Киця-бриця• 11 октября 2023
Кто разводился от отсутствия секса с мужем?
А то это невыносимо. 10 лет живём без секса 🤦♂️🤦♂️ ходячий импотент
Киця-бриця
• 12 октября 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
В Киеве живете? Давайте познакомимся 😉
Если бы я жила в Киеве, у меня давным давно ебарь был
Платье Длинное бальное• 12 октября 2023
Ответ дляКиця-бриця
Откуда вы?
Киця-бриця
• 12 октября 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Откуда вы?
А ты хочешь приехать ко мне да?)))
Ответ дляКиця-бриця
10 лет. Да я как то внимания не обращала ,что он скорострел. Было не с кем сравнить. Потом ребёнка родила ,как то вообще за секс не парилась.а вот после 30 захотела. А у него оказывается простатит с 30 лет 🤦♂️🤦♂️
Сумно. Дитину шкода, черговий безбатченко буде. Але простатит лікується, не розумію, чому чоловік не зайнявся лікуванням одразу, невже йому зовсім не хочеться нормального сексуального життя в шлюбі. Поговоріть з чоловіком серйозно на тему секса, розкажіть про проблеми незадоволеності статевим життям, врешті-решт поставте умову, щоб він негайно йшов лікувати простатит. Про розлучення поки що не кажіть нічого. Якщо чоловік навідріз відмовиться лікуватися і взагалі не буде намагатися покращити сииуацію, тоді я б також розлучилася.
Платье Длинное бальное• 12 октября 2023
Ответ дляКиця-бриця
А ты хочешь приехать ко мне да?)))
Смотря куда, может и приехал бы, развеялся от Киевской суеты )))
Ответ дляКумедна
Развелась. Размер мелкий, скорострел и при этом не хотел никак учиться компенсировать, замыкался и включал обиженку, что от одного вида его корнишона не наступает оргазм. И кстати, программист, то есть с зп в долларах, так что это не спасает
Дивуєшся чоловічому егоїзму. І ладно б ви мовчали про незадоволеність, як автор, можливо її чоловік думає, що її все влаштовує, але ж ви натякали і можливо прямо казали, що вам потрібно повноцінне інтимне життя.
Ответ дляКиця-бриця
У вашего хоть бабки, а тут гол как сокол
Дивно тоді, що вас могло у 24 роки так привабити у 36 річному чоловікові? Хіба що він дуже розумний і харизматичний, а також з супер зовнішністю. Зазвичай в подібних парах перше значення жінки надають грошам і забезпеченню.
Киця-бриця
• 12 октября 2023
Ответ дляКітті_
А вы знаете , мне всегда нравились старше.лет на 10.но когда тебе 20 лет, ему 30, этого не чувствуется. Но когда блин мне 35 , а ему 47, вот где жопа 🤦♂️🤦♂️ кто б мне раньше сказал про это. А то ж все говорили, это шикарная разница
Ответ дляКиця-бриця
У мене років у 17-19 були симпатії до старших чоловіків. Напевно через те, що мої +/- однолітки поки що виглядали проти них далеко не так солідно і цікаво. Але, на моє щастя, в моєму колі знайшлися люди, котрі розклали мені все по полочках, і я прислухалася до них. Також бачила декілька недобрих прикладів по життю.
Кумедна• 14 октября 2023
Ответ дляКітті_
І прямо казала, і показувала, як мені треба -ні, щойно прибереш свою руку, тут же робить по-своєму, наче засліплений своїми відчуттями настільки, що не помічає моїх.
Кумедна• 14 октября 2023
Ответ дляКиця-бриця
Бабки я и сама могу заработать. А вот сексом самой с собой при живом муже заниматься - печально