Пригощаю кашею• Изменено 16 октября 2023
Хочу другу дитину попри війну
Попри непросту ситуацію з близьким, що хворіють і безхатченки тепер . Я божевільна?
Петриківна• 16 октября 2023
Ответ дляПригощаю кашею
10 рочків.
Майже
Я так и подумала. Моему 13. Вытрепанные нервы он мне дарит, зареванный фэйс и мешки под глазами
Пригощаю кашею
• 16 октября 2023
Ответ дляGaleTTa
Я не осуджую, але для мене люди які зараз народжують дітей в Кривому Розі виглядають як крейзі інфантіли. Такий ппць навкруги. Ну якщо виїхати потім народжувати в Аргентину))) то одне, а якщо залишатись тут, то сюр.
В Аргентину🤣
Ну-ну.
Ви про Аргентину щось знаєте окрім того, що це дуже далеко від України?
Ну-ну.
Пригощаю кашею
• 16 октября 2023
Ответ дляПетриківна
Кожному своє.
«в одно окно смотрели двое»
Треба підробіток• 16 октября 2023
Ответ дляTaFo
ви зобов´язані забезпечити дітям безпеку, їжу, житло та освіту.
Ось такі цікавенькі)))). Якщо так, то тоді майже всі батьки, що в Україні, не дають своїм дітям повну безпеку і норм освіту, бо прилітає по більшості міст, десь частіше, десь рідше, але ризики всеодно є. Те ж саме і з освітою. Відчепіться від автора. Якщо відчуває, що хочуть і можуть, нехай народжують, їй же не 25 вже. Війна скінчиться , а дитинка буде! Якщо чекати ’покращення’, то можна й не дочекатись(
Грабля• 16 октября 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Хочу мати двоє дітей.
Дитина мені дарує щастя і позитивні емоції.
У мене хороший чоловік і прекрасний тато для нашої доньки.
Нехай ще одне дитя буде щасливе.
Я одна в сімʼї і шкодую про це
Нехай ще одне дитя буде щасливе.
Я одна в сімʼї і шкодую про це
Хочете то народжуйте
Петриківна• 16 октября 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Кожному своє.
«в одно окно смотрели двое»
Вот-вот. Я тоже была такая умная . Рожайте. Переходной возраст +ревность ко второму. У вас какой этаж? Посмотрите в окно
Пригощаю кашею
• 16 октября 2023
Ответ дляGaleTTa
Звісно знаю. Ну ну- це зараз народжувати живучи в Кривому.
Я думаю що не дуже)
Бо якийсь не вдалий приклад.
На циголках• 16 октября 2023
Якщо є бажання, то народжуйте. Життя триває, я не побоялася народити, правда першу дитину в Запоріжжі і насолоджуюся материнством
Виннипуховна• 16 октября 2023
Ваш муж защищён от мобилизации?
У Вас есть возможность жить с детьми в безопасном месте?
Тогда рожайте.
Фима Собак• 16 октября 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Ні, мені 35.
Необхідне моя дитина має.
И мне 35, вот недавно родила вторую дочку, Киев. Рожайте, война закончится, а ребенок будет.
Мастер Класс• 16 октября 2023
Ответ дляНа циголках
А чого не переїхати з Запоріжжя? Що вами керує?
Грабля• 16 октября 2023
Ответ дляФима Собак
Вітаю
Весела пiсенька• 16 октября 2023
Ответ дляТреба підробіток
Що в вашому розумінні все необхідне? Будинок на березі океану і яхту?
Ви може читали пост автора. Жила нема, рідні хворіють, скрутне становище. Ви б народжували?
Петриківна• 16 октября 2023
Ответ дляМастер Класс
Куди і за що?
Треба підробіток• 16 октября 2023
Ответ дляПетриківна
Про ревнощі - то окрема ситуація, бо то егоїзм. Ще більше в одне місце дути потрібно. У нас у знайомих теж одна дитина , яка говорить, що якщо народять ще, то він з якогось там поверху стрибне. Так вони і ні-ні. Це ненормально, дитина - це дуже важливо, але він не пуп землі, тому в даному питанні ну явно не в нього питати.
Мастер Класс• 16 октября 2023
Ответ дляПетриківна
Куди і за що?
А на дитину треба меньше? Чи вона обійдеться?
Весела пiсенька• 16 октября 2023
Ответ дляМастер Класс
А ви закордоном?
Забрызжу ядом• 16 октября 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Ні, мені 35.
Необхідне моя дитина має.
Це у вас бабуся, мама онкохвора перересенці та вітчим у окупації? Це ви витрачаєте 15 тисяч із 22 зарплати на їх утримання? Що ж, народжуйте.
Треба підробіток• 16 октября 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Про все необхідне написали Ви, а я уточнила). Для когось вашого ’необхідного’ теж мало. Автор не писала про те, що в неї немає житла. Вона написала, що все необхідне її дитина буде мати.
Петриківна• 16 октября 2023
Ответ дляМастер Класс
На дитину треба значно менше, ніж на оренду у Львові, особливо, якщо це друга дитина.
У мене дохід 40т в Харкові і своє житло. Максимум при переїзді 8-12т , чоловік взагалі не може поїхати з міста, він співробітник силового відомства. Та й робота , яку йому запропонують , це теж буде 10-20т. От я і питаю, куди і за що?
Весела пiсенька• 16 октября 2023
Ответ дляТреба підробіток
То перечитайте, там два речення всьго. Чи вам не знайоме слово безхатченки?
Сиреневая цапля• 16 октября 2023
Выбор за вами. Но я бы не рожала. Ещё неизвестно что будет завтра и куда придётся бежать.
Мастер Класс• 16 октября 2023
Ответ дляПетриківна
Тоді питання нащо народжувати де вибухи майже кожного дня
Весела пiсенька• 16 октября 2023
Ответ дляТреба підробіток
До того ж в скрутному становищі дитина не може мати необхідного мінімуму навіть по харчуванню і розвитку.
Н@Диете• 16 октября 2023
Милая автор,90 проц украинцев живут обычной жизнью.Вы умничка,рожайте.У вас и малыша все будет хорошо!Если вы из прифронтового,может,лучше переехать на время или навсегда.Беременных сейчас очень много вижу
Ms. При теле• 16 октября 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Не знаю щодо мене але ви за себе досить красномовно говорите.
Автор, желание ваше вполне нормальное. Очень даже хорошее, положительное желание. Только попробуйте всё таки с мужем прикинуть сможете ли потянуть ещё одного члены семьи. Впринципе, если ребёнок здоров то ему много и не надо -молоко да мама. Ну и может подсобирайте деньжат на всякий случай.
Петриківна• 16 октября 2023
Ответ дляМастер Класс
Так получилось. Время уходит. Позаботиться о своей старости . У всех свои аргументы