ПампушОК• 11 октября 2023

Соседка попросила посмотреть с нашей камеры наблюдения данные

Есть небольшая парковка перед нашим домом. Мы сами поставили камеру наблюдения, не нарушая частной жизни (направлена на 2-3 парко места, места общие).

У соседки сорвали зеркало, просит посмотреть кто это сделал.

Я не представляю, как я могу ей помочь? Листать все 15 часов записи? Дать ей карту памяти? Дать ей доступ к камере?

Я не имею права давать данные с камеры 3м лицам (я владелец и отвечаю за это), я это прекрасно понимаю. Но дети дружат. И проматывать искать событие- у меня нет времени.

И качество картинки ночью такое себе, ничего не понятно, лишь силуэт.
Результат:
вже голосів: 479
236 (49.27%) По возможности найти самой
131 (27.35%) Дать карту памяти
89 (18.58%) Дать доступ к камере
23 (4.8%) Не помогать
KROX@• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Джерело не видно.
Треба побачити якіхось людей, що пройшли мимо і проаналізувати (просто пройшов, або зацепив, або зірвав).

Таких там багато навіть вдень.
Так зеркало там не видно? Тогда хуже, человек мог пройти, зацепить и пойти дальше, а на видео это будет непонятно.
Сегодня сержусь• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Закони почитайте.
Можна знімати, якщо не порушувати право на приватне життя.

В нас так у багато кого камери стоять. Ніяких табличок немає. Поліція ніяких зауважень не робить.
ви самі порушили закон, тож краще ним не прикривайтесь.
ви можете ставити камеру не питаючи дозволу інших тільки там де ваша приватна власність, загальна парковка не є вашою приватною власністю, навіть якщо ви там паркуєте свою машину.
ви мали спитати письмого дозволу інших користувачів парковки при встановленні камери, якщо цього не зробили то будь-хто інший, хто користується парковкою і може теоретично попасти на відео може подати на вас в суд і буде абсолютно правий.
Кастрюлька• 11 октября 2023
с копируйте именно тот день ей и пусть сама листает. у меня тоже камера. есть приложение в телефоне и с него можно отправить видео за любой день
автор ПампушОК • 11 октября 2023
Ответ дляenglish book
Треба було встановити з датчиком руху. Щоб не завжди світило, а лише коли хтось поряд проходить. І якось направити щоб не світило у вікна сусідів.Або змінити місце прожектора.
В нас магазин так під домом зробив. Теж сусіди жалілися на нічне світло.
Так, треба було.
Чоловік без досвіду робив.
Ніде не підсказали.

Зараз він зарікся щось робити для всіх. Цього не цінують. А як щось не так- то ти винен і повинен щось іншим.
Кумася• 11 октября 2023
Ответ дляНевидимка Майя
У Вас есть период, в который, что-то произошло, например 15 часов.
Включаете через 3 часа видео. Есть? Если есть, то через 3, и еше через 3. Пока не поймете в каких 3 часа это произошло.
Бальше определили в. Каких 3, клацаете каждый час, пока не поймете в какой. Потом каждых 15 минут, в 15 минутак каждых 5. Определили тех 5 минут, и можете помотреть конкретный момент. Или просто отрезать 5 минут и пусть сами смотрят. Итого 15 раз клацнуть по видео, возможно 5 минут посмотреть (по желанию), вырезать кусок видео и отправить.
Та что вы рассказываете автор не хочет просто давать запись и сидит тут что бы кто то подсказал отмашку, при желании все легко можно найти минут за 10
Кастрюлька• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Я вже 30 хвилин дивилася роліки, набридло, одне й теж саме, без динаміки зовсім. Скільки ще дивитися?((
вам тогда обратится к тому кто ставил. толку от того что она у вас есть если вы не умеете пользоватьсч. мне специально сделали так что на записи я вижу ’синие полоски’ , которые включаются на движение, людей.....то есть чтоб не смотреть 24 часа всё подряд , а только то время когда кто-то прошел пробежал....
Кастрюлька• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Так, до цього чоловік організував прожектор, збирав гроші і сам ставив. При цьому взяв згоду на санітарні норми у ЖЕКа і у Департамента інфраструктури. Але його зараз відключили, бо комендантська година і жалоби з сусіднього дому, що світить.

На камеру кращого зображення - в мене немає зайвих грошей. На цю збирали пару місяців самі.
что у вас за камера такая.... дорогая... я с али заказала за 500грн, проблем не все вижу когда надр
Телефон Рубика• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Авжеж, по закону я не маю право передавати 3м особам, бо я не знаю що вони з цими записами будуть робити.

Якщо вже поліція попросить- там буде видно- під їх відповідальність.
По якому закону ви не маєте права? Можна дізнатися?
автор ПампушОК • 11 октября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Добре.
Будь ласка, що я порушила.
Дайте пункт або сам Закон - де вказано - що з´йомка на вулиці (загальне місце) заборонена.

Я не розумію тих- хто це так р´яно продовжує писати. Я отримала усний дозвіл від практично усіх контор (поліція, ЖЕК, Інфраструктура міста тощо)- а мені хтось продовжує казати- що я не права.

Обоснуйте. Будь- ласка.
автор ПампушОК • 11 октября 2023
Там якась жіночка писала- що я брешу про роліки в 5 хвилин. І їй так лайкати почали р´яно.

