ПампушОК• 11 октября 2023

Соседка попросила посмотреть с нашей камеры наблюдения данные

Есть небольшая парковка перед нашим домом. Мы сами поставили камеру наблюдения, не нарушая частной жизни (направлена на 2-3 парко места, места общие).

У соседки сорвали зеркало, просит посмотреть кто это сделал.

Я не представляю, как я могу ей помочь? Листать все 15 часов записи? Дать ей карту памяти? Дать ей доступ к камере?

Я не имею права давать данные с камеры 3м лицам (я владелец и отвечаю за это), я это прекрасно понимаю. Но дети дружат. И проматывать искать событие- у меня нет времени.

И качество картинки ночью такое себе, ничего не понятно, лишь силуэт.
Результат:
вже голосів: 479
236 (49.27%) По возможности найти самой
131 (27.35%) Дать карту памяти
89 (18.58%) Дать доступ к камере
23 (4.8%) Не помогать
После 18• 11 октября 2023
Ответ дляOrganic
А зачем вам камера,на которой ничего не видно?
До войны наш двор освещался ночью фонарями очень прилично, сейчас фонари до 21-00 и реально ничего не видно, сплошная темнота и мерцает только сигнализация в машинах. Камера покупалась до войны, у автора скорее всего так же.
Научительница• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Не треба писати те- що не розумієте.
Це ви дурню пишете.
Якщо дзеркало повністю відірвало, то його видно і можна скоротити час пополам поглянувши на середину ночі, як дзеркала немає, то подія відбулася раніше і знову ту частину доби ділите навпіл і дивитися і т.д.
Научительница• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Я не маю права.
+ камера буде не писати.
Де я зіп карту візьму?
Знов купляти за свої гроші?
Перекиньте всі файли їй на флешку, Гугл диск і т.д.
Ви просто шукаєте привід не дати дані
Диверсификация• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Дякую!
Так, я королева з камерою
Щось мені підказує, що ще й королева моди/стилю та гумору
Бадабум• 11 октября 2023
А если у вас видеорегистратор в авто стоит и вы когда-то проезжали место аварии, ваш номер запомнили, попросили видео, вы тоже отморозитесь и скажете, что я аппаратуру купила за свои, лень смотреть и вообще это нарушение прав всех водителей? Автор, взаимопомощь важна, сегодня вы помогли, а завтра вам.
дамаАмстердама• 11 октября 2023
А какой закон вы нарушите, если дадите ей записи? Что преступного она с ними может сделать, что вы боитесь отаетственности? Я правда не в курсе. Вы находите столько отговорок, будто сами ей то зеркало случайно сломали.
автор ПампушОК • 11 октября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Чесно, я не пам´ятаю який саме. Колись мені читали на лекції, я навіть записувала. Або Цивільний кодекс, або ще якийсь. Та там декілька навіть є пунктів.
автор ПампушОК • 11 октября 2023
Ответ дляБадабум
Дивлячись на обставини.
Авжеж легше аідмопощитись, як ви кажете. Доречі так простіше зробити, багато моїх знайомих так і роблять і їм легше живеться. Я же заморочуючь і до такого не можу опуститися.

Чому і створила тему, бо немає досвіду в таких справах і на майбутнє- бо на парковці багато буває авто різних.
Rocka Rolla• 11 октября 2023
Така тема вже була, слово в слово
Rocka Rolla• 11 октября 2023
Скиньте запис на файлообмінник та дайте сусідці посилання
автор ПампушОК • 11 октября 2023
В залежності від ситуації і адвоката, можуть бути такі статі: стаття 307 Цивільного кодексу України та 308; частина друга статті 32 Конституції України.

Та ще є ряд пунктів, але, повторю, залежить від обвинувачень і тлумачення в кожному окремому випадку.
автор ПампушОК • 11 октября 2023
Ответ дляRocka Rolla
64 Гб?
В мене не кожен раз воно заходить, швидкість перепису на телефон - ролік в 5 хв пише 25 хвилин. Доставати карту пам´яті складно, бо треба відключати живлення (кабель йде до сховоної розетки, вимкнути автомати- не варіант, бо скидаються гарантування мікрохвильовки та холодильника). Авжеж, це відмазка, бо чесно кажучи мені влом потім все налаштовувати заново.

Я ж кажу, робила сугубо для себе камеру, не під випадки для когось...
Rocka Rolla• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
64 Гб?

Так, 64 гб, з компа це нескладно зробити
автор ПампушОК • 12 октября 2023
Ответ дляRocka Rolla
Так, згодна.
Будуть зайві грощі- куплю кард рідер.
автор ПампушОК • 12 октября 2023
Дякую за поради, для себе зробила висновки!

1. Якщо в людині є проміжок часу (день година- дві)- по можливості шукаю сама. Якщо більше- в залежності від того- що було скоєно, що за людина тощо.

А всім допомогати по кожному запиту- ну таке, це треба мабуть мати вільний час і бажання. І тут же знову- одному допоможешь- будуть і інші лізти (ну а як же, Маші допомогла - а мені ні? Тобі що- важко? Людям треба допомагати!).

Тут проскакувала інформація щодо відеореєстратора. Шановні! Це різні речі! Коли стається аварія- практично всі знають точний час її. Тож надати копію відео с реєстратора в присутності свідків - не є проблемою!!! Цього не розуміє той- хто не має саме такої камери як в мене, а хто має- вже відписався підтвердивши мої слова.

Тож так, треба залишатися людьми, старатися допомогти- але і свої границі відстоювати (бо на голову сядуть, як бувало не раз). Кожен труд- повинен бути оцінен! І треба поважати саме свій труд, бо його мало хто поважає прикриваючись маніпулятивним: ’тобі що, важко?’

Гарного дня