Швидка Настя• 11 октября 2023
Боюсь наважитися на ще одну дитину
Дуже хочу, але з іншого боку боюся якихось негативних змін в житті , проблем із здоров´ям. У вас були такі внутрішні відчуття, якщо об´єктивно все добре і можна народжувати ?
Результат:
вже голосів:
33 (33%)
Не було страху
32 (32%)
Був страх
19 (19%)
Результати
16 (16%)
Інше
Неначасі• 11 октября 2023
Ответ дляМрії у вирії
Если начнется мировой замес, а он начнется, то как думаете чем всё закончится?
І чим? Ядерка?
А що потім? Нащо це? Як і тим, хто в бункерах потім не вижити під час ядерної зими? Вони що собі вороги?
Уявляти і фантазувати можна що завгодно. Треба реалістично дивитись на речі
Кудлата хмаринка• 11 октября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Виїхали ще на початку всього
Ну тогда идите на форум той страны, где живете
Угги_в_горошек• 11 октября 2023
Ответ дляМрії у вирії
Ну если вы не понимаете, что сейчас именно происходит, то могу вам сказать что скоро конец всему. Я не религиозный фанатик, если что.
Сколько ещё ждать?
Неначасі• 11 октября 2023
Ответ дляБоневтікла
Наши бабушки тоже жили в непростые времена и рожали во время войны наших мам)
Іноді як птдумаю як в тих умовах жінки народжували, як піднімали на ноги дітей в голоді, холоді, бідності. Героїзм не інакше. Сьогодні часи не порівняти з тими. Із сталі просто люди були
Незламна Україна• 11 октября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Зачем Вам 3? Ну вот честно, Вы можете обеспечить полноценно 2 детей?
Играю_на_кларнете• 11 октября 2023
У меня не было уверености в муже, еще до влйны, хотя прожили не мало вместе, в итоге он выехал из страны ’ ради семьи’ при этом продав машину а потом сказал пиздуйте куда хотите)) и чтоб вы понимали, это человек о котором все говорят как мне повезло 😂 боже какой мусчина.
Українська зірочка• 11 октября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Бо я хочу ще дитину, мені її прямо не вистачає , уявляю якою вона буде , як буду виховувати, як вона піде в школу поруч. Це важко пояснити, внутрішні відчуття.
Зачем тогда эта тема? Рожайте.
Незламна Україна• 11 октября 2023
Ответ дляГаля-краля
А навіщо ще народжувати? У вас такий унікальний генофонд?)))
Наверное шоб мужа спасти,
Боневтікла• 11 октября 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Сколько ещё ждать?
Кого вы слушаете? Тот конец света предрекали пару столетий назад
Natali81-aa18• 11 октября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Довго думала і намагалася подалати свій страх перед пологовим
А скільки вам років?
Швидка Настя
• 11 октября 2023
Ответ дляНезламна Україна
Можу, питання не у фінансах, а внутрішньому страху, що щось може піти не так
Боневтікла• 11 октября 2023
Ответ дляНеначасі
У моей прабабушки было 13 детей и ещё кормила калеку бездомного после войны, выжили 12- прекрасные дети
Угги_в_горошек• 11 октября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Це ваша думка, в мене інша
Та у вас взагалі війни нема,дно!
Боневтікла• 11 октября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Вы как типа подразнить или срачи развести,мужа вывезли и пишете о третьем ребенке здесь
Швидка Настя
• 11 октября 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Та у вас взагалі війни нема,дно!
Нема, бо живу в іншій країні , що не так в моїй відповіді?
Боневтікла• 11 октября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Так шуруйте на форум другой страны, мы при чем?
Швидка Настя
• 11 октября 2023
Ответ дляБоневтікла
Він сам виїхав, його не треба нікуди вивозити
Боневтікла• 11 октября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Вы поняли о чем я, не выделывайтесь
Швидка Настя
• 11 октября 2023
Ответ дляБоневтікла
Вы поняли о чем я, не выделывайтесь
Вам теж ніхто не забороняв виїхати до війни
Незламна Україна• 11 октября 2023
Ответ дляШвидка Настя
А ну так Вам на форум той страны в которой живете и где у Вас нет войны и забот связанных с ней ...к слову 3-4дня назад в Израиле к примеру тоже не было войны (
Україна наше все• 11 октября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Що дасть вам народження третьої дитини? Яку потребу закриє?
Швидка Настя
• 11 октября 2023
Ответ дляНезламна Україна
В Ізраїлі війна десятки років
Швидка Настя
• 11 октября 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Материнські інстинкти
Боневтікла• 11 октября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Та мне не надо никуда выезжать,. Я таких троллей, как вы, как орехи щелкаю. Срача не будет
Швидка Настя
• 11 октября 2023
Ответ дляБоневтікла
Срач лише ви намагаєтесь розвести
Україна наше все• 11 октября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Материнські інстинкти
Що означає для вас материнський інстинкт, розкладіть на складові
Швидка Настя
• 11 октября 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Потреба дбати і виховувати ще одну дитину, спостерігати як вона росте і змінюється