Неробименінерви• 13 октября 2023
За* не давати копійчану решту у супермаркетах і пакети по 1.20, сил нема
Зяблик протестант• 17 октября 2023
Ответ дляПокорительная
В Европе обычные пакеты не био выезде бесплатно. Хоть объешься этими пакетами. Это нас так развели
Не скажу про всю Європу, точно знаю, що в Італії пакети коштують 1 чентезімо. Навіть, якщо я брала банани без пакета, то на касі, вкладають в пакет і додають у чек.
Це точно з 2020 року, потім вже і в наз з´явились платні пакети
Зяблик протестант• 17 октября 2023
Ответ дляНеробименінерви
от
Насправді, це не так. Пакети платні були ще раніше, ніж у нас.
Можливо, не у всій Європі, але в Італії точно
Покорительная• 17 октября 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Чехія, Польша, Німеччина безкоштовно точно
Зяблик протестант• 17 октября 2023
Ответ дляПокорительная
Не буду заперечувати, не знаю, заради цікавості, перепитав у друзів, що там живуть