Дело было давно• 19 октября 2023

чому в запіканці багато рідини з´явилося?

зробила запіканку - курка, потім помидор, потім гриби, і зверху заливка сир зі сметаною.запіклася добре, але ціла тарілку рідини з неї вичерпала? чого так та як робити, щоб цього не було?
Lady Luck 99• 19 октября 2023
Вам нужно было обжарить грибы, она дали столько сока, ну и помидоры чуть

Мао_Мяо• 19 октября 2023
Грибы если не обжарили перед запеканием, то дали сок. Ну и помидор тоже сок дал.
автор Дело было давно • 19 октября 2023
ага, думала обсмажити. дякую, наступного разу так і зроблю. так а курку тоді теж обсмажити?
Lady Luck 99• 19 октября 2023
Ответ дляДело было давно
Не, не надо, курица запечется и так
НеКонец-Света• 19 октября 2023
Ответ дляДело было давно
Все обсмажити ,а з томатів вичавити рідину з насінням і бажано зняти шкірку
Мао_Мяо• 19 октября 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Курицу, если это филе, лучше не жарить. Оно достаточно быстро готовиться, если положить обжаренные, то оно может быть суховато в запеканке.
автор Дело было давно • 19 октября 2023
Ответ дляМао_Мяо
я 40 хвилин тримала. можна було і менше? але філе не пересушене, нормальне
НеКонец-Света• 19 октября 2023
Ответ дляМао_Мяо
Сухим в запіканці воно не буде...ми ж не до готовності обсмажуємо. І сама запіканка не довго готується якщо вже буде напівготове..хв 20вистачить.
Мао_Мяо• 19 октября 2023
Ответ дляДело было давно
Как оно у вас могло сейчас пересушиться, если запеканка плавала в соке от грибов

НеКонец-Света• 19 октября 2023
Я схожу страву готувала,але філе задивала не сметаною,а бешамелем. Смачно вийшло.
автор Дело было давно • 19 октября 2023
Ответ дляНеКонец-Света
тобто гриби обсмажити, поки рідина не випарується,а філе - до того моменту, як зверху присмажиться та колір змінить? якось так?
автор Дело было давно • 19 октября 2023
Ответ дляМао_Мяо
не знаю , раптом могло
НеКонец-Света• 19 октября 2023
Ответ дляДело было давно
Так,я на сухій пательні шоково обсмажую.
автор Дело было давно • 19 октября 2023
Ответ дляНеКонец-Света
спробую якось з бешамелем
автор Дело было давно • 19 октября 2023
Ответ дляНеКонец-Света
шо значить шоково? я тільки знаю шокову заморозку з мене ще та хузяйка. на сильному вогні мається на увазі?
НеКонец-Света• 19 октября 2023
Ответ дляДело было давно
Так,швидко на високій температурі. Але це потрібна антипригарна пательня.
автор Дело было давно • 19 октября 2023
Ответ дляНеКонец-Света
і гриби так само шоково?
НеКонец-Света• 19 октября 2023
Ответ дляДело было давно
і гриби так само шоково?
Так,можна.
автор Дело было давно • 19 октября 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Так,можна.
дякую

Скользкая• 19 октября 2023
чекайте, заливка сир зі сметаною? а що мало іі загустити ?
ви яйця не забули?
автор Дело было давно • 20 октября 2023
Ответ дляСкользкая
ви яйця не забули?
в рецепті був сир зі сметаною. причому сметани я взяла навіть менще ніж в рецепті.