Аль де Барановна• 15 октября 2023
Губи. От навіщо?
Фото у відкритому доступі. Викинуло рекомендації. Зайшла подивитися яка та дівчина була. Ну реально, зараз хіба можна на ці губи дивитися. І це ж таке у 99%. Тільки не пишіть - головне що їй подобається. Ну не може таке подобатися, тільки ж хто признається. А якщо говорити про думки чоловіків, то взагалі жодного не чула, щоб сказав що оці губи вареником, то краса.
Аль де Барановна
• 16 октября 2023
Ответ дляmalinovayamalina
А навіщо ви хочете самозатвердитись на фоні обсирання інших?
Це з чого такі висновки?
У мене єдине запитання навіщо?
Якби у мене подруга зробила собі таке, то я б її і запитала. Показала б дві її фото і хай би мені пояснила у чому прикол двох вареників на обличчі. І що вони змінили у її житті. А так можу тут. Правда, відписалась лише одна власниця наколотих, правда сказала що різніці ніхто не бачить між до і після. Сподіваюся, що так і є. Бо коли тут показати Шер, то всі напишуть, фу перебор, чокнута. А якщо подруга з собою таке робить, то дівчатка говорять - не обсирай, не самостверджуйся, скажи що все добре, їй гарно.
А насправді, може хоч одна з дівчат, яка вже запланувала це дійство з собою зробити, погляне на дві фото з огого різницею і передумає робити з себе урода.
У мене єдине запитання навіщо?
Да_Я_ТакаЯ_• 16 октября 2023
Ответ дляАль де Барановна
Покажете фото, лише губ. До і після)
Аль де Барановна
• 17 октября 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Різниці не бачу, тому оцінювати не можу. не можна порівняти дві однакові губи і сказати де краще)
Єдине хочу сказати, що добре, що нічого не змінилось. Вам пощастило!
Да_Я_ТакаЯ_• 17 октября 2023
Ответ дляАль де Барановна
На фото і правда не видно, вживу помітила тільки мама мінімальні зміни.