Залізна пані• 18 октября 2023
Магне Б6 та вітамін Д - чи можна вживати одночасно?
Хвилює питання одночасного прийому цих препаратів. Поділіться вашою думкою.
Кусюче сонечко• 18 октября 2023
Ответ дляПлету корзинки
Ні.
Д з жирами зранку.
Магне на ніч
Д з жирами зранку.
Магне на ніч
Магне пьють тричі на день. Обгрунтуйте, чому неможна.
Автора, насправді - можна приймати одночасно
Рання пташка• 18 октября 2023
Ответ дляПлету корзинки
Ні.
Д з жирами зранку.
Магне на ніч
Д з жирами зранку.
Магне на ніч
Не обов´язково Магне на ніч. В залежності від цілей. На ніч - для сну, протягом дня приймаємо Магне для психологічної рівноваги і щоб добре ходити в туалет. Тому Магне і Д разом можна
Некомильфо• 18 октября 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Краще все-таки взяти нормальну форму, щоб не потрібно було пити по 6 шт і приймати після вечері, жменю справді важко за раз вжити)
Приймати одночасно можна, просто вітамін Д на ніч декому не дає заснути
Ліньки гуглить• 18 октября 2023
Ответ дляНекомильфо
а яку форму порадите, я п’ю макнікум антистрес, їх по 3-4 на день. Не 6, але все одно не мало, я забуваю. Якщо можна пити 1шт на ніч, то це було б чудово
Некомильфо• 18 октября 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
я різні беру, цитрат, хелат по 200 мг, в одній 400 мг буває тільки суміш з оксидом
Ліньки гуглить• 18 октября 2023
Ответ дляНекомильфо
тут сам магній, так же, без В6?
Некомильфо• 18 октября 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
тут сам магній, так же, без В6?
Так, з В6 такі