Швидка Настя• 11 октября 2023

Боюсь наважитися на ще одну дитину

Дуже хочу, але з іншого боку боюся якихось негативних змін в житті , проблем із здоров´ям. У вас були такі внутрішні відчуття, якщо об´єктивно все добре і можна народжувати ?
Результат:
вже голосів: 100
33 (33%) Не було страху
32 (32%) Був страх
19 (19%) Результати
16 (16%) Інше
-Ань-• 11 октября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Ви помилилися темою про загниваючу Європу, я з геями в хороших відносинах .
Але ж не в настільки хороших, щоб народжувати їм дитину...
автор Швидка Настя • 11 октября 2023
Ответ для-Ань-
Малютка-0984• 11 октября 2023
Очень хотела до войны, планировала себе в голове, когда дочке 3 будет за 2м пойти, но начался ковид...4 пневмонии перенесла за 1.5 года..Думаю ну ок, дам организму отдохнуть, востановиться и в 22м заняться этим вопросом...а не тут то было...херак и война...Пока не готова ни морально, ни физически, ни материально, т.к. пришлось уволится с работы из-за дочки (школа онлаин, сидеть с ней некому, кроме меня)... Вот и все...а после 35 уже и не буду думать...
Грамотний хвіст• 12 октября 2023
Автор, судя по ответам вы очень мудрая женщина, решение вы уже приняли, а сюда пришли просто поговорить, удачи вам в Вашей жизни, пусть детки будут расти в счастливой семье и в спокойном Мире
Одна_на_всей_планете• 12 октября 2023
Автор, простой вопрос, зачем вам ребёнок?
Просериарила молодость• 12 октября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Так, не скаржуся на генофонд
А на психіку? Це незріло як мінімум, такі теми створювати.
Вирішувати лише вам з партнером . А не з форумом. Ростити ви будете. А тут 50/50 зайки-лужайки і ’навіщо плодити ніщету’.
Свідомі люди народжують за власними переконаннями.
Електрохарчування• 12 октября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Війни конкретно в нас нема
Ну, то народжуйте. Ніхто , крім Вас не знає який стан Вашого здоров’я і , тим більше , ніхто не знає яка буде вагітність і наслідки. Всі надіємся на краще і позитивне. Особисто я би не ризикувала, маючи навіть 1 дитину. Для мене вагітність і пологи це бррррр і ще раз брррррррррррррррррррр.
Електрохарчування• 12 октября 2023
Ответ дляШвидка Настя
І завтра не буде
Та хз шо воно буде. Хіба шо Ви живете десь Гренландії де точно немає путіна і мусульман і куди не дійде ядерка.
Електрохарчування• 12 октября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Ні, але не у войовничій країні , і щ хорошою армією
Насмішили. Блажен хто вірує.
Електрохарчування• 12 октября 2023
Ответ дляБоневтікла
Наши бабушки тоже жили в непростые времена и рожали во время войны наших мам)
Потому что похотливые мужики их имели как скотину , а бабское дело рожать как станок или абортироваться и хорошо, если после этого выживешь. Моя бабуля развелась с дедом после 4 детей и нескольких абортов, потому что бы не выжила. Приняла обратно на старости лет, когда уже из стоячего была засаленная куфайка. Ее двоюродная сестра умерла в родовой горячке оставив 5 ро детей 40-50 годы. Это бред ’а наши баааааабки’ . Один аборт переживи без наркоза или роды без обезболивания и нянченья акушерок и мужа рядом , а потом тяни как там наши бабки рожали. .
Електрохарчування• 12 октября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Материнські інстинкти
Инстинктами живут только животные. Человек - существо разумное.
Просериарила молодость• 12 октября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Материнські інстинкти
Людина має думати головою, а не інстинктами. Інакше коли третій підросте, перед вами знов стане порожнеча і думки ’а хто я і що мені робити’? А народжувати 4-те вже буде пізно. Вы хочете в декрет, аби врятуватися від цих думок. Займіться краще собою.
У вас хобі є? Може на роботу йдіть.
КучМала• 12 октября 2023
Ми планували і сумнівались 2,5 роки. То не виходило,то війна. Влітку мені виповнилось 38, я зрозуміла або зараз або вже ніколи, запас яйцеклітин вже не великий. Трохи пролікувалась і завагітніла. Звичайно зараз всі будуть думати,щоб виїхати. Але ми нікуди не збираємось. Просто хочеться ще раз бути мамою малюка. І так, надіємось на дівчинку після 2 хлопців,але це вже як вийде.