ПампушОК• 11 октября 2023
Соседка попросила посмотреть с нашей камеры наблюдения данные
Есть небольшая парковка перед нашим домом. Мы сами поставили камеру наблюдения, не нарушая частной жизни (направлена на 2-3 парко места, места общие).
У соседки сорвали зеркало, просит посмотреть кто это сделал.
Я не представляю, как я могу ей помочь? Листать все 15 часов записи? Дать ей карту памяти? Дать ей доступ к камере?
Я не имею права давать данные с камеры 3м лицам (я владелец и отвечаю за это), я это прекрасно понимаю. Но дети дружат. И проматывать искать событие- у меня нет времени.
И качество картинки ночью такое себе, ничего не понятно, лишь силуэт.
Результат:
вже голосів:
236 (49.27%)
По возможности найти самой
131 (27.35%)
Дать карту памяти
89 (18.58%)
Дать доступ к камере
23 (4.8%)
Не помогать
Ухахайкина• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Зараз на конференції.
Тошнота практично завжди.
Кроє реально коли вранці і ввечері приймаю ще таблетки.
Та і діти так виматують- що хочеться збіжати.
Ось бачите, яке в мене незавидне життя.
Можу побажати і вам такого, якщо скучно і шукаєте до чого придратися.
Тошнота практично завжди.
Ось бачите, яке в мене незавидне життя.
Божечки, ви ж одна з двома дітьми в світі....
ПампушОК
• 11 октября 2023
Ответ длякотопёс
В мене так під відділенням НП колись з машини зняли щітки з лобового скла і вкрали сумку. ’Носами’ один до одного стояла моя машина і машина ще одних, що стояли в черзі на відділенні. Спочатку жінка водія сказала, що у них камера пише постійно, коли попросила дати карту, щоб швидко переписати (в цьому ж будинку живе син і зайняло б пару хвилин), чоловік сказав, що вдома передивиться і скине епізод. А вже з дому сказав, що у них камера була ’виключена’. А саме прикольне, що йому вистачило наглості зранку обривати мені телефон і просити перевірити мою камеру, бо, виявляється, разом з моєю машиною у нього з машини ’бомбанули’ номери. На моє припущення, що може вночі зняли, в нервах видав ’ні, я камеру дивився, там видно що від вашої пішов до моєї і зігнувся перед капотом, але лиця не видно’
Ну вид розумієте, що коли треба сидіти часами дивитися для когось (припустимо- просто так)- це одне.
А ось знайти злочинця -якщо в тебе щось трапилось- це абсолютно інше.
ПампушОК
• 11 октября 2023
Ответ длякотопёс
що-що, 45 грн за електрику з камери?
Так, ви смієтесь з себе?)
Чекаю ще лайки вам від таких як ви))
ПампушОК
• 11 октября 2023
Ответ длякотопёс
автор, скоріш за все. тріль, така один в один тема тут вже була. Хоча і в реалі таких повно, на жаль
Так, тріль. Для вас.
Спитала, бо дійсно сьогодні так звернулися.
ПампушОК
• 11 октября 2023
Ответ дляСкумбріяП8
А если вашей машинке сделают атата и вы через два дня заметите- то как?
Я уже відповідала.
В мене є схема.
Вона працює саме для зручності моєї.
Не для інших.
Для інших - вона не працює, або нехай мені дають проміжок часу.
В мене є схема.
Вона працює саме для зручності моєї.
Не для інших.
ПампушОК
• 11 октября 2023
Ответ длякотопёс
що-що, 45 грн за електрику з камери?
Для тебе, троль.
1.75 А струм.
12 В адаптер.
Тож потужність: 1.75х12= 21 Ват в год.
21х 24= 540 Ват на добу.
0.54х 30х2.68 грн= 43.416 грн. в місяць.
1.75 А - це вдень, вночі трохи більше з-за інфрачервоної підсвітки.
Але ви ж наді мною насміхаєтесь, бо я не знаю про що пишу! А ви знаєте, але ж самі не сказали нічого толкового!
Фу
1.75 А струм.
12 В адаптер.
Тож потужність: 1.75х12= 21 Ват в год.
21х 24= 540 Ват на добу.
Фу
Трохи злякана• 11 октября 2023
Ответ дляФрикаделька
Ну нельзя жить по принципу моя хата скраю. В следующий раз вам понадобится помощь.
