Хтомолодець? Я!• 19 октября 2023

Горло болит

Ночью сильно заболело горло. А мне уезжать на следующей неделе. Что сделать, чтобы не заболеть окончательно
Витворунка• 19 октября 2023
мені гарно допомагає Стрепсілс ментол та евкаліпт+спрей і багато пити теплого
Щепотка_совести• 19 октября 2023
Септефрил
Летала_НаМетле• 19 октября 2023
У мене теж вчора боліло горло. Полощу ротоканом. У воду добавити ротокан і полоскати частенько. З ранку стало вже краще. Я полоскала вечором, встала вночі і з ранку.
Огірок та Помідорчик• 19 октября 2023
Мені гарно допомагає ангілекс, але гидота ще та. А ще в минулому році відкрила для себе інгаліпт форте з ромашкою, коштує до 40 грн, а допомагає краще всіх отих дорогих таблеток та спреїв.
Помеха справа• 19 октября 2023
Фурацилінові таблетки (полоскать), гексаспрей нахвалюють. Та, взагалі , візьміть буть що для горла