Як для серії S.Хто має? Як Вам взагалі ця модель?
Маю ще S21. Кращий по багатьом параметрам.
Який у вас?
Ответ дляАлина-1240
Ультра 23.прикопаться не могу
Айфон не хочете?
InnaInna1306• 11 октября 2023
Ну логично) FE - значит, что параметры модели ниже, чем у флагмана.
english book• 11 октября 2023
Так FE, це спеціальна серія fan edition, для тих, хто хоче майже флагман, але не вистачає грошей. Економія на процесорі, камері, пам´яті, корпусі.
english book• 11 октября 2023
Хоча наприклад S20FE був бестселлером. Він коштував смішних грошей. Я багато людей на нього підсадила))
kotelok1512• 12 октября 2023
Ответ дляenglish book
В мене зараз. Задоволена))