ПампушОК• 11 октября 2023
Соседка попросила посмотреть с нашей камеры наблюдения данные
Есть небольшая парковка перед нашим домом. Мы сами поставили камеру наблюдения, не нарушая частной жизни (направлена на 2-3 парко места, места общие).
У соседки сорвали зеркало, просит посмотреть кто это сделал.
Я не представляю, как я могу ей помочь? Листать все 15 часов записи? Дать ей карту памяти? Дать ей доступ к камере?
Я не имею права давать данные с камеры 3м лицам (я владелец и отвечаю за это), я это прекрасно понимаю. Но дети дружат. И проматывать искать событие- у меня нет времени.
И качество картинки ночью такое себе, ничего не понятно, лишь силуэт.
Результат:
вже голосів:
236 (49.27%)
По возможности найти самой
131 (27.35%)
Дать карту памяти
89 (18.58%)
Дать доступ к камере
23 (4.8%)
Не помогать
Бибер-анонимер• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
В мене обмаль часу. 2 малі дитини і я на лікуванні на антибіотиках. Херово практично завжди.
Правильно,хай и соседке будет херово.
KROX@• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Камера для мене. Я сама купляла, витрачала гроші, викликала майстра. Це моя власність.
Чому я повинна будь- кому надавати доступ або допомогу? Як скинутися- так ніхто не хоче.
Сусідці готова надати ролік, але витрачати години часу на пошук- я не готова. Тож питаю як вірно поступити і чи є якісь методи прискорити це чи якісь ще досвід.
Насколько законно ставить камеру частному лицу, интересно? Возможно, соседка обратится, что не хочет, чтобы в общественном месте снимали ее и ее машину?
ЦібаФу• 11 октября 2023
Ответ дляKROX@
У нас в будинку дуже багато камер, в підʼїздах ітд. В підʼїздах ставили камери самі власники квартир, це робиться лише зі згоди інших. І обов’язковою умовою був загальний доступ до цих камер. Одні відмовились давати, направили камеру лише на саоі двері, де стоїть велосипед і все.
МЧСница• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Назвіть їй суму за запис і дайте флешку
ПампушОК
• 11 октября 2023
Ответ дляЦібаФу
Якого особистого, якщо автор знімає частину парковки загального користування, думаю без таблички, яка інформує людей про те що їх знімають.
Закони почитайте.
Можна знімати, якщо не порушувати право на приватне життя.
В нас так у багато кого камери стоять. Ніяких табличок немає. Поліція ніяких зауважень не робить.
Соображалочка• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Авжеж, по закону я не маю право передавати 3м особам, бо я не знаю що вони з цими записами будуть робити.
Якщо вже поліція попросить- там буде видно- під їх відповідальність.
что там за записи такие, с которыми можно ЧТО-ТО сделать?? камера направлена на три парковочных места, максимум, который там происходит - это приезжает и отъезжает машина. У вас миллион отмазок на абсолютно безобидную просьбу. Представьте себя на месте соседки
ПампушОК
• 11 октября 2023
Ответ дляKROX@
Законно. Читайте закони.
МЧСница• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Я не маю права.
+ камера буде не писати.
Де я зіп карту візьму?
Знов купляти за свої гроші?
+ камера буде не писати.
Де я зіп карту візьму?
Знов купляти за свої гроші?
У неї попросіть карту
ПампушОК
• 11 октября 2023
Ответ дляЦібаФу
На встановлення в під´їзді тощо- повинна бути згода сусідів і табличка.
Моя камера направлена на вулицу і знімає шматок землі загального користування.
Це було зроблено після спілкування з юристами і поліцією.
Невидимка Майя• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Як? Підкажіть.
У Вас есть период, в который, что-то произошло, например 15 часов.
Включаете через 3 часа видео. Есть? Если есть, то через 3, и еше через 3. Пока не поймете в каких 3 часа это произошло.
Бальше определили в. Каких 3, клацаете каждый час, пока не поймете в какой. Потом каждых 15 минут, в 15 минутак каждых 5. Определили тех 5 минут, и можете помотреть конкретный момент. Или просто отрезать 5 минут и пусть сами смотрят. Итого 15 раз клацнуть по видео, возможно 5 минут посмотреть (по желанию), вырезать кусок видео и отправить.
МЧСница• 11 октября 2023
Ответ дляKROX@
Є ж такі люди, які будь-яку ідею можуть довести до маразму
Божий одуванчик• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Интересно, если бы полиция потребовала, то вы бы аж бегом бы все предоставили. Какое лицемерие.
ПампушОК
• 11 октября 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Удалено администрацией...
Дякую, навзаєм!
Поки що вчусь на підсказках тих- хто без іронії хоче допомогти і взяла певний проміжок часу.
МЧСница• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Закони почитайте.
Ви знімаєте місце загального користування, а не вікно чужої квартири. Тим більше, що на Вашу камеру зафіксовано правопорушення, а Ви ще й протидієте пошуку правопорушника, що і в моральному і в юридичному плані недоцільно
Ms. Похвала• 11 октября 2023
Автор, а вы не думаете, что если вы поможете найти или опознать преступника, то тогда ваша машина затем не пострадает. А так она может стать следующей у того же самого добытчика зеркал. Все равно тогда будете перематывать, но уже без зеркала.
