Повелитель бітка• 14 октября 2023

Ви везли котів у Норвегію чи лишили на родичів?

Є можливість виїхати всією сімʼєю. Досі не визначились, як бути з тваринами. Не брати їх зараз, так як самим потрібно облаштуватися, а це стрес для них, треба буде змінити декілька місць проживання. Тягнути одразу речі, дітей, котів. Можливо коли остаточно буде відомо з приводу житла - забрати котів, якраз потепліє.
А з іншого боку, чи зможемо отримати житло, в яке можна буде з тваринами, якщо на початку ми будемо без них?
Поїздка на носі, а я ніяк не можу визначитись, як краще. Чоловік сказав, що підтримає моє рішення.
Як зробили Ви, хто так само виїздив ?
Любовь Калистратовна• 14 октября 2023
Вам правильно пишут, если не заберете сразу, потом не заберете совсем или очень долго не сможете.
Шукаю стакан• 14 октября 2023
Ніхто не написав, про цікаві подробиці життя котів.
Але, багато інформації, що вони люблять і можуть повертатися до свого першого місця, де були... Куди б їх не вивезли...
І тільки перед смертью покидають оселю, і йдуть на своє кладовищє...
Секс-Бомба• 14 октября 2023
Ответ дляШукаю стакан
какой брeд. у подруги кошка здоxла за xолодильnиком, дома жила только в морозы и дождь. свой дом.
Електрохарчування• 14 октября 2023
Я бы своих животных никогда не оставила.
Вы ж знаете, что титры обязательны для выезда. И карантин после сдачи крови - 3 мес. Если их нет, то думать Вам быстрее надо.
Шукаю стакан• 14 октября 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Вибачте, я про сільську місцевість.
Коти не бувають у приміщенні, ніколи. Живуть на вулиці.
Був один домашній, ми переїхали, а він повернувся назад...
Але це була не квартира, а особняк...
Na kablukah• 14 октября 2023
Ответ дляSo_so
Лагерь Роде, Норвегия.
Этот лагерь на несколько дней.
И можно было легко его избежать и поселиться в ожидании распределения в муттак в отеле Скандик,а не Роде
Na kablukah• 14 октября 2023
Ответ дляСадоводница
А если есть все документы,сертификат о вакцинации и чип?тоже нужен карантин?
Насколько я помню,то нет.
Но может уже что-то изменилось
Нужно в официальных источниках уточнять.