Замурмишка• 11 октября 2023

Дівчата ВПО як Вам живеться у Івано-Франківську?

Ми з Маріуполя, були закордоном. Вирішили повернутися, хочеться жити на Україні. Ніколи не була у Івано-Франківську, але вирішили спробувати жити тут (як найдалі від країни 404). Сьогодні приїхали, орендували подобово житло. І перше враження дуже погане, нажаль. Ми з донькою вдвох, чоловік приїхав у відпустку, та постійно працює у Донецькій області. Поділиться, будь ласка, Вашими враженнями від міста та відношення до Вас.
Кумедний ґудзик• 11 октября 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Може він гімн расії співав, або ´взвейтесь кострами´
Или ’сдохни, Пуйло, тварь ненасытная, упокойся в адууу...’ мои дети так поют, на русском
Зоркая Зорро• 11 октября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Виїхала 23? А харків´яни до неї у квартиру 22 заїхали, да? Теж моніторили
Заїхали після того, яквійна почалась. Вона вивезла всю родину, навіть двоюрідного брата, військового...
Татьяна-bfd8• 11 октября 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Матрьоха в бан захотіла?
Жалуйтесь. Оно не в адеквате
Заместитель Анонима• 11 октября 2023
Ответ дляя Кукарача
В Франківську, особливо в центральній частині живе багато російськомовних, які себе чудово почувають все своє життя, школа 3 була російська для них. Це все міф. Я живу тут все своє життя, але нічого особливого в Франику не бачу, обшарпані фасади, базар в центрі, брудні маршрутки, зате близько до Карпат, є річка, ліс біля міста
Мій син вчився в 3-й школі. він в польському класі , але вони дуже дружили з дітьми з російських класів, вже пару років пройшло, як закінчили школу, і досі дружать.
Мизимец• 11 октября 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Ага, розказуйте. В мами сестра в Харкові.
Это лет 20-30 назад было. Реально было, но давно нет такого. Разве что у сестры вашей мамы очень быдловатый, маргинальный круг общения. Или скорее она немолода, и лучше помнит, как было раньше, не замечая, что все давно изменилось.
успокойте_Меня• 11 октября 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
И вы своих учите. А то по вашей логике буллинг толстых или рыжих это норма.
Удалено администрацией...
Татьяна-bfd8• 11 октября 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Удалено администрацией...
Зоркая Зорро• 11 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Зато мої знайомі і рідня зі Сходу вся в Німеччині, бо тут вме не так, им все должны. Я також була півроку в Великобританії, бачила як зі Львова з чоловіками там, але донатять постійно. А з Дон обл пртїхали і хоч би слово на український сказали..мы так привыкли, шотакое? Нам все должны и там, и здесь. От таких я терпіти не можу.
Тут, це де?
Якщо люди виїхали закордон від обстрілів - їх право. Людина сама вирішує, де їй жити.
Тим більше, багатьом нема куди повертатись.
После шести ни-ни• 11 октября 2023
Ответ дляТанюша
До речі, камінь в ваш город, булять більше в інтернет просторі, ніж прикарпатті
а чого в мій? я з 2014-го і по роботі, і по волонтерці працювала з переселенцями. Маса людей, з різних регіонів, наш теперішній сусід і кум - з Горлівки, у дітей (різні школи) теж багато дітей переселенців - нікого не булять, лише у тролів і руЗЬкомірних всюди ’булінг’
Капитанша• 11 октября 2023
Ответ дляязззззь!!!
А то шо? Злі бандерівці на кострі посмажать?
А то начинают орать на всю улицу про вчить мову, параноики...
успокойте_Меня• 11 октября 2023
Ответ дляЛеска
В криївку затягнуть і примусять повстанських пісень вчити
І тату з портретом Бандери на чолі наб’ють.
Хропочка з гривкою• 11 октября 2023
Що саме не сподобалося живемо тут 11 років
После шести ни-ни• 11 октября 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
странно, мы были пару раз в ИФ - все люди и дети в адеквате были, русскоязычным только улыбались. Шо это их так поторочило, интересно?
