СирОжино пирОжино• 11 октября 2023

Ерозія . Дуже потрібна порада

Знайшла тут на форумі багато тем, і що цікаво більшість пише що «прижигання»це старий метод і ніде в світі його не використовують. У нас ніби сучасні лікарі теж його не роблять. А як лікувати? Чекати поки переросте в щось серйозне? мені сьогодні гінеколог сказала, зробити гістологію настільки глибока ерозія і робити прижигання (радіохвильве ). Я тепер сумніваюсь. У мене вона все життя , мені 38.
СережкинаЯ• 11 октября 2023
Вона скоріш пройде у передклімаксі, аніж переросте. Просто періодично робити пап-тест, слідкувати.
Мені 37, те саме

СережкинаЯ• 11 октября 2023
В Україні гінекологи кричали прижигати, за кордоном просто пояснювали, що воно таке
Inno4ka-ya• 11 октября 2023
Ответ дляСережкинаЯ
І що воно таке?
Полонянка SexShop-а!• 11 октября 2023
Господи, мне её 2 раза срезали. Там секунда делов
СережкинаЯ• 11 октября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
А зачем?
Контрольница• 11 октября 2023
Я робила радіохвильовою, 8 років тому, після того ні один гінеколог ерозію не побачив, мазки і аналізи ок. Кажуть шийка матки ідеальна і аналіз на цитотологію завжди хороший. Зараз мені 39р.
Полонянка SexShop-а!• 11 октября 2023
Ответ дляСережкинаЯ
А зачем?
Ну после родов прижгли , и раньше ещё. Просто чтоб её не было. А зачем она?
СережкинаЯ• 11 октября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
А зачем шрам от нее?))
Просто лишнюю процедуру делать? Тем более у вас вернулась, какой был смысл? При родах увеличить возможность разрывов разве что
Удачная• 11 октября 2023
Мені років 15 тому кріо робили. Більше не повторювалась.

ЭтаваНиМожетБыть• 11 октября 2023
я все життя живу з цією ’ерозією’, що насправді має назву ектопія, благополучно відходила дві вагітності з різницею у майже 20 років, легко народила і також благополучно зайшла в клімакс.
колись бозна скількі років тому мене направляли на прижигання, я злякалась і не пішла.
автор СирОжино пирОжино • 11 октября 2023
Не можу зрозуміти чому так різняться методи лікування? За кордоном як лікують? Свічками? Чи взагалі не лікують?
Полонянка SexShop-а!• 11 октября 2023
Ответ дляСережкинаЯ
А зачем шрам от нее?))
А кто его видит это шрам?? И с чего вы взяли,что она у меня огромная была.
ЭтаваНиМожетБыть• 11 октября 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
ектопія вважається фізіологічним станом, не хворобою. то ж і не лікують.
СережкинаЯ• 11 октября 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ніяк не лікують, це варіант норми і з віком проходить майже у всіх
Xвостокрутелка• 11 октября 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
За кордоном ничего не делают пока не припечет, потому что страховая медицина. Я 20 лет Крио делала и все ок, гинеколог настаивала что надо убирать ее так как когда-нибудь она может привести к раку..
Моська-слон• 11 октября 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
І як давно перевіряли?
Моська-слон• 11 октября 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Або переростає в рак
ЭтаваНиМожетБыть• 11 октября 2023
Ответ дляМоська-слон
Або переростає в рак
переростає в рак саме ерозія, а не ектопія.
досить вже цих совкових лякалок
Мне без сахара• 11 октября 2023
Прижгла и забыла. Сейчас все хорошо и нет никаких проблем. Не понимаю чего ждать, чтобы что? Это легко в раковые клетки может перерости.