Для неї і таких як вона.
Телефон Рубика• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Та я знаю, я хреновая сусідка.
Але коли спитала за скинути гроші на камеру з загальним доступом- всі сказали їм не треба це.

А зараз...ну того... типу ти нам дай, на халяву, і надалі давай- бо ти ж сусідка.

В то що я витратила кошти на камеру і прачу 45 грн кожний місяць за електрику з еамери- це нікого не колише. Авжеж.
Ну то так і кажіть, шо вас тупо жаба душить дати відео. А то заладили-закони, закони, самі не знаєте які закони вам забороняють то давати, але як попугай-закони, закони.
Шикаю і викаю• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Добре.
Будь ласка, що я порушила.

Обоснуйте. Будь- ласка.
І ви нам надайте Закон, згідно якого ви не маєте права сусідці дати подивитиь запис.
автор ПампушОК • 11 октября 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Ні.
Я юридично трохи подкована.
Розповсюдження відео/фото інформації заборонено. Адмінка або уголовка.

Почитайте закони, вони є в інеті.

Хоча ви не за цим це написали, а щоб мене чіпанути))
автор ПампушОК • 11 октября 2023
Ответ дляШикаю і викаю
Так вам це треба, ви і шукайте.
Телефон Рубика• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Ні.
Я юридично трохи подкована.

Почитайте закони, вони є в інеті.

Ну то напишіть нам номер тої статті, шо забороняє. Бо ж ви тут одна юридично підкована і знаєте той секретний закон, тільки чогось нікому його не кажете. Очевидно тому шо все придумали і ніхрена ніякого закону, ви не знаєте.
Телефон Рубика• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Так вам це треба, ви і шукайте.
Так вы ж про той закон тут вже четверту сторінку пишете. То в чім проблема його назвати? Мабуть в тім проблема, шо не знаєте ви ніякого закону
Телефон Рубика• 11 октября 2023
Видумщиця автор видумала закон)
Сегодня сержусь• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Добре.
Будь ласка, що я порушила.

Обоснуйте. Будь- ласка.
часу немає шукати, але одні мої сусіди судились з іншими сусідами через їхню камеру, бо камера знімала дорогу до будинків, це комплекс приватних будинків, де є дорога до 5 будиночків після воріт. Так от одні сусіди поставили на своєму балконі камеру яка крутилась і знімала не тільки їхній балкон а й повністю дорогу. Дозволу власників інших будинків не запитували. Так всі інші сусіди подали колективний позов на тих, хто встановив камеру, їм навіть не допомогло що вони замінили камеру на фіксовану, що не крутиться, все одно заставили зняти камеру і присудили дуже гарний штраф.
Кастрюлька• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК

Для неї і таких як вона.
пусть приходит к вам домой смотрит и ищет
Коханозадовільна• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Закони почитайте.

ага) Так вы же и снимаете чужую частную жизнь. Люди ходят, а ваша камера их снимает. Да, до сих пор никто не жаловался. Но когда вас по человечески попросили дать видео- вы вспомнили о законах. Смешно.

Вам просто душит жаба.
Natal_ka91• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Ні.
Я юридично трохи подкована.

Почитайте закони, вони є в інеті.

Якщо хочете допомогти сусідці, проконсультуйтеся тоді з юристом чи є для вас наслідки.
МЧСница• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Ні.
Я юридично трохи подкована.

Почитайте закони, вони є в інеті.

Який це конкретно Закон?
Шикаю і викаю• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Так вам це треба, ви і шукайте.
Ага , так ви «юридично трохи підковані», як нам тут розписуєте. Ви самі на цей закон посилались, а зараз зливаєтесь.
Коханозадовільна• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Добре.
Будь ласка, що я порушила.

Обоснуйте. Будь- ласка.
рьяно пишете именно вы) За время потраченное на Советчицу можно было найти и забыть уже)
KROX@• 11 октября 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Вот я не знаю, в разных темах сталкивалась с юридически подкованными людьми, которые рассказывают про законы, но никогда их не называют. Если ты их знаешь, знаешь, что прав, то почему не назвать тогда?
котопёс• 11 октября 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
А что сложного на скорости промотать и глянуть? Вы просто не хотите это делать, имеете право, просто не ищите причин почему этого не сделать
+100000000
котопёс• 11 октября 2023
Ответ дляМолчалка
Відкрити усі в плейлисті. Реально ви на цю тему більше часу витратите ніж пішло б на пошуки
автор НЕ ХОЧЕ, бо ’її хата скраю’, але встидається це сказати прямо
котопёс• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Я не знаю, як це зробити. Дзеркало не видно зовсім. Це ніч, авто навіть погано видно.

Є перемотка на 4х, це макс.
Кожний трек запускати вручну.

Чесно кажучи, я у своєму авто побачила лише по включенню ведеореєстратора по датчику удара, і зная певний проміжок часу - шукала на камері. На це в мене пішло ніяк не хвилина...
а як Ви знаєте, що дзеркала ’не видно зовсім’?
котопёс• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Не треба писати те- що не розумієте.
та вже всі зрозуміли, вилізло нутро в п.46, не втримались
котопёс• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
В мене обмаль часу. 2 малі дитини і я на лікуванні на антибіотиках. Херово практично завжди.
а на Порадниці сидіти - ні разу не херово і 2 малі дитини не завада))))