пуховика, две легких трикотажных шапки увидела.
Ms. Сама прямота• 10 октября 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
специально для вас написала время...
поехала ребенка с тренировки забрать
вид пуховиков конечно удивил, но раздетых и легко одетых аж никого...
графиняВишенка• 10 октября 2023
Ответ дляNight1990
А цистити? Чи що там в дівчат
Це інфекція і причиною її виникнення є бактерії та дуже багато причин, окрім звичайного падіння імунітету
автор Night1990 • 10 октября 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Дякую за інфу
Фима Собак• 10 октября 2023
Да, вышла бы