ПампушОК
• 11 октября 2023
Ответ дляФима Собак
Пипец. Не дай бог таких соседей как вы.
Скажите ей честно - Маня, мне плевать на тебя. И на этом все. Хорошие отношения закончатся, но для соседки это будет невелика потеря.
Та я знаю, я хреновая сусідка.
Але коли спитала за скинути гроші на камеру з загальним доступом- всі сказали їм не треба це.
А зараз...ну того... типу ти нам дай, на халяву, і надалі давай- бо ти ж сусідка.
В то що я витратила кошти на камеру і прачу 45 грн кожний місяць за електрику з еамери- це нікого не колише. Авжеж.
Всех в сад• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Там и авто не сильно то и видно, это ночь.
Вы хоть раз смотрели на отснятый материал? И в курсе, зачем вообще ставят камеры?
ПампушОК
• 11 октября 2023
Ответ дляKROX@
Не смотрите подряд. Возьмите середину ночи. Есть зеркало - на десять видео вперёд, нет - назад.
Джерело не видно.
Треба побачити якіхось людей, що пройшли мимо і проаналізувати (просто пройшов, або зацепив, або зірвав).
Таких там багато навіть вдень.
KROX@• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Та я знаю, я хреновая сусідка.
Вот скажите соседке тоже самое и предложите, например, оплатить следующий месяц. Ну а дальше - вряд ли такие ситуации будут частыми.
english book• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Джерело не видно.
Таких там багато навіть вдень.
Тоді дайте сусідці запис, щоб вона зрозуміла, що знайти щось на тому запису, а тим біль щось довести-нереально.
ПампушОК
• 11 октября 2023
Ответ дляenglish book
Відкривайте файли не підряд, а перескакуючи через декілька. Де вже немає дзеркала-зупиніться і вертайтеся назад.
P. S. Якщо ви кажете, що там нічого не видно, то замініть згодом камеру, або організуйте освітлення. Бо якщо щось трапитися, ви ж теж нічого не побачите.
Так, до цього чоловік організував прожектор, збирав гроші і сам ставив. При цьому взяв згоду на санітарні норми у ЖЕКа і у Департамента інфраструктури. Але його зараз відключили, бо комендантська година і жалоби з сусіднього дому, що світить.
На камеру кращого зображення - в мене немає зайвих грошей. На цю збирали пару місяців самі.
Ответ дляПампушОК
Там треки по 5 минут. И каждый запускать вручную.
Сколько бы вы потратили своего времени на перемотку и поиск?
Муж контролирует такие камеры по всему периметру дома . Даже обращаются с ДТП рядом на дороге . Всегда сидит часами и находит . Нашли , кто украл у соседей велосипед , нашли кто сломал шлагбаум , а что на нашей парковке - то вообще без проблем . Не хотите сами искать - дайте доступ
МЧСница• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Тоді чому так переживаєте за законність?
ПампушОК
• 11 октября 2023
Ответ дляБожий одуванчик
В залежності від того- у кого сталася проблема і якого характерна проблема. І так, під опис свідків надала би карту. Я трохи знаю Закони і відповідальність.
В чому саме ліцімерство?
ПампушОК
• 11 октября 2023
Ответ дляМЧСница
Що за нападки?
Ви уважно читали мої підписи?
Чи то напад - це ваше хобі?
Кому я протидию???
На мене поліція вийшла?
Не в несить дурниць.
Ви уважно читали мої підписи?
Чи то напад - це ваше хобі?
Кому я протидию???
На мене поліція вийшла?
Не в несить дурниць.
english book• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Треба було встановити з датчиком руху. Щоб не завжди світило, а лише коли хтось поряд проходить. І якось направити щоб не світило у вікна сусідів.Або змінити місце прожектора.
В нас магазин так під домом зробив. Теж сусіди жалілися на нічне світло.
Ухахайкина• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Що за нападки?
Ви уважно читали мої підписи?
Чи то напад - це ваше хобі?
Кому я протидию???
На мене поліція вийшла?
Не в несить дурниць.
Ви уважно читали мої підписи?
Чи то напад - це ваше хобі?
Кому я протидию???
На мене поліція вийшла?
Не в несить дурниць.
Как много у вас свободного времени....
Всех в сад• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Дякую, навзаєм!
Хочет помочь той, которая не хочет помочь? Зачем Вам чужие подсказки? Вы же все знаете и так, даже законы читаете и всех отправляете читать их
Редиска Я• 11 октября 2023
Я бы сама поискала, помогла бы людям. тем более ничего сложного нет в том чтоб по стоп-кадрам найти момент когда зеркало сорвали.
Ваш комментарий по поводу ’нельзя 3им лицам’ меня мягко говоря удивил. У нас стоят камеры, наши соседи (кто скидывался на них) делятся со сем чатом видеозаписями, если произошло что-то во дворе.
Забула що?• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
відкрийте навмання), налаштуйтесь на успіх і знайдете майже відразу!