Пффф 100%• 15 октября 2023

Порадьте, що робити

Познайомились на свінг сайті з хлопцем та його другом,познайомились ,поспілкувались
Я поцікавилась чи не знайшли вони ще когось ,пояснила,що для мене паралельні сексуальні відносини неприйнятні,так як потім ще дорого за свій рахунок обійдеться лікуватися
Він такий -’звісно ні,ми з тобою все вже обговорили та познайомились,не переживай ми нікого не шукаємо’

І от в мене на тому сайті два акаунти ,і я зробила підставного персонажа та написала тому із ким ми познайомились,він відповів ,далі перешли в тг,моєму підставному персонажу відповів,що нікого на сайті не вдалося знайти щось не густо типу там
І коротше кажучи вони хочуть зі мною зустрітися і потім той з кому написала мій підставний персонаж він з нею хоче зустрітися,я так зрозуміла це в один день все має бути,мій підставний персонаж поцікавився чи зустріч буде із продовженням і за презіки теж, він відповідає,-’що так,а чому ні ,головне бажання’
А мені ці двоє розказують,що шукають не на раз,а на постійно !

Які мають бути мої подальші дії?
Наполеон Бонапарт• 15 октября 2023
Шлите их лесом)
КаваЗМолоком• 15 октября 2023
Свингерский триллер прямо. Покажите им переписку, обматерите и скажите пусть между собой ипутся, сволочи такие.
Трейдер кріпти• 15 октября 2023
Знайдіть п´ятого
автор Пффф 100% • 15 октября 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Шлите их лесом)
А як сформувати це?)
Типу ви хотіли мною скористатися і далі піди ,тому ідіть на...?
Мати тріля• 15 октября 2023
Значит искать дальше, какие еще здесь могут быть действия?
автор Пффф 100% • 15 октября 2023
Ответ дляМати тріля
Тому що ці виходить брешуть ?п
Принаймні один із ним так точно ,а ж не знаю чи між собою вони це обговорювали
автор Пффф 100% • 15 октября 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
А як показати ?
Скріншот скинути ?
Нагайна• 15 октября 2023
Вы серьезно ищите на свинг сайте людей, которые будут только с вами?)) Во, вы наивная))).
Мати тріля• 15 октября 2023
Ответ дляПффф 100%
Тому що ці виходить брешуть ?п
Какая разница обговаривали они это между собой или нет? Стратегически они явно строят планы не такие, которые озвучили вам. Искать дальше.
Котя_люлю• 15 октября 2023
Що за сайт? Я теж хочу
автор Пффф 100% • 15 октября 2023
Ответ дляНагайна
Ну так мова взагалі про те,що той хоче мабуть спочатку із моїм персонажем потрахатися,а потім зі мною,мені це не ок
Слова розходяться із діями дуже
автор Пффф 100% • 15 октября 2023
Ответ дляМати тріля
Дякую!
автор Пффф 100% • 15 октября 2023
Ответ дляКотя_люлю
Що за сайт? Я теж хочу
Свінг
автор Пффф 100% • 15 октября 2023
Ответ дляКотя_люлю
Що за сайт? Я теж хочу
А що хочете?
КаваЗМолоком• 15 октября 2023
Ответ дляПффф 100%
А як показати ?
Скріншот скинути ?
Скажите, что знаете персонажа N (подставного) и договоренность отменяется )) И вообще, мне непонятно, зачем заморачиваться: Петя и Вася, трах@ться не будем, другие планы, нашла компанию получше и вообще вы не в моем вкусе. Все) Щас ещё ножкой шаркать непойми перед кем.
Томатико• 15 октября 2023
Поділитися сайтом, теж хочу собі різноманіття пошукати
автор Пффф 100% • 15 октября 2023
Ответ дляНагайна
Вони це мені розказали так,що шукають одну постійну для такого формату,і я не наївна раз вирішила перевірити їх
Вільний митець• 15 октября 2023
Яка я стара стала
автор Пффф 100% • 15 октября 2023
Ответ дляТоматико
Свінг,там багато додіків не раджу дуже
автор Пффф 100% • 15 октября 2023
Ответ дляВільний митець
Яка я стара стала
Мені 24)))
Нагайна• 15 октября 2023
Ответ дляПффф 100%
Даже, если бы они отказались. Какая вероятность, что вы у них одна? И по одному, когда они, откуда вы знаете у кого сколько партнёров и каких? Наивная всё-таки.
Добротная• 15 октября 2023
Ответ дляПффф 100%
А як показати ?
Скріншот скинути ?
Не
Ксерокопию 😂
Вільний митець• 15 октября 2023
Ответ дляПффф 100%
Мені 24)))
Дівчинка ще зовсім)
автор Пффф 100% • 15 октября 2023
Ответ дляНагайна
Не наївна, просто не хочуть саме із ними нічого мати
автор Пффф 100% • 15 октября 2023
Ответ дляДобротная
Не
Ксерокопию 😂
Новою поштою прислати?
Забрызжу ядом• 15 октября 2023
Прикольно . Женщины жалуются , что один изменяет, а Вам автор сразу двое.
автор Пффф 100% • 15 октября 2023
Ответ дляВільний митець
Дівчинка ще зовсім)
Ось тому і не хочу із кожним зустрічним отамиким балабол спати
автор Пффф 100% • 15 октября 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Ні,я не вкурсі ,чи вони обговорюють мого персонажа між собою
Конотопська відьма• 15 октября 2023
Назначить встречу от себя и от персонажа)
Только на их территории или чтобы они сняли что-то. Чтобы ждали вас)

Выйдет так,что их кинут один раз,они будут очень расстроены и будет надежда,что что-то получится со второй девушкой) а вторая их тоже кинет
автор Пффф 100% • 15 октября 2023
Ответ дляКонотопська відьма

Вони зараз і чекають на мене від мене