Зато коли ставили камеру, сусіди хитрожопі вирішили, що автор поділиться.
ПАЦАНКА О• 11 октября 2023
Тю, пртгласить не со флешкой пускай скачает эти видео и дома смотрит что ей нужно.
Трохи злякана• 11 октября 2023
Ответ дляКонтрольница
Вы такое написали, будто под статьей ходите с этой камерой. Я в шоке. Стоит и стоит, не в кабинке ж туалета вы ее прикрепили и ролики в ютубе выкладываете.
Скажите честно, что жаба давит людям помочь.
Если соседка обратиться в полицию и укажет на вашу камеру, то к вам приедут и заставят с ними сидеть и пересматривать все когда ИМ удобно. И вот здесь с вашим уровнем тревожности вам будет совсем сложно.
Стоят камеры на фасаде офиса, с полицией 1-2 раза в месяц годами общаюсь, так как грабят людей в тихом центре регулярно 🤷♀️ Ничего там сложного нет.
Жаба у сусідів, які зажабились скинутись. Автор не зажабилась, вона нікому нічого не винна
Царівна Жабка• 11 октября 2023
Автор, ви не повинні нічого видивлятись і шукати, але можете допомогти.
У нас камера на поверсі та одна виходить у двір. Двічі була потреба підняти записи - пошкодження авто і напад на людину. До мене спочатку підходили самі люди, кому це треба, ми разом дивились, що саме цей проміжок є в архіві, далі вже поліція письмово надавала запрос і я скидала їм файли, я не шукала саму подію, вони попередньо бачили якість зображення і ракурс, один раз за добу кидала нарізку, другий за дві години.
До мене претензій щодо наявності камери не було.
Постраждалі - не з нашого під´їзду були люди, фінансово вони ніякого відношення до встановлення не мали.
Шумелка Мышь• 11 октября 2023
Ответ дляsnp-85
Автор, я вас розумію. Нещодавно сусідці таке дивилась, просиділа за компот десь годин 5. Коли ставиш на пришвидшення в 4 рази, то це треба так дивитись, щоб голову не відвести від екрану, бо кліпнув і все пробігло. Ніч дивитись, це взагалі очі вилазять. Ніхто навіть дякую не сказав. Але порадниці он вміють 15 годин за 15 хвилин дивитись, вау!
У нас на підприємстві (виробництво, машинобудування) теж камери і частенько їх мотали і дивились і кадровик і директор і власник, а не лише охорона. І нікому очі не вилазили і нікого не нудило. Просто нові працівники іноді приходять і думають що самі хитрі і можна і винести і принести.
ПампушОК
• 11 октября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Дуже вдячна за досвід!
ПампушОК
• 11 октября 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Вони були заінтересовані + (це важливо!)- камери саме для охорони робляться в купі з якісним ПО, щоб було освітлення, були перетини (не було мертвих зон) тощо!
А в мене піндюрка з Алі.
Я від неї багато не вимагаю.
Але вимагають вже від мене)
А в мене піндюрка з Алі.
Я від неї багато не вимагаю.
Але вимагають вже від мене)
ПампушОК
• 11 октября 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Я вірю лише своїй родині.
Іншим (в часності сусідам)- вибачте ні.
Я не знаю - куди потім ця запис попаде, бо там за цілу добу, багато ходить людей. Хтось може на мене жалобу написати за розповсюдження або виставлення напоказ їх життя- якщо дійсно запис кудись попаде не в поліцію наприклад (є такі люди завжди, чимось недовольні, як на цьому форумі).
Іншим (в часності сусідам)- вибачте ні.
Оновлена версія• 11 октября 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Ну якщо мені б потрібно було б, то я також би дивилась. Чи було б таке завдання на роботі. А сидіти для когось перед компом 4-5 годин, це мені не ОК. Там просто ситуація так, що не можна було визначити в який проміжок сталось і треба було передивитись 15 годин, от уявіть, поставили ви на прискорення в 4 рази, то це треба просидіти більше 4 годин. Це легко розповідати про кадровіка, якщо сам цього не робив. 4 години треба сидіти і дивитись в монітор, будеш пиляти нігті, наприклад, все пропустиш, бо перед екраном промайне.
