Сон і дрімота• 15 октября 2023
Дочка 16 років заявила, що лесби
Вчора побачила відео ,як дочка цілується з однокласницею на концерті,тобто не приховують цього ,поговорили каже ,що її приваблюють тільки дівчата,зустрічається з нею вже 5 місяців,що від хлопців її нудить Я як мама ,кажу що спочатку потрібно здобути освіту,роботу добру ,а тоді визначатись з своїм особистим життям.На скільки серйозно до цього ставитись,як реагувати ?
ВыФсеВрете• 15 октября 2023
Ответ дляКривая спроса
Відправляйте на свої хліба, краще в інше місто. Або до подружки жити,зразу попустить. Віяння заходу
А веяния украины давать старым за гривны. Лишь бы что-то оплачивал. 👍
Библиотекарь• 15 октября 2023
Ну хай собі зустрічаються. Старша школа, там багато парочок вже. Чи там дівчина якась маргіналка?
Библиотекарь• 15 октября 2023
Ответ дляВыФсеВрете
#етодругоє
Сон і дрімота
• 15 октября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Заявила ,що вчора розійшлись з нею ,а зустрічались 5 місяців,біда,цілий день проплакала ,каже що я не розумію,що в неї це серйозно
Просто Фіфа• 15 октября 2023
Ответ дляСон і дрімота
Дякую, підтримали,Теж так думаю
Вона має зараз дослідити свою сексуальність, щоб знати що їй ок, а що ні, на що відгукується тіло, щоб оргазм для неї була норма, а не за щастя! І з жінкою, ну як мама мамі, куди безпечніше у плані вагітності.
Библиотекарь• 15 октября 2023
Ответ дляСон і дрімота
Ну а ви зрозумійте. Мабуть, у всіх було те саме перше кохання) І багатьох так само ’ніхто не розумів’)
Кучерявочка• 15 октября 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Господи. І цілувалися з подругами і спали. Заміжня вже 15 років, дружу з тими ж подружками. Згадуємо-сміємось) Це молодість, гормони, розслабтесь!
ми теж так робили, але приховували це, я навіть не уявляю, щоб сказала про це відкрито мамі
Просто Фіфа• 15 октября 2023
Ответ дляКучерявочка
Ну я казала, але вже як заміж вийшла. Мабуть, від стосунків залежить.
Сон і дрімота
• 15 октября 2023
Ответ дляКучерявочка
Вона теж боялась реакції,але влітку були натяки,тому я була морально готова трішки,тому спокійно поговорила і вона більше розкрилась все таки думаю ,що переросте,так як визначитись чи ти лесбі, не будучи ніколи з чоловіком не можна і ще в такому віці,їй ще і немає 16 .Зараз забагато цієї пропаганди нетфлікс повно фільмів,тік ток і т.д
БезПаспортаНеПродаю• 15 октября 2023
Ответ дляСон і дрімота
Таких людей близько 5 відсотків, все інше мода або або саманезнаю що хочу. У моеї доньки подруга була така, так там би дійсно до психолога, у дитини проблеми з батьками, друзями, нервами, але вона каже, що з орієнтацією.
Майская киска• 15 октября 2023
Ответ дляСон і дрімота
Ця пропаганда не змінює орієнтацію. А просто дозволяє до своєї особливої орієнтації ставитись спокійніше.
Уравнобешенная• 15 октября 2023
Ответ дляСон і дрімота
Може і переросте, а може й ні...різні ситуації бувають. Ви, як мама, повинні просто її підтримати.
Там вам вище писали, як цілувались і спали з подругами. Ну особисто у мене такого не було. Завжди подобались хлопці, подружки - це подружки, не більше.
Ответ дляСон і дрімота
Ще й в школах пропаганда ЛГБТ, зміна статі. Батьків позбавляють батьківських прав і відбирають дітей за те, що батьки щось говорять проти одностатевих відносин або не дозволяють своїй дочці/сину підлітку змінити стать.
Сладко-соленая• 15 октября 2023
Не влазьте и не обсуждайте. Может, просто подростковые закидоны и попустит со временем. Главное, чтоб сейчас не ушла в глухую оборону и не упёрлась в желании отстоять себя любой ценой. А если в самом деле - штож, все равно ее не переделаете.
Голена блондинка• 15 октября 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Лучше так, чем шалава и с каждым встречным под кустом
а что это взаимоисключающие явления?))
а под кустом с каждой встречной можно?)))
Сон і дрімота
• 15 октября 2023
Ответ дляСладко-соленая
Так і поговорили ,що буду любити її не залежно з ким Вона буде жити в майбутньому чи чоловіком чи жінкою,але зараз час присвятити навчанню ,вчиться в медколеджі ,щоб потім мати добру роботу,фінанси ,а тоді думати про свої вподобання і особисте життя, з ким жити спати
Бараболька• 15 октября 2023
Ответ дляКучерявочка
Ну не всі ж так робили,я не робила,ніколи і не хотілося дівчину цілувати
Попельшка• 15 октября 2023
Ответ дляПросто Фіфа
я тоже так думала, что безопаснее вроде как. Но есть тенденция удалять грудь. вот это страшно
Карма хамелеона• 15 октября 2023
Ответ дляПопельшка
ага, і потім все життя на гормонах щоб виглядати як чоловік. як тільки без гормонів, тоді все знову жінка, природу не обманеш. І на все життя клієнт фармакомпанії, ха ха, підтримуйте, чого ж.
Кучерявочка• 15 октября 2023
Ответ дляЖена аллигатора
как гормоны на это могут повлиять?!
Напрямую,если вы не в теме,то хотя бы молчите
Кривая спроса• 15 октября 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Старые искали девочек из неблагополучных семей за пару копеек. И сейчас это педофилия делают
Кривая спроса• 15 октября 2023
Ответ дляСон і дрімота
Ура ура
Кучерявочка• 15 октября 2023
Ответ дляБараболька
Це був період коли з хлопцями ще страшно,а вже хочеться. До лесбі це ніяким боком. І я наприклад втратила цноту в 18. А хтось не боявся трахатися з 14 ти з хлопцями
ВыФсеВрете• 15 октября 2023
Ответ дляКривая спроса
Для ее возраста, старый будет и 40-42. Который купит ей косметику и она будет благодарно сосать.
ВыФсеВрете• 15 октября 2023
Ответ дляСон і дрімота
Вы говорите как 85 бабка. 👎🤮