кого, тих що розказують що їх ’булять’? А холєра їх знає, руЗЬкомірне нутро таке, напевно
maria40• 11 октября 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Удалено администрацией...
После шести ни-ни• 11 октября 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Жалуйтесь. Оно не в адеквате
а на троляк, що байки розказують і працюють в парі з автором, пожалітись не хочете?
Кумедний ґудзик• 11 октября 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Тех, кто кидается на рцсскоязычных детей. А вы реально не въезжаете в суть диалога? Я могу перейти на украинский, чтоб вам было легче понять
Prervana• 11 октября 2023
У меня к жителям ИФ один вопрос есть, который меня прям впипчил. Что у вас с такси? Почему такая дикая проблема вызвать машину? 21 век на дворе, утро буднего дня, единственная возможность доехать куда надо - ногами идти к стоянке таксистов и загружаться в прокуренный старый пыжик за ценник, который нарисует водитель. Убер, Уклон, Болт, местные службы телефонного такси - мертвы. Ни с вокзала утром уехать, ни по городу...
Йосип_молодий• 11 октября 2023
Спробуйте Тернопіль або Хмельницький. Там більш толерантне ставлення і ціни на квартири не настільки високі.
Гладиолус• 11 октября 2023
Ответ дляPrervana
Себе я могу включить что угодно, даже скачанную с торрентов Барби в российской озвучке. А посторонним людям априори неприлично включать свой контент (каким бы он ни был) без их на то запроса.
Ну так ви пишете що і російською говорили і суржиком, я так розумію проводили експерименти, та і пишу що ще варто було включити російський музон для повноти картини
После шести ни-ни• 11 октября 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
я прекрасно зрозуміла той ’діалог’. Хай озвучить в котрій саме школі ’булили’ , маю можливість перевірити
Этожзвяздаяегообожаю• 11 октября 2023
Ответ дляЗамурмишка
Ой, дівчата, мабуть просто дуже втомилася від такого життя. Дуже любили ми своє місто. Ще хвилююсь за дитину, щоб не булили за мову.
Авторко, та й так зрозуміло, що ви троль заказний, а тема для срачу))
Капитанша• 11 октября 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Это глупая шутка или реально у нас в Украине такие звереныши где-то есть?
Не хочу обидеть нормальных людей, такие там тоже есть, но масса каких-то прямо фанатиков, кидаются на улице, в транспорте со своим вчить мову...тут блин и так еле ноги унес, так еще и за мову гнобят
Еще вспомнила - в аптеке лекарство отказались продать, бо не на мове...
Кумедний ґудзик• 11 октября 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
это вы про какой-то другой диалог, я спрашивала про детей на площадке
Prervana• 11 октября 2023
Ответ дляГладиолус
Эксперименты не проводила, ваша догадка не верна
Кумедний ґудзик• 11 октября 2023
Ответ дляКапитанша
В ИФ? Странно, с чего бы это. Раньше там были адекватные люди
Майор Медуза• 11 октября 2023
Автор, на новому місці завжди важко. Хочеться вас підтримати. Я у Івано-Франківську буваю часто. Мені подобається місто. Але я не впо і мені ментально воно близьке. Не концентруйтеся на поганому. Знаю важко, але пропускайте мимо вух. Зосередьте увагу на позитиві. Нехай у вас все складеться якнайкраще.
Татьяна-bfd8• 11 октября 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Подруга матрехи. Жалуйтесь и на нее
автор Замурмишка • 11 октября 2023
Дякую, за адекватні коментарі та поради. Співчуваю тим, хто марить тролями. Це наше життя, реальне життя та почуття. Не розумію звідки стільки злості в людей...ви навіть не уявляєте через, що довелось пройти дуже багатьом за ці роки війни. Я ніколи не ділила Україну, я дуже люблю свою країну.
Астоновитесь!• 11 октября 2023
От яка в мене дружна українська сім´я. У чоловіка рідна мова російська, у мене - суржик, у доньки - українська. Конотопські кияни💙💛 живемо дружно.
Неновая почта• 11 октября 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Надіюсь там не все за рашку.
Надейтесь )))