ПампушОК
• 11 октября 2023
А взагалі- днем знайшла що дитина сусіда там терлась. Але не бачу дзеркала, тож не ясно він чи ні нашкодив. Нагинався, притулявся до авто- так. Ще вночі бухарі якісь шли. Покажу ці моменти - нехай вирішує. Доречі, я навіть і половини не передивилась (це для тих- хто у танку і каже що це ай як легко).
Така запис наврядчи 100% докаже вину дитини.
ПампушОК
• 11 октября 2023
Ответ дляОновлена версія
Так. Дякую за розуміння.
Для когось, хто не розуміє - це так легко.
Пасхальний тролік• 11 октября 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Странная у вас отговорка. Я бы поискала на видео и этот отрезок бы ей показала. Для чего тогда камера?
Ну камеру автор купила для личного пользования. Соседка за камеру не платила.
Пасхальний тролік• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Там треки по 5 минут. И каждый запускать вручную.
Сколько бы вы потратили своего времени на перемотку и поиск?
Автор согласна с вами я бы не помогала сказала бы что запись стёрта
Полтавська галушка• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Так, ви смієтесь з себе?)
Чекаю ще лайки вам від таких як ви))
уже б давно нашла на записи нужный момент, чем 6 страниц отгавкиваться и поносить других. Королэва с камерой. Бачте, не дуже низько сусідка вкланялась, щоб допомогти.
ПампушОК
• 11 октября 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Дякую!
Так, я королева з камерою
Сегодня сержусь• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Ще раз повторюю.
Земля, яку знімає камера, у загальному користуванні нашого міста.
То що ви кажете - це правильно сусідка зробила. Також, треба знати- чия земля (якщо прибудинкова- тож правильно- без згоди сусідів і без таблички- також неможна).
от, ви ж каже, що це не ваша приватна земля а загального користування, ви не мали права ставити камеру на свій розсуд, це порушення прайвасі. Має право ставити камеру лише поліція на загально-комунальних землях, не питаючи дозволу мешканців, ви до поліції стосунку не маєте тому як приватна особа не мали права встановлювати камеру. Це просто ще ніхто не пожалівся на вас тому ви тут всім розказуєте, що все законно, а от насправді ні. Просто поліція не дуже хоче займатися такими як ви і сама не ходить, тільки якщо на вас напишуть заяву, тоді заставлять зняти або повісити табличку.
Нашли в капусте• 11 октября 2023
Ответ дляДа Щас же
Чий «наш»?
Більшість «нас» дивує така позиція.
Перестаньте приписувати всім те, чого нема.
Більшість «нас» дивує така позиція.
Дивує, поки особисто то Вас не стосується... більшість так би в поступила,як автор.
Пацелуйнитуда• 11 октября 2023
У меня стоят камеры, я уже осень много раз и людям скидывала записи, и полиции. Это несложно. Перемотайте и поймите, какой именно промежуток вам нужен.
тогдалия• 11 октября 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Как это так программа записывает по 5 минут? Что-то вы прибрехиваете)
У нас подібним образом реєстратор пише.
Але це не заважає пошукати, як вище описали. Просто автор не хоче
Organic• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Там и авто не сильно то и видно, это ночь.
А зачем вам камера,на которой ничего не видно?
Кредитная• 11 октября 2023
Ответ дляПампушОК
Камера для мене. Я сама купляла, витрачала гроші, викликала майстра. Це моя власність.
Чому я повинна будь- кому надавати доступ або допомогу? Як скинутися- так ніхто не хоче.
Сусідці готова надати ролік, але витрачати години часу на пошук- я не готова. Тож питаю як вірно поступити і чи є якісь методи прискорити це чи якісь ще досвід.
С этого и надо было начинать😂 все сразу стало понятно
После 18• 11 октября 2023
Такая же была ситуация. Ночью у людей сняли зеркало, просили посмотреть. Ничего не видно абсолютно, но люди сами видели это, а под утро, когда стало светать и более менее видно, что зеркала уже нет. Вторая ситуация - у людей выпал кот, просили посмотреть куда он заполз, хоть в какую сторону. Муж сидел час и высматривал кота, увидели хоть в какой подвал он забежал. Кота нашли через 10 минут в этом подвале. Кстати, потом муж купил камеру, которая показывает и ночью, мало ли что, вдруг и с его авто зеркало снимут
Мию вікна у мороз• 11 октября 2023
години витрачені тут на порадницю вам не шкода, а сусідці допомогти немає часу