Модница 80х• 15 октября 2023

Достаточный ли повод не общаться со свекровью? Рассудите.

Свекровь и свекр живут за границей со своей дочкой и внучкой. Сын с семьей приехали по их приглашению, жили у них в доме пару месяцев, оплачивая небольшую аренду (важно). Пока дочь свекрови была в загулах, невестка бесплатно ухаживала и за ее 5 летним ребенком, мыла, кормила, гуляла и спать укладывала, тем временем мать ребенка была с бойфрендом, подживала там, забив на дитя. Так прошло пару месяцев.

И вот дочь свекрови порвала с парнем и вернулась домой на постоянку. Видя что ребенок очень уже привык и тянется к невестке, она заметно ревнует.

Далее начались какие то мелкие скандальчики с подачи золовки, свекровь конечно же поддерживала дочь. И в таких скандальчиках пару раз было сказано, а не сьехать ли вам. Невестка сразу же нашла квартиру и семьей переехали, заплатив огромную для них сумму, которую они копили на свое жилье в Украине.

Далее ситуация усугубилась, так как невестке пришлось все тянуть на себе. Ее муж по состоянию здоровья может работать только частично (это и раньше так было и свекровь знала(!)), не в состоянии обеспечить семью. Здоровье невестки очень пошатнулось из за тяжелой работы, на работу полегче нет возможности устроиться, так как зп не покроет расходы семьи.

У невестки скорее всего психологическая травма - она к ним с душой, а ее использовали как бесплатную няньку и выбросили. Теперь она оказалась заложницей ситуации, работая как лошадь, просто чтоб покрыть расходы. Школа закончится и они вернуться. Но свекровь звонит и пишет спустя время, видно хочет общаться. Невестка не хочет отвечать и видеть их. Верно ли она поступает?
Или здесь ничего страшного, обычная ситуация, бывает с каждым? Продолжать общаться как ни в чем не бывало?
Или может невестка виновата что приперлась с семьей, хоть и по приглашению. Рассудите.
State_state• 15 октября 2023
Ответ дляМодница 80х
Якщо вона б знала що треба буде зїзжати, то не поїхала б туди.
Тобто дорослі люди і хтось їм винен що їх запросив і не кружив? Що за манера не розраховувати на себе?
автор Модница 80х • 15 октября 2023
Ответ дляТашаНаташа
Ну и добавлю, она потом раза 3 звонила и говорила, что они не так все поняли и если нам на съеме плохо, чтоб возращались. Поэтому это конечно повлияло на отношение и возможность дальнейшего общения.
Да, в таком случае это многое смягчает. Сестре они не предлагали так, наоборот она вещи какие то не успела забрать сразу, так они сами это скинули в ящик и выставили во двор, где под дождем намокло. Мерзковато было ей
lyudai• 15 октября 2023
Ответ дляМодница 80х
Так на аренду, ліжка і тд дуже багато витратили. Насправді то була гарна частка на квартиру в Україні
Навіщо? Треба було вертатися назад. Таке враження, що люди спочатку роблять, а потім вже думають.
ТашаНаташа• 15 октября 2023
Ответ дляМодница 80х
Ой, жесть, я б не общалась больше. Нафиг надо. Померла так померла (с)
автор Модница 80х • 15 октября 2023
Ответ дляТанюша
Автор , Я розу мію що ви любите свою сестру.
Але з сторони нейтральної.
Є сім´я, окрема ячейка. Вона приймає ті чи інші рішення і несе за них відповідальність.
І приймаючі певні рішення треба бути готовим до того що не все піде за планом, треба мати план Б

Зі сторони у вас ситуація зовсім не погана.
Вашій сестрі дозволили пожити кілька місяців за мінімальну оплату.
У багатьох такого не було.
То чому б не бути вдячним за ці кілька місяців
Розумієте, вони в країні де немає соціалу і аренда дуже дорога. План Б був просто повернутись, але то було літо коли всі канали гуділи про заес
kuskus• 15 октября 2023
Ответ дляМодница 80х
Я думала я все написала доступно. Про дитину написано, бо невістку використали як безкоштовну няньку.
А нащо вона ту дитину гляділа? В неї своїх дітей нема? І коли ж вона встигала, працюючи на важкій роботі? Чому свекруха не дивилась за дитиною, вони ж живуть разом, мабуть вона весь час це й так робила
бобкина• 15 октября 2023
Никаких больше сближений со свекровью.
автор Модница 80х • 15 октября 2023
Ответ дляТашаНаташа
Ну жили они платно, а она еще и бесплатно сидела с ребенком.
Ситуация очевидно проблемная, что пока дочь гуляла невестка была удобна, а стало больше людей в доме, то стали ненужны и не тему. Плюс ссучность дочки. Это жизнь. Людей адекватных меньше, чем неадекватных.
Да, все верно вы написали.Поэтому она чувствует себя подавлено, как ее использовали.
автор Модница 80х • 15 октября 2023
Ответ дляПарова Машина
Я не знаю в якому місті вони збирались квартиру купувати, у нас однушка 30 тисяч коштує мінімум, третину суми на переїзд витратили, десять штук? Та навіть якщо б так, такі заробітки розтягнулись би на не один місяць а те й рік. І так ясно що стільки жити з родичами було б неможливо. Тому вважаю що тут нема винуватих, і та і інша сторона видно не дуже собі уявляла як це буде на практиці і вийшло як вийшло.
Так, десь рік вони планували жити там. Це будинок, місце було. Навідь після їх виселення та кімната пустує.
ТашаНаташа• 15 октября 2023
Ответ дляМодница 80х
Это опыт. Со свекровями редко этот опыт удачный. Слишком близкие родственники, но слишком мало общего и информации, потому что по сути чужая семья.
kuskus• 15 октября 2023
Ответ дляМодница 80х
Работа до пять, дети остальное время до ночи
А хто з дітьми сидів до пʼяти чи де ті діти були? Як чоловік виїхав?
kuskus• 15 октября 2023
Ответ дляМодница 80х
От з цього місця взагалі не віриться
Vailly• 15 октября 2023
Извините, я б максимум пахала только ради себя и ребёнка, тянуть на себе мужчину, хоть и мужа, не стала б, тем более ценой своего здоровья.
Не понимаю невестку!
автор Модница 80х • 15 октября 2023
Ответ дляТанюша
А давайте подумаємо. Скоріш за все житло у свекрухи не у власності а орендоване. Тож сестра автора з чоловіком просто платили частину цієї оренди. Що логічно.
По поводу ’ гуляла’ . Хтось вже поставив штамп ( автор? Сестра?) А чому не ’ влаштовувала особисте життя’?
В цій ситуації ну дуже б хотілось послухати сторону свекрухи
Житло їхнє. Гуляла, свекруха їй так сама говорила, що дитя кинула і в загулі тижнями. Тобто могла забігти принести клубники дитині наприклад і знову нема. Дитина сама по собі була, в вікно дивилась ночами.
koma• 15 октября 2023
Свекруху зі свекром тільки шкода в цій ситуації: своїх дітей виростили, випустили, ті діти народили вже своїх дітей, а від ’цицьки’ не відірвались. Свої дорослі проблеми вішають на батьків.
Vailly• 15 октября 2023
Ответ дляМодница 80х
Ну як навіщо, черпез війну їхали, не на курорт же
Ну не знаю, я из Киевской области и мы не уезжали, а тут такие все нежные, 2 года прошло, можно возвращаться!
автор Модница 80х • 15 октября 2023
Ответ дляVailly
Так Київська обл вже давно гуде гуляє, вони з іншої більш небезпечної
snejs• 15 октября 2023
Ответ дляRemensa
А должен быть повод? Просто ’ не хочу’ – этого не достаточно?
А разве это нормально в семье не общаться просто потому что не хотят, без всяких поводов? У вас есть дети? А что если они просто не захотят с вами общаться?
Парова Машина• 15 октября 2023
Ответ дляМодница 80х
Рік жити з двома сімʼями на одній території? Вибачте, ваша сестра дуже наївна чи я не знаю як це назвати. Неможливо такою кількістю людей в домі жити дружно і не сваритись. Мені якось довелося пожити вже дорослою з мамою і старшим братом в трикімнатній квартирі, і навіть це було нестерпно, я півроку протрималась, а тут бабушки, діти, жінки, чоловіки…
олена олена• 15 октября 2023
Ответ дляМодница 80х
А свекри не нянчили ? Якби невістка не приїхала, якось би обійшлися, коли мама до коханця пішла.свекри б дитиною займалися. Думаю ця роль сильно прикрашена у вас
snejs• 15 октября 2023
Ответ дляМодница 80х
Ее муж имеет проблемы со спиной, работает частично, это максимум что может пока. Она бы не ехала изначально если бы знала что надо будет полностью оплачивать отдельное жилье
Может им в Украину вернуться?
snejs• 15 октября 2023
Ответ дляМодница 80х
Так а невестка пока нянчила не работала?
автор Модница 80х • 15 октября 2023
Ответ дляолена олена
Не нянчили, дитина ходила не чесана днями, телефон дивилась і все
автор Модница 80х • 15 октября 2023
Ответ дляsnejs
Может им в Украину вернуться?
Так, вони так і зроблять.
Авокада• 15 октября 2023
у того ребенка была бабушка пусть бы ухаживала,вас никто не заставлял.
теоретически трудового стажа требуется ок 30лет.
как так упахалась женщина за период менее года?не шпалоукладчицей же трудилась.

и да,если семья не богата- то приходится работать всем, всю жизнь и прынцессам тоже.
а вот кем - то, как говорят, кто на кого учился.
snejs• 15 октября 2023
Ответ дляМодница 80х
Я так розумію що якщо батьки чоловіка запросили, то мали б уже далі так проживати, вони ж їм платили за кімнату чи дві кімнати. Це і був план їх, попрацювати і заробити на житло в ЦУ, бо самі з прифронтової. А вийшло, що все витратили на аренду щоб заїхати
Так нужно было дальше жить как и договаривались,а вот это вот гордость, психанули, съехали, теперь без здоровья, кому оно надо было?
автор Модница 80х • 15 октября 2023
Ответ дляАвокада

Тут питання по типу відносини свекруха - невістка
Танюша• 15 октября 2023
Ответ дляМодница 80х
Ви знаєте. В мене ситуація була плюс мінус така як у вашої сестри. Ми виїзджали з окупації до родичів чоловіка , які казали ’ живіть скільки захочете’. Але ч мене було і є усвідомлення що хороші гості на 3 дні ( ну нехай 2 тижні) а потім завжди будуть конфлікти , бо дві сім´ї під одним дахом це завжди конфлікт інтересів. Тому ми дуже вдячні сестрі чоловіка що нас рідтримали Але на наступний день ми шукали окреме житло.
Як бачите війна затягнулась вже майже на 2 роки. За цей період ми б зїли одна одну.
І вже б я забула про те що ця людина дала мені своє ліжко в тяжкий час. А я б злилася що вона мені вказує що робити. А сестра злилася бо ми невдячні переселенці.
автор Модница 80х • 15 октября 2023
Ответ дляsnejs
Декілька разів вже було сказано. Хоч вона сумки зібрала просто додому їхати, але тоді новини були не дуже
vikohka• 15 октября 2023
Ответ дляМодница 80х
так, а чeго оnи сразу ne уexали nазад, зачeм тратить кучу дeneг nа сьeм? eсли всe равnо будут возвращаться?