Менее Более• 16 октября 2023
Що це таке мені прийшло за газ?! До кого звертатись?
Сьогодні перший день як увімкнули опалення. Таку цифру я бачила тільки взимку. Що це таке? Куди звертатись?
Менее Более
• 16 октября 2023
Ответ дляРазгуляшка
Ми все літо платили від 250 до 400 грн. Ви ні?
І я так само
Менее Более
• 16 октября 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Це плата за ФСГ. Мені ще влітку таке прийшло
За що? Яке фсг?
Бритоножка• 16 октября 2023
Кременчук, за 43- метрову квартирку цілий рік, літо включно, нараховують окремо по 998 грн за опалення - це те підвищення, на яке неможна підвищувати. Це плюс до самого опалення, не платимо, хай йдуть до дупи.
Менее Более
• 16 октября 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Это на премии руководителям Киевтеплоэнерго.
Чого вы репетуете?
ЗабежАЛОЧКА• 16 октября 2023
Не, кроме шуток, а что, все что начисляют эти дармоеды народ добросовестно оплачивает?
Они просто с потолка цифры рисуют, никаких обоснований, договоров, шлют платежки и все такие ну ок, оплатили🤷♀️
Забула що?• 16 октября 2023
Ответ дляМенее Более
За що? Яке фсг?
ви з Марсу завітали? це функціонування системи гарячого водопостачання, з травня 2022р сплачуємо, прокидайтеся