Кили и Манджаро• 13 октября 2023
Так скучно ещё и дождь((
Кили и Манджаро
• 13 октября 2023
Ответ дляПотринділиця
Ого, офигеть конечно, страшно это всё, бедные люди( Я ужасно боюсь тревоги и особенно взрывов, начинается паника,плачу сразу, скорей бы этот ужас закончился (
Бедненькая(
18 мнеУЖЕ• 13 октября 2023
Ответ дляКотя_люлю
Всім серцем люблю Чорногорію. Брат в Барі живе 10 років ми часто в нього гостюємо.
Мы недавно тут, но уже навсегда.. Очень красивая страна..
IQ 80• 13 октября 2023
Ответ дляКотя_люлю
А, забула що тут можна тільки плакати))
Просто з розумінням ставтеся до співвітчизників, які в Україні і не бикуйте зі своїм плакати. Це не смішно людям, які живуть у війні. І це не додає вам поваги.
Я теж можу викласти сонячну фотачку Тіроля. Питання для чого щоб що?
Котя_люлю• 13 октября 2023
Ответ дляIQ 80
Я теж живу в Україні постійно , приїхала на кілька днів з дітьми до брата. З чого ви взяли, що можете повчати мене? Вам відомо, що пережила я за цю війну?
За собою слідкуйте, сердобольна яка)
Мені повага чужих людей зайва і байдуже що вони думають))
Ніякого виховання і такту, свій гірше ворога, ось ваше лице ))
За собою слідкуйте, сердобольна яка)
Дама_с_караваем• 13 октября 2023
Осенью всегда еле выживаешь. У меня ещё и ребёнок маленький: встань, когда темно, не спи ночью и бегай по дому днем😖 где моё полежать?😭
IQ 80• 13 октября 2023
Ответ дляКотя_люлю
За собою слідкуйте, сердобольна яка)
Давайте ще поміряємося тим, хто що пережив за війну. Теж чи не привід. Тактовна ви наша.
Котя_люлю• 13 октября 2023
Ответ дляIQ 80
Давайте ви підете далі...
Я тут нікого не повчаю , і що ви пережили мені байдуже. Відповіла так, щоб було зрозуміло))
Найщасливіша• 13 октября 2023
Ответ дляКотя_люлю
А, забула що тут можна тільки плакати))
Тактичность? Не, не слышали.
Найщасливіша• 13 октября 2023
Ответ дляКотя_люлю
Не))
А мне неудобно, я ни одной фотки еще не выставила.
Sakura-18cb• 13 октября 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Где солнце? У нас в районе пасмурно, Оболонский.
Печерские липки солнце
хутряна володарка• 13 октября 2023
Ответ дляLily-2020
Это как раз логично. Странно что вы не в курсе
Серйозно?)ви переконуєте мене що я дуже странна, бо мій настрій від погоди не залежить
хутряна володарка• 13 октября 2023
Ответ дляLily-2020
Еще раз прочитайте, может дойдет. Что за тупые выводы?
Ви читайте)Бажано з лінзою що збільшуює шрифт, але не впевнена що вам це допоможе)))Бо тупість це інше то не про лінзу)
IQ 80• 13 октября 2023
Ответ дляКотя_люлю
Давайте ви підете далі...
Якби ви реально пережили щось страшне, то таку б дурницю не писали. Ті хто реально пережив, здатен на співчуття та розуміння, а вам байдуже.