Замурмишка• 11 октября 2023
Дівчата ВПО як Вам живеться у Івано-Франківську?
Ми з Маріуполя, були закордоном. Вирішили повернутися, хочеться жити на Україні. Ніколи не була у Івано-Франківську, але вирішили спробувати жити тут (як найдалі від країни 404). Сьогодні приїхали, орендували подобово житло. І перше враження дуже погане, нажаль. Ми з донькою вдвох, чоловік приїхав у відпустку, та постійно працює у Донецькій області. Поділиться, будь ласка, Вашими враженнями від міста та відношення до Вас.
Lady Luck 99• 11 октября 2023
Ответ дляBolesia
А у Франції не продали б, навіть якщо б ви просили англійською. Лише французькою! На все решта - ігнор
Хм.. дурость какая-то, если честно. А что это за такая принципиальность у французов?
І мені цікаво що саме не сподобалось. Щоб аж такі враження погані за пів дня. Мабуть хтось щось за мову сказав?
Автор, вам просто перед тим, як їхати треба було попитати, чи прочитати вже існуючі теми, і тоді всі чесно б відповіли, а то так ’наїхали’ одразу без пояснень, що ж саме сталось, у чому вина міста? Вам би було також неприємно, якби хтось таке писав про ваше.
ІФ має свої плюси, має недоліки. Це як з чоловіком, кожен має недоліки, але підходить той, чиї недоліки вам прийнятні. Треба просто знайти своє.
Ну, про таксі, зачепило, чи автор того посту не знає, що багато чоловіків воює?
Щодо мови, тут є багато російськомовних, в основному старших людей, але більшість, коли заходять в магазини, на пошту (я знаю, бо в свій час стояла з ними на тій пошті в чергах) переходять на українську, не дуже чисту, але ніхто уваги не звертав. А між собою, то російською говорять.
А ті жіночки, що кричать, щоб мову вчили, пожалійте їх, може в них хтось загинув чи на передовій, вони шукають винного, і вірять, що якби вся Україна була україномовною, то війни б не було.
Надіюсь, ви скоро зможете повернутись додому.
Lady Luck 99• 11 октября 2023
Ответ дляBolesia
С туристами тоже так? Охренеть , например я приезжий человек, нужно лекарство, французский не знаю, только английский, мне ничего не продадут в аптеке?
Lady Luck 99• 11 октября 2023
Ответ дляРавіталь
Дякую вам за вашу відповідь, цікаво було почитати думку адекватної мешканки міста
Lor111etta• 12 октября 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Автор, є кращі міста на Западній. Саме місто миле, але гонористі франківці дуже відрізняються від інших западенців)) Кажу вам від великої компанії це, бо змушені були кататися і жити довго в деякіх місцях.
То ви ще не знаєте львівського гонору)
Ответ дляPrervana
В общем, с такси прям странность, да) Но зато с ИФ в Тернополь без проблем уехала на такси междугороднем 😆 Межгород проще чем по месту - это прям удивило
В ІФ таксі в час-пік завжди було проблемно викликати, особливо зранку. І не забувайте про мобілізацію, водіїв значно поменшало, на таксистів броні немає.