Замурмишка• 11 октября 2023
Дівчата ВПО як Вам живеться у Івано-Франківську?
Ми з Маріуполя, були закордоном. Вирішили повернутися, хочеться жити на Україні. Ніколи не була у Івано-Франківську, але вирішили спробувати жити тут (як найдалі від країни 404). Сьогодні приїхали, орендували подобово житло. І перше враження дуже погане, нажаль. Ми з донькою вдвох, чоловік приїхав у відпустку, та постійно працює у Донецькій області. Поділиться, будь ласка, Вашими враженнями від міста та відношення до Вас.
язззззь!!!• 11 октября 2023
Ответ дляКапитанша
Мы там выдержали три месяца
Даже между собой и шепотом невздумайте говорить по-русски...
А то шо? Злі бандерівці на кострі посмажать?
Бешене сарі• 11 октября 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Ага, розказуйте. В мами сестра в Харкові.
Я з Харкова. Ви пишете єресь
успокойте_Меня• 11 октября 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
і класика жанру - як лиш анонімів знімуть, автор і Ко злиються)))
Це зрозуміло відразу
Кумедний ґудзик• 11 октября 2023
Ответ дляКапитанша
Будут булить
При мне на площадке дети ребенку за песенку на москальський подсрачники надавали
Это глупая шутка или реально у нас в Украине такие звереныши где-то есть?
Доречі хочу зауважити щодо мови. Якщо ми з чоловіком дуже швидко свідомо розмовляємо українською мовою, то дитині трохи тяжче дається. Як психолог каже як якірець що тримає її з минулим життям. Я спокійно поговорила з завучем на цю тему . Вона прийняла нашу позицію и дитину ніхто не чіпав. Перший рік вона провчилась насторожено. Її ніхто не трогав, вона придивлялась. В ось коли вона зрозуміла що середовище безпечне поступово вливається в суспільство і природньо розмовляє українською мовою. І я вдячна місцевій школі що дали нам часу скільки треба на адаптацію.
После шести ни-ни• 11 октября 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
А в нас повний двір дітей переселенців, і говорять москальською, і ніхто їх не булить і не б´є. Граються з місцевими дітками і говорять на різних мовах.
так то у рашатролів лишень))) давно срачів не було, повитягали старі методички знов. Видать мало, ой мало хуйло їх там ’освобождає’
Я не тону• 11 октября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Ви дуже нервова. Що трапилось?
успокойте_Меня• 11 октября 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Отож. Жодного разу не були на Сході, а таке видумують
Удалено администрацией...
Татьяна-bfd8• 11 октября 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Вчіть
И вы своих учите. А то по вашей логике буллинг толстых или рыжих это норма.
Lady Luck 99• 11 октября 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
А тут пишуть, що все ок.
Ну днем нормально, а ночью начинается.. сейчас опять шахеды запустили, и скорее всего опять до Одессы или области, на Измаил может опять..
Мизимец• 11 октября 2023
Года 3-4 назад думали из Харькова в Ивано-Франковск переехать. Как раз, чтобы от рашки подальше. Не успели.
Мне во Франковске как туристке очень нравилось. Понимаю, что это не то же, что жить постоянно, но... вы тоже не понятно когда успели разочароваться)
язззззь!!!• 11 октября 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Знаєте, я закордоном, сама зі Сходу і тут стільки ’біженців’ зі Львова, Хмельницького і тд, виїхали з чоловіками, аж противно.
А знайома з Івано-франківська ще 23.02 за день до війни виїхала, бо моніторила новини, а квартиру свою здала харків´янам.
А потім вважають себе патріотами, лише через те, що вони з Західної частини ....
Виїхала 23? А харків´яни до неї у квартиру 22 заїхали, да? Теж моніторили
успокойте_Меня• 11 октября 2023
Ответ дляMacOS-ница
Про недоліки тільки ви пишете. Інші діляться своїми враженнями. А ви агритесь, бо комусь місто чимось не сподобалось.
Автор просто ще не знає, що дороги це ще точно не недолік Івано-Франківська
я Кукарача• 11 октября 2023
В Франківську, особливо в центральній частині живе багато російськомовних, які себе чудово почувають все своє життя, школа 3 була російська для них. Це все міф. Я живу тут все своє життя, але нічого особливого в Франику не бачу, обшарпані фасади, базар в центрі, брудні маршрутки, зате близько до Карпат, є річка, ліс біля міста
После шести ни-ни• 11 октября 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
то може варто вчити дітей бути людьми, а не паскудами?
Удалено администрацией...
Відкушу все що стирчить• 11 октября 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Зато мої знайомі і рідня зі Сходу вся в Німеччині, бо тут вме не так, им все должны. Я також була півроку в Великобританії, бачила як зі Львова з чоловіками там, але донатять постійно. А з Дон обл пртїхали і хоч би слово на український сказали..мы так привыкли, шотакое? Нам все должны и там, и здесь. От таких я терпіти не можу.
Гладиолус• 11 октября 2023
Ответ дляPrervana
Херня. Говорила и по-украински, и суржик, и русский. Никто меня не съел. Жива.
Потрібно було російських пісень включити
Заместитель Анонима• 11 октября 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Може він гімн расії співав, або ´взвейтесь кострами´
Фенте Фря• 11 октября 2023
Ответ дляКапитанша
Будут булить
Мій малий, нагадаю, я вище писала, що ми з ІФ, дивиться блогера білоруського, в нього і фразочки російські. І пісні може співати. Ніхто його не б´є за це.
А по парку як пройтись у вихідні, то через одного російську мову чути. І люди не пошепки говорять, повірте, навпаки, багато хто так голосно, наче навмисно)))
І нічого, якось живуть тут. Може їм і не подобається. Вдома завжди краще, але що зробиш...
Капитанша• 11 октября 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ну это супер
Нам так не повезло(
После шести ни-ни• 11 октября 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
є, кацапські і кацапоподібні, тим все українське поперек горла, от лиш чогось з України їх і кадилом гундяєвським не виманити
Зоркая Зорро• 11 октября 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Удалено администрацией...
Матрьоха в бан захотіла?
Кумедний ґудзик• 11 октября 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
странно, мы были пару раз в ИФ - все люди и дети в адеквате были, русскоязычным только улыбались. Шо это их так поторочило, интересно?
Татьяна-bfd8• 11 октября 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Ви не менше
Нет, больше всего ереси здесь именно от вас. Не понимаю как столько глупости и агрессии может находится в одном человеке. Вы человек-загадка