ФруктЕщеТот• 16 октября 2023

Хто видаляв жовчний лапароскопом? Розкажіть про операцію, дуже сильний страх

Дівчата, розкажіть як все пройшло. Як довго в лікарні, чи дуже боляче після, як ходити в туалет потім ? Чи треба гастроскопія перед операцією? Від страху просто погано вже(
Просто звязда• 16 октября 2023
Мамі видаляли. Через два дні відпустили додому. Пару місяців була на дієті, схудла. По іншим питанням не підкажу.
Важливо знайти досвідченого лікаря
Коко Шанель• 16 октября 2023
мне удаляли. в больнице дня четыре потом, первые сутки больно, потом норм. вставать можно и нужно почти сразу, буквально через пару часов, так что и туалет ходила сразу. все бы ничего, но у меня было очень редкое осложнение, так что еще несколько месяцев выгребала. Стандарно же - через несколько дней уже дома, еще через недельку снять швы и пару месяцев диеты.
автор ФруктЕщеТот • 16 октября 2023
Ответ дляКоко Шанель
А перед операцією робили гастроскопію?
Засомневаю• 16 октября 2023
Все ок, через день домой
ЛолитаНеРазлита• 16 октября 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
А перед операцією робили гастроскопію?
Такого не роблять перед операцією. Просто їсти не будете, або обмежене харчування. Приїдуть заберуть на креселке повезуть. На столик положать анастезіолог дасть укольчік, скаже рахуй, і все, потім тебе будять і перевозять в реанімацію, там обезболюють , на ранок вже ви будете у палаті, а з обіда вже і вставати будуть заставляти. Всьо просто, льогко, болить вже після операції, але терпімо і роблять знеболюючі. Я три дні була після операції і додомку.
ЛолитаНеРазлита• 16 октября 2023
Ответ дляЗасомневаю
Все ок, через день домой
Ви швидко додому, я три дні лежала, верніше на третій зранку виписали.
автор ФруктЕщеТот • 16 октября 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
А якщо в реанімації захочеш в туалет? Пісяти? Як добу терпіти? Я часто ходжу, терпіти зовсім не можу
Засомневаю• 16 октября 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Ну и я так. Один день в реанимации, один в отделении,и домой
Засомневаю• 16 октября 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Трубка стоит
Пекельнi Борошна• 16 октября 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
А перед операцією робили гастроскопію?
Обязательно делают. После операции очень желателен санаторий, если они работают сейчас... Я туда скрючившись поехала, вернулась без боли. Боль такая тупая в боку, не колет, не режет. В санатории водичка, процедуры для заживления и, главное, 5й стол. Сама операция нестрашная-заснул-проснулся. Гемор гораздо проблемнее удалять. Проверено
Коко Шанель• 16 октября 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
А перед операцією робили гастроскопію?
гастроскопию не делали и в реанимацию не везли, сразу в палату и через несколько часов уже вставать
Пекельнi Борошна• 16 октября 2023
Может, сейчас перестали делать, я в 2012м удаляла.
автор ФруктЕщеТот • 16 октября 2023
Ответ дляЗасомневаю
Трубка стоит
Катетер? Це боляче? Я такого в житті не ставила? Жах
Коко Шанель• 16 октября 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
нет, это не больно. и в реанимацию вас врядли повезут.
Засомневаю• 16 октября 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Нет
автор ФруктЕщеТот • 16 октября 2023
Ответ дляКоко Шанель
Дякую. Незнаю як взяти себе в руки і зробити це. Від страху підскочить тиск, почнеться тахікардія і все
Джага-джага• 17 октября 2023
Гастроскопію роблять, під час операції ставлять і назогастальний зонд, який убирають одразу після закінчення наркозу, і дренаж, який убирають на другу або третю добу. Катетер в сечовий міхур не ставлять. Першу добу бажано лежати, ставлять судно поряд на стульчику, можна самостійно собі допомогти. Більше всього болить верхній отвір і у пупі. Я анестезистка, часто на наркозах стояла, та ще і операцію робили мені потім.
автор ФруктЕщеТот • 17 октября 2023
Ответ дляДжага-джага
А гастроскопію роблять до чи вже під наркозом? Дякую, що все розказали
Джага-джага• 17 октября 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
За день робили, тому що коли приступ, він може бути схожим по відчуттях з виразкою шлунку, а також перевіряють чи немає вихльосту жовчі у шлунок
автор ФруктЕщеТот • 17 октября 2023
Ответ дляДжага-джага
У мене немає приступів, жовчний не болить, просто камінці. Є гастроскопію, але їх місяців 10 десь. Там нічого такого
Джага-джага• 17 октября 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Тоді це на розгляд і правила установи, де будуть оперувати. Мені робили у військовому шпиталі відділення абдомінальної хірургії в Києві.
автор ФруктЕщеТот • 17 октября 2023
Ответ дляДжага-джага
Дуже сильні болі були після операції? І ходити дуже боляче відразу?
Джага-джага• 17 октября 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Не дуже, мені знеболюючі тільки на ніч кололи. Ходити не дозволяють поки не знімуть дренаж. Це на другу добу, якщо з нього немає виділень. Дозволяють сидіти. Ходити взагалі не боляче, боляче вставати зі спини, тому, спочатку на бік, а потім сісти і встати.
Джага-джага• 17 октября 2023
Страшні болі при приступах, я думала, що в мене серцевий напад)))
автор ФруктЕщеТот • 17 октября 2023
Ответ дляДжага-джага
У мене їх ще не було, випадково на узі побачили 7 камінців. Можливо хірург і скаже, що можна так залишити. Дуже боюсь видаляти . Просто ниє справа і все
Джага-джага• 17 октября 2023
Це добре, що не було, якщо не рухливі в міхурі, то у відділенні гастроентерології в періоди загострення покаратись і з ними можна пожити. Це вже як рухаються і стають в протоці, тоді приступ, пожовтіння ну і далі)
Джага-джага• 17 октября 2023
Не потрібно робити з цього трагедії, потрібен досвідчений фахівець
автор ФруктЕщеТот • 17 октября 2023
Ответ дляДжага-джага
Але ж вони можуть сьогодні не рухатись, а завтра піти? Типу живеш на пороховій бочці
Джага-джага• 17 октября 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Не їжте ввечері їжу, яка жовчогінна, притримуйтесь дієти і все буде добре. Жовчний міхур важливий орган в організмі і травленні, краще з ним чим без нього.
автор ФруктЕщеТот • 17 октября 2023
Ответ дляДжага-джага
Дякую, що все розказали. Можливо можете порадити гастроентеролога в Києві? Хірург у мене є