ЛеньГуглить_правда• 11 октября 2023

Розсудіть, кому важливіше

Мені потрібно встановити двері вхідні в квартиру,замок всиавити не маэ куди, дверям 60 років, закриваю в ночі на задвіжку, і потрібно робити операцію на очах.
Чоловік військовий, необхідний дорогий ноутбук для роботи, тис 40 коштує.
Що придбати?
На те і те грошей не має, на все будемо брати кредит.
Декілька кредитів не потянемо
Результат:
вже голосів: 74
43 (58.11%) Мої покупки
16 (21.62%) Поливитись результат
15 (20.27%) Його
13чудоСВЕТА• 11 октября 2023
Операція і потім його ноутбук. Двері почекають

nabludatel• 11 октября 2023
Ноутбук взяти в рострочку. Зараз двері.
Муркамурковна• 11 октября 2023
очі, ноут, двері
Ошеламиссимо• 11 октября 2023
Чоловій військовий і брати кредит? невже зарплата не дозволяє?
Алекс-1022• 11 октября 2023
А что на работе ноутбук не выдают? Это как? 😅

По теме. Операцию на глаза
БоХатая• 11 октября 2023
Очі. Ноутбук. Двері.
автор ЛеньГуглить_правда • 11 октября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Тобто ви вважаєте що можна жити з дверима які не зачиняються?
Йти з квартири, і не мати можливості її закрити?
Я б відклала операцію
Сонячний день• 11 октября 2023
Смотря что у вас с глазами. Если ситуация не терпит, то глаза, ноут (а он действительно нужен?), двери
Если потеря зрения в ближайшие месяцы не угрожает, то очередность меняется
Ответ дляОшеламиссимо
Не дозволяє(
Вся заробітна плата витрачається на необхідні речі, ні на що не вистачає(

Цикавенная• 11 октября 2023
Очі, ноутбук, двері
So_so• 11 октября 2023
Сделать операцию на глазах. Обратиться к волонтёрам с запросом про ноутбук для военных. Потом двери.
Відкушу все що стирчить• 11 октября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Не дозволяє(
Це не ваші, і не його проблеми. Все, що потрібно для роботи, повинна фінансувати організація, де він працює
Менее Более• 11 октября 2023
Чоловікові робити збір, звертатись до волонтерів. Нещодавно збирали знайомомк військовому теж на техніку, а що робити... не можуть військові країну за свої захищати!!! Вони і так багато своїх бойових витрачають на війну.
чир• 11 октября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Я б відклала операцію
Так пусть работу меняет. Двери 60 лет, без замка. Дожили называется.
Ответ дляСонячний день
Операція чекає, нічого страшного не має, можна відкласти
Каже що потрібний
Але можна ж скинутись всім.
Але він хоче щоб був його, щоб після війни забрати додому
Але як щось прилетить, то ноуту і всьому що є капець.
Напрямок постійно обстрілюють
Благоуханочка• 11 октября 2023
Як можна жити в незакритій квартирі? Ноутбук хай просять в керівництва, позвикали там, що самі куплять або задонатять на все підряд від трусів до мавіків
Менее Более• 11 октября 2023
Ответ дляОшеламиссимо
А вам дозволяє ЗП допомогти військовому та купить за свої ноутбук для захисту країни?
Ответ дляSo_so
Писала вчора, ні від кого відповідь не отримала, читають повідомлення і мовчать.
І сестра моя писала, без толку
Вони мабуть своїм знайомим допомагають
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Він каже або буде працювати за ноутом, або в піхоту на 0.
Там з цим швидко

Сонячний день• 11 октября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Каже що потрібний
Але можна ж скинутись всім.
Напрямок постійно обстрілюють
А, ну так это меняет дело.
Менять двери, покупать за общий счет ноут (личный купите, как вернется), глазв
Ответ дляМенее Более
Порадьте волонтерів, якщо знаєте які зможуть відкрити збір
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Там з цим швидко
Щось він вам не те розказує , я б на його місці надала розголосу справі
Ответ длячир
Як?
Він військовий
Алина-1240• 11 октября 2023
Операция,потом двери,потом ноутбук
ДаЗдраПерма• 11 октября 2023
Авторе, яка саме операція і скільки коштує? Навіщо конкретно ноутбук, чому ви повинні за свої його купувати? Двері можна купити бу, ми брали весною за 4 тис, були в ЖК від забудовника, люди ставили собі крутіші. Такого багато, у Києві навіть цілі склади є. Якщо на очі лазерна корекція, то треба тричі подумати перед тим, як робити.
Зрадорозганячка• 11 октября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Каже що потрібний
Але можна ж скинутись всім.
Напрямок постійно обстрілюють
Как жена военного спрашиваю - для чего там нужен ноут за 40к?
ХтоЯкщоНеЯ• 11 октября 2023
Ответ дляnabludatel
Ноутбук взяти в рострочку. Зараз двері.
Нафиг его вообще брать?
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Там всі стараються доказати, що щось вміють робити, щось знають, щоб не йти на 0, хтось дрони збирає, хтось техніку ремонтує.
Нічого не вмієш-робота одна
Сонячний день• 11 октября 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Там з цим швидко
Что-то странный выбор какой-то
Если это правда - купите ноут в оплату частями и одновременно двери меняйте
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Нічого не вмієш-робота одна
Думаю чоловік вам казки розповідає, а ноут і так отримає