Сижу_и_плачу• 17 октября 2023
Що всі ВПО будуть робити, коли перестануть
Гроші/виплати платити ?
Майже кожна тема про ВПО …
Магиня• 17 октября 2023
То же самое, что и вы - хрен без соли доедать. Или вы считаете, что экономическое дно нашего государства вас обойдёт стороной?
Готова до другої• 17 октября 2023
Мне так жаль этих людей. Искреннее... Люди, которые потеряли жилье, теперь каждый месяц вынуждены ждать этих копеек((
Хвігура мічти• 17 октября 2023
Ответ дляМагиня
Это точно .
Я бы перефразировала вопрос автора ,что мы будем делать когда США и ЕС прикроют финансирование Украины ?!
Будем драться на мусорку за краюху хлеба и это не смешно .
Сижу_и_плачу
• 17 октября 2023
Ответ дляМагиня
Ні, я так не вважаю
Чому агресії ?
Готова до другої• 17 октября 2023
Ответ дляХвігура мічти
Это точно .
Тоже об этом думала...
Если сейчас, при такой поддержке запада, люди ждут от государства эти копейки, то что будем делать когда помощь закончится?
Помидорина• 17 октября 2023
Я сменила адрес в дие и мне перестали платить еще весной. Не стала даже идти заявление писать на возобновление, там такие очереди
Магиня• 17 октября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Ні, я так не вважаю
Чому агресії ?
Если вы так не считаете - значит вы недальновидны)
ЭтаваНиМожетБыть• 17 октября 2023
А вам яке діло? Хваліть бога, шо вам не треба теми про ВПО. Ви знаєте скільки горя стоїть за цими трьома літерами?
Сижу_и_плачу
• 17 октября 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Радійте, що ви не на їхньому місці..
Я не радію
Готова до другої• 17 октября 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Да кому Вы рассказываете....
Это точно также как здесь прикалываются над мамами, которые ждут 860 грн. декретных.
Я бы на месте админов сразу удаляла такие темы. Люди итак морально истощены, ещё и эти издёвки от местных тролей постоянно
Сиреневенькая• 17 октября 2023
Платять з 14 року - не перестали.
Поки не деокупують - будуть платити.
В чому питання.
Поки не деокупують - будуть платити.
В чому питання.
Сижу_и_плачу
• 17 октября 2023
Ответ дляМагиня
Ок, але я справлюсь
Я теж не живу вдома з березня 22
І зараз - я питаю не за себе
Я теж не живу вдома з березня 22
І зараз - я питаю не за себе
Хвігура мічти• 17 октября 2023
Ответ дляСиреневенькая
Платять з 14 року - не перестали.
Поки не деокупують - будуть платити.
В чому питання.
Поки не деокупують - будуть платити.
В чому питання.
Поки буде с чого платити.
Стоит задержать очередной транш на 3 месяца и вуаля .
Стефанія• 17 октября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Ок, але я справлюсь
Я теж не живу вдома з березня 22
І зараз - я питаю не за себе
Я теж не живу вдома з березня 22
І зараз - я питаю не за себе
В Німеччині сидите чи в Ірландії?
Сижу_и_плачу
• 17 октября 2023
Ответ дляСтефанія
В Німеччині сидите чи в Ірландії?
В Україні
Все до блиску• 17 октября 2023
Ответ дляГотова до другої
А ещё их такие как автор клюют
Швабристка• 17 октября 2023
Ответ дляМагиня
А скільки те ВПО дійсно ВПО? Людина рік або навіть більше як живе на новому місці. За рік можна знайти роботу, знайти житло або зрозуміти, що в цьому місті не вдається облаштуватися та треба шукати інші варіанти.
От скажіть мені, чим відрізняється місцевий житель, який не має власного житла та який втратив роботу через війну від переселенця? Чому місцевим допомагати не треба?
Мені іноді здається, що ці виплати лише спонукають людей сидіти та нити як їм погано, як їм війна все зіпсувала. Не було б виплат, підняли би свої ледачі дупи та пішли працювати замість того щоб отримувати харчі гуманітарні та виплати.
Може я зла, але прозріла після того, як привезла миючі засоби для мам з дітьми у центр переселенців. Йде до мене на зустріч ця краля з цигаркою та пляшкою пива. Бляха, на це в неї гроші є, а доместос та шапунь вона купити не може. Мене тоді так вкурвило.
Магиня• 17 октября 2023
Ответ дляШвабристка
Вот вы когда на месте впо окажитесь - сами на все эти вопросы и ответите.
Тётушка Лошадь• 17 октября 2023
Ответ дляШвабристка
Удалено администрацией...
#Пойду_кгадалке• 17 октября 2023
Не ВПО, ребенок с инвалидностью, работать не могу, суммарно имею около 4тыс. ВПО - взрослый 2000 ребенок 3000. Вы серьезно считаете что это деньги как говорили’ Зона комфорта, ныть и ничего не делать’? Для поддержания штанов не более. Ну а кто пиво покупает - так и за последнюю сотню купит, им пофиг.
ЭтаваНиМожетБыть• 17 октября 2023
Ответ дляШвабристка
а чому ви вважаєте шо вони не працюють??? чому випити пива це вважається неповагою? чому у вашій уяві ВПО повинні ходити в драних штанях і плакати?
Викасикрет• 17 октября 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Радійте, що ви не на їхньому місці..
Почему? Думаете эти выплаты будут лишними?
Викасикрет• 17 октября 2023
Ответ дляХвігура мічти
Это точно .
Скорее бы прекратили, в ро мы вечно в этой оппе будем
Ответ дляШвабристка
Я открою тайну, только никому. Те кто получает ВПО, в большинстве случаев работает. Потому что 2000 грн это один поход за продуктами и в аптеку.
Весела бджілка• 17 октября 2023
так всы обсирають переселенців, Які живуть на пособіє, а самі живуть на гроші ВПО.
Швабристка• 17 октября 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Ви вважаєте, що маючи обмаль грошей купити пиво та цигарки для себе замість шампуня для власної дитини це правильно? Їй нічим попрати одяг, а вона стоїть пиво глушить 🤦♀️ та чекає, що волонтери привезуть все потрібне
Я не вважаю, що переселенці мають ходити у дірявих штанях. Я вважаю, що термін допомоги має бути обмежений. Як на приклад в Канаді. Отримав разову допомогу на перший час і далі забезпечуй себе